Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

akras
30. mar 2008

Bay, kolik jsi teď dní? Nějak to nezvládám počítat ani sledovat.

bay
30. mar 2008

Mala prist uz pred tyzdnom - taky bol plan. A ona sa flaka!!! 😠 😠 😠 😠 😠

jarus1
30. mar 2008

a myslíš, že príde?

bay
30. mar 2008

Tazka otazka... 39. O tri menej ako ty.

bay
30. mar 2008

Uz tomu moc neverim 😀 Telo robi vsetko co moze aby nedosla. Najprv stres kvoli diplomke (tak som to vzdala) a teraz choroba (uz som ju preliecila) tak som zvedava co bude dalsie 😀 😀 😀

akras
30. mar 2008

Bay, já diplomkou taky stresovala, ale přišla, spíš možná ta nemoc to může rozhodit.

bay
30. mar 2008

No len ja som pred tym pri chorobe dostavala ms skor a na dlhsie ☹
ono je to asi aj tym ze by som ju moc chcela ☹ tak menim postoj! A just ju nechcem a nechcem a nechcem!!!!! 😀

akras
30. mar 2008

😀 to je zajímavý přístup, budu to tak dělat s mimi - a just nechci otěhotnět a just ne -a ono to tam spadne hned 😀

bay
30. mar 2008

Ved mne sa to tak prvykrat podarilo 😀
Sme mali dohodu ze od septembra (zari) sa snazime. Snazili sme sa ale nie v dobe ovu - manzelik na sluzobke, chory,..... . Tak som sa nastvala a v decembri (ten mesiac s vianocami) a zahlasila som ze nechcem septembrove dieta a ze sa ten mesiac nesnazime. A sup. V januari (leden) // 😵

akras
30. mar 2008

😅 Tak to je fajn 🙂
Já se loučím,pá, jdu si dát ještě něco k večři a trochu lenošit. Zítra jdu na školení, tak nemusím dělat přípravy.

bay
30. mar 2008

Tak ti zelam pekyny a prijemny vecer 😉

marki.la
31. mar 2008

Ahoj holky, prosím Vás, jk dlouho jste krvácely po potratě. Já asi potratila, hcg bylo 28 a nyní už krvácím 14 dní s jednodenní přestávnkou. ☹

sluninka
31. mar 2008

marki..ahoj,teda to je hodně divný, zavolej dr..já krvácela jen maličko a asi 2dny a pak za 23dní přišla normál 1.MS 😒

zuzi22
31. mar 2008

makri.la ja budem vo stvrtok 6 tyzdnov od cistenia a este stale spinim,ale myslim,ze to uz konci a ze som teraz mala aj slabulinku MS.dokonca som na nejakej stranke citala,ze zena po potrate je ako zena po porode,ze moze mat riadne sestonedelie.
aj lekar mi povedal,ze je to velmi individualne

kapunka
31. mar 2008

holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý PŘÍŠLA MS - HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😀 😀 😀

bay
31. mar 2008

Kapu, tak to je uzasne 😀 a ako si to docielila? 😀 😀

kapunka
31. mar 2008

hihihi no přemlouvala jsem ji....a v neděli jsem asi 5 minut jela na koni.... 😎 zatím je to spíš hnědé špinění, ale díky bohu za něj... ted asi čím silnější tím líp, ne??????????? 🙂

bay
31. mar 2008

☹ no snad budu mat na kolotoch aj kone 😀 😀

kapunka
31. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 stačí autíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!! nebo labutě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

bay
31. mar 2008

auticka tam su. aj retiazkkovy kolotoc aj taka lod. Len este musim donutit manzelika aby siel so mnou 😀 bude stat pod kolotocmi a bude mi kyvat 😀 😀 😀

kapunka
31. mar 2008

vem ho s sebou, ne???? 😎

bay
31. mar 2008

on kolotoce nerad 😉 a kedze si ms nemusi vyvolavat, staci ak mi bude kyvat 😀 😀 😀

akras
31. mar 2008

bay Připravujeme se na léto - nová diskuze, jsem tam i já i když se budem snažit ještě na jaře, tak přijď za náma 🙂

bay
31. mar 2008

To je nazov temy? Aby som vedela co hladat 😀

Tak tie kolotoce dnes nevysli. Manzelik ma zlu naladu a este aj musi makat. Chudacik moj. Tak si tu pri nom len tisko sedkam a tukam do notasu 😀 😀 Ale cele poob ma strasne boli podbrusko tak snaaaaaaaaaad uz zajtra dorazi. A tak ci tak idem zajtra k Dr. (som zabudla ze stredu ma vyhradenu pre tehule 😅 )

akras
31. mar 2008

jojo 🙂 🙂 Tak ať se už rozběhne, ono ty kolotoče mají chvíli setrvačnost a pak to přijde.
Já dnes volala dr., abych se objednala, tak jdu až příští pondělí a když jsem se ptala, jestli jako už všechno můžu, tak prý jo, že snad je vše v pořádku.

bay
31. mar 2008

No ja tam idem hlavne kvoli tomu Parizu aby som mala istotu ze si ho mozem uzit naplno 😵 😵 😵

lelca
1. apr 2008

ahojky holky pár dní sem tu nebyla a přibylo tu tolik stránek že to snad ani nedočtu 😅 ja tedy byla u doktorky že se ms tedy už mělá dááávno ukazat a nic tak vyšetřila a říkala že už by tedy měla ted někdy už dojít a pokud né tak že mám za měsíc dojít a že tam může byt i hodně rané těhotenství a to ona zatím nepozná 😕

bay
1. apr 2008

Lelca a to ti neprisla prva ms??? Nie som akosi v obraze 😅

zzuzzu
1. apr 2008

Ahojte. 28.03 mi robili kyretaz ☹ som po MA... kedy po zakroku st dostali prvu mrchu? Uzivali ste po zakroku nejake vitaminy? A po kolkych mesiacoch ste sa zacali znovu snazilikovat?

bay
1. apr 2008

Ahoj! To ma moc mrzi..... ☹
Ja mam zajtra 6 tyzdnov po a ms bud pride dnes alebo zajtra (odhad podla sppinenia a bolesti).
Ms by mala prist cca do tych 6 tyzdnov ale obcas pride aj neskor 😠
Ja sa chystam snazit hned po prvej ms 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre