Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

linda03
8. júl 2016

@enusamt ďakujem veľmi pekne za odpoveď. som z toho jeleň :D a odpoveď na svoje otázky nedostávam od svojho dr. tak ako by som chcela... netuším ani ako to je teraz s ovuláciou.. príde nepríde?? 😒

zizinka1801
8. júl 2016

linda03 neboj ovulacia pride

mimikas
8. júl 2016

@linda03 ja som mala sice kyret ale.menzes som dostala 3 tyzdne potom a nasledne som mala.kusok rozhadzany cyklus ale v kazdom som.mala ovulaciu a na treti cyklus som aj otehotnela.

zizinka1801
8. júl 2016

Ja by som sa vas chcela spýtať boli ma brucho ako by som mala dostat menštruaciu prsia bolial aj krize a je mi z toho nevolno mam aj zvisenu teplotu stalo sa to niektorej z Vas lebo neviem co sa deje po kyrete bolo vsetko fajn ziadne problemi aj dr.povedala ze je vsetko zahojene tak ja teraz neviem co si mam o tom mysliet netrpezlivo ju cakam lebo chceme pokracovat v snazeni

enusamt
8. júl 2016

@linda03 tak priznám sa, že ja som sa pokúšala ešte pred prvým menzesom... už som sa na to cítila po všetkých stránkach, ale - ovulácia neprišla... tak počkám či to bude po starom a ovulka príde 3 dni po skončení menzesu ako vždy 🙂

akurát teraz neviem... doktorka mi povedala, že do 3 potratov sa nič nerieši... lebo náhoda a genetická porucha.... ale svokra do mňa hustí až sa ešte nepokúšame a idem najprv na hematologiu lebo isto som potratila kvôli zvýšeným trombocytom, ktoré mám roky rokúce zvýšené po splenektómii /vybraní sleziny/

18iwana
11. júl 2016

Ahojte po kyrete ste kedy išli na kontrolu ku gynekolgoví? Ja mám v správe napísane že sa tam mám hlásiť do troch dní.Dnes som tam prišla a sestrička ma poslala domou že mám prísť až keď budem mať výsledky z histologie. Aj to doniesť len výsledky a tie budú o 14 dní.

pravdoluba
11. júl 2016

@zizinka1801 ja som na tom rovnako a už mám toho nejako veľa. Chcela by som tiež, aby prišla už MS a nabehlo všetko tak bez problémov. =( Snáď to čoskoro príde.

zizinka1801
11. júl 2016

@pravdoluba tak to dufam aj ja nech to je uz za nami to čakanie je najhoršie ale musíme myslieť pozitivne

andy57
13. júl 2016

Mne neprisla po kyrete vobec ms tak som isla na vyvolvacku, 30.5. som dostala menzes, odvtedy nic, 7.7. som mala slabulinke spinenie, a dnes som si robila ovu test a je pozitivny a to som si myslela ze som ovu mala niekedy okolo 19.6. podla hlienu tak som z toho jelene, neviem ci mam cakat alebo ist ku gyn. nech mi da znova vyolavacku alebo este pockat. Uz si nedavame pozor a snazime sa.

pravdoluba
13. júl 2016

@andy57 no tak ja ešte počkám. V pondelok ideme na dovolenku a ak neprídu kým sa vrátime. Tak pôjdem k doktorovi.

pravdoluba
13. júl 2016

@18iwana ja som bola po 11 dňoch.

andy57
13. júl 2016

@pravdoluba kolko si uz po kyrete?

izzie27
13. júl 2016

@18iwana spravu z nemocnice som priniesla v ten isty den ako ma prepustili a na kontrolu som sla az po menzese. Vysledky z histologie prisli k mojmu dr. a teda prisli az po 7.tyzdnoch.

18iwana
13. júl 2016

@izzie27 aha tak dakujem no tak pockam a pojdem aj ja tak

pravdoluba
13. júl 2016

@andy57 kyret som mala 10.6. Už by som prijala Ms, aby som vedela, že je všetko ok.

andy57
14. júl 2016

@pravdoluba mne neprisiel dali mi vyvolavacku po kyrete asi 7 tyzdnov.

andrejta
14. júl 2016

@18iwana mne robili v piatok minuly tyzden, a som volala doktorovi v pondelok, tak ze nech vo stvrtok dobehnem na uzv. Tak idem. Spravu z hist. budem mat tiez az buduci tyzden

andrejta
14. júl 2016

@18iwana tak som dnes bola na uzv, ze vsetko oka. Ze si mame dat este do augusta pokoj a na jesen mozme plodit, ak bude vola 🙂

pravdoluba
15. júl 2016

@andy57 no čo, asi to budem tiež tak riešiť ak nepríde MS. Ale už mi je dlho.

pravdoluba
15. júl 2016

@andrejta no vidíš, tak super. Čoskoro sa budete tešiť na nový malý zázrak. ☺

18iwana
18. júl 2016

@andrejta Tak to je super ja som zatiaľ ešte nebola pojdem až keď budem mať výsledky

tanietqa
25. júl 2016

Ahojte žienky, my sme s manželom prišli o naše prvé maličke v 11tt- Missed abortion, som teraz 25.deň po kyretáži, žiadne ťažkosti, slabé pobolievanie bruška týžden po, krvácala som len 2dni po zákroku aj to druhý len tak minimálne a potom som par dní slabo špinila, čo môže byť tým, že ma v ten istý deň čistili 2x, na kontrole u gyn všetko oka, no teraz už mám par dni hlien ako pri ovu, myslíte, že by som už čoskoro mohla dosťať menzes? môžeme sa totiž hned po nej snažiť, tak či to mala už niektorá z Vás, alebo nie. ? Ďakujem všetkým za odpoveď... P.S. sme silné žienky, padavky by to nezvladli ! 🙂 :*

andrejta
26. júl 2016

@tanietqa je to mozne, ja som tiez mala na 14 den po MA ovulaciu a zhrupa po 2,5 tyzdni som dostala menzes. Drzim palce 😉

mimik84
29. júl 2016

Ahoj baby. Pridávam vlastnú skúsenosť. Pred 6 týždňami som mala spontánny potrat bez kyretu v 6tt a mešká mi MS, a viem prečo. Práve prebieha ovulka. Potvrdené gynekológom. 🙂 tak môže sa oneskorit Ms aj ovulka. Až o mesiac.

pravdoluba
29. júl 2016

@tanietqa ja si myslím, že je to možné 😉 poznám pár takých prípadov. 😘

tanietqaa
29. júl 2016

@andrejta @pravdoluba super, nadej 🙂 vcera ma uz hrozne boleli krize aj podbrusko ako pred MS tak snad uz coskoro dorazi :* dakujem zienky :*

rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pravdoluba
2. aug 2016

ahoj, ahoj. Tak moja známa mala takú istú MS po kyrete, ale nemusí to byť pravidlo. Ja som dostala po 45 dňoch, ale úplne normálnu. Nechceš skúsiť doktora pre istotu?

rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierka1112
3. aug 2016

Baby poradte,zajtra je tyzden od cistenia,zamlknuty potrat 6 tt a doteraz dom slabucko spinila,dnes rano na nohavickach krv akoby prisla menstruacia.Je to mozne?Brucho neboli vobec.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre