Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

evikmi
30. aug 2009

pheva... stejně děkuju 😉

bibula... já otěhotnět můžu...ale udržet nee
a babské recepty myslím jako držení nohou nahoře po sexiku,jist v určitý dny třeba jen nekterá jídla, různé bylinky,atd ..... u mě je důvod podle jednoho lékaře v mé trombofilní mutaci...srážlivost... ale to je asi blbost,protože při dvou posledních tehu jsem si hned od začátku píchala fraxiparin a stejne to dopadlo spatne ☹
tak jaka je tvoje rada?

pheva
30. aug 2009

evikmi

otazka: nie je problem v manzelovi? slabe spermie ? hmmm?

bettyna84
30. aug 2009

evikmi: to je dobrý docent 😀 , ale asi to moc k smíchu není!
bibula: taky mě zajímá ten recept!

evikmi
30. aug 2009

pheva..ne ne..manza je v pohodě 😉 plavce má v pořádku
betty...mi to s odstupem času k smíchu připadá 🙂

bibul fakt jsem zvědavá...ještě dodávám,že ani věkem to nebude 😉 je mi totiž necelých 26let

evikmi
30. aug 2009

😀 muj optimisticky horoskop na dnesni den... Nevzdávejte se tak snadno. I když je pro vás jednodušší uhnout z cesty na první pohled silnějšímu soupeři než zariskovat a bojovat, volte druhou možnost. Nemáte, co ztratit. Můžete inspirovat i ostatní, kteří si zatím netroufají.
Citově nestrádáte, naopak se cítíte nabití emocemi, možná v souvislosti s mateřstvím. Naděje na vyřešení problémů je veliká.

bettyna84
30. aug 2009

evikmi: 😀

maznacik007
4. sep 2009

baby som 4 tyzdne po potrate /bez kyretu/ a este som nedostala menzes /predtym som mala 28 dnovy cyklus/ pred par dnami som trosku spinila / jeden krat / a odvtedy nic... 😒
kedy ste asi dostali menzes vy po potrate?

aknomis
4. sep 2009

maznacik007:
ahoj. ja som tiež mala potrat v 7 týždni - prvé tehu. kyret mi nerobili. inokedy som cítila 2-3 dni dopredu že dostanem menzes. aj ked velmi slabé cítenie, ale cítila som. teraz som čakala na prvý cyklus po potrate a bola som nerves. tiež som mávala pravidelný. a on nakoniec prišiel s 2 dnovým meškaním ale bez toho, aby som cítila, že ho dostanem. bol normálny a odišiel načas.
ale čo som tu čítala, tak je bežné, že príde v 6-8 týždni. takže nepanikár a čakaj... 🙂

fatimuska
4. sep 2009

ja som mala kyret 24.7.09 a menzes mi prišiel až na 34 deň, trval 6 dní..tak uvidím

maznacik007
4. sep 2009

ok kocky dakujem.. nepanikarim.. teda aspon sa snazim.. 😅 lebo musim sa priznat ze sme mali sex... 😕 ale pri nasej statisitke 1 tehu raz za 4.5 roka.. je oteho velmi nepravdepodobne.. a mometalne je nevhodny cas.. z viacerych dovodov 😔
dakujem ukludnili ste ma.. takze cakam.. kedy pride...

aknomis
4. sep 2009

no my sme skúsili hned po prvom cykle v plodnych dnoch. tak o 2-3 týždne hádam nájdem na testíku // a dotiahneme to tentokrát do štastného konca... 🙂

evikmi
6. sep 2009

ahojte... tak jsem byla u doktora... potrat jen potvrdil..nečekané:-P krvácení mám počítat za MS a na kyret jsem nemusela naštěstí.... a nasadil mi HAK na měsíc ☹ pak odborná klinika a vyšetření IVF ☹

bettyna84
6. sep 2009

evikmi: k tomu není co dodat, ale dobře, že bez kyrety. Držím palce, aby vyšetření dopadla dobře (- nebo aby našli něco, co se dá snadno léčit) 😉 .

evikmi
6. sep 2009

betyy...ja mam blbou krev, se kterou se moc delat asi neda ☹ noveho uz nesmi najit nic.... stejne tomu uz vubec neverim a premyslim,jestli se na to nevykaslat uplne.... ti doktori mi nedelaji moc dobre... navic po vsech tech hormonech jen pribiram☹

lubkabb
6. sep 2009

ahojte...len sa chcem podeliť o skúsenosti. Na kyrete som bola 30.4. Prvá mrcha mi dorazila na 35.DC, druhá na 36.DC, tretia na 31.DC a včera štvrtá na 28.DC. Pomaličky sa mi to upravuje- predtým som mávala vždy na 28.DC. Tie prvé boli slabulinké a táto štvrtá je už poriadne silná. Paradoxom je, že túto poslednú som už nechcela ☹ Od augusta sa snažíme, takže hádam sa podarí v septembri.

miroslava89
12. sep 2009

ahojte..dnes mam presne 43den odo dna ked som prisla o nase babetka v 19tt.. a mrchy este stale nikde..cca dva dni dozadu som tak uplne slabunko spinila a odvtedy nic ani priznaky na mrchu ani mrcha samotna 🙄
mam to spinenie brat ako mrchu ci ani nie? respektive nahodou neviete niektora preco to bolo?

fatimuska
15. sep 2009

to mi je veľmi ľúto, niekde som čítala že aj to by mohla byť mrcha, ale ja som po kyrete mala mrchu na 35 den ale dosť silnú

vadelka
15. sep 2009

miroslava,aj ja som počula,že aj také slabé špinenie by mohla byť mrška.Je to u každého individuálne.Ja som mala na 28DC a bola tiež dosť silná...

verunka84
16. sep 2009

Ahoj holky,

chci se zeptat, píšete, že jste MS dostali 31/28/atd DC po kyretáži (revizi), ale to se počítá jak ? Je DC = DEN CYKLU ? .....

včera tomu bylo 2 týdny, co jsem musela revizi podstoupit 😔
nevím, kdy zhruba počítat s MS .....

Moc děkuji ........ 😉

lubkabb
16. sep 2009

verunka ahoj
DC znamená deň cyklu a ja som to začala počítať od kyretáže. To znamená, že prvú mrchu som dostala na 35. deň po kyrete. Ak by si mala ešte nejaké otázky, napíš mi kľudne na IP.

vadelka
17. sep 2009

Presne tak,ten deň cyklu som aj ja začala počítať od môjho "pôrodu" ☹
Teraz máš asi ovuláciu,tá je tak asi od 12.dňa cyklu...

lubkabb
17. sep 2009

vadelka - máš pravdu akurát čakám na ovulku, ale hlien je ešte kalný,biely, neťahavý. Minulý mesiac som mala príznaky ovulácie okolo 17 DC. Tak neviem, čakám, čo bude. Myslíte, že je normálne, keď je ovulácia tak neskoro? Teplotu zatiaľ nemeriam.

cuculik1
20. sep 2009

Ja si na tu svoju este pockam, vlastne som bola este len tento tyzden na zakroku. Ani vlastne neviem v ktorom tyzdni som bola. Moj gynekolog mi tyzden pred tym, nez sa to stalo povedal ze to je asi taky 5 aj nieco no a v nemocnici povedali ze to bude 7. Tak neviem, mozno mi budu vediet povedat viac ked dojdu vysledky z histolog. No a teraz si davame pauzu a niekedy okolo Vianoc sa do toho opat pustime

lubkabb
20. sep 2009

Ahoj cuculik, tak vitaj medzi nami v tejto smutnej témičke. Od histológie si veľa nesľubuj - len ti potvrdia, že to bolo tehotenstvo. Dôvody zisťujú až keď sa to opakuje. Vraj takto končí veľa tehotenstiev, niektoré ani nevedia, že boli tehu. Zvyčajne sa jedná o genetickú vadu vajíčka, ale príčin môže byť veľa. Dieťatko by mohlo byť vážne zdravotne poškodené a preto to príroda zariadila tak, že sa plod jednoducho prestane vyvíjať. Je nás veľa, čo sme si tým museli prejsť. Aj my sa teraz pokúšame o bábo...prvý mesiac sa nezadarilo, tak snáď teraz. Aj keď stále sú tu obavy, že by sa to mohlo opakovať. Ale hlavu hore, určite sa nám to všetkým podarí!!!

bettyna84
20. sep 2009

luckabb: s tou ovulací- já mám od potratu ovulaci hodně pozdě (minule jsem měla 33.DC), ale probíhá, to mě uklidňuje. Takže 17 DC bych vůbec neřešila 😉 . Hlavně jestli je dlouhá ta fáze po ní...

lubkabb
20. sep 2009

bettyna84 - no minulý mesiac som dostala na 28DC mrchu. Je 11 dní luteálnej fázy dostatočných?

cuculik1
20. sep 2009

baby ja som si kupila take kvapky na podporu funkcie vajecnikov, baby si ich pochvaluju a vraj je to dobre prave po prekonanom potrate tak som si ich hned nasadila a hadam sa mi da telo cim skor do normalu

bettyna84
20. sep 2009

cuculik: a jak se jmenují ty kapky?
luckabb: aha, a jak dlouhé cykly jsi měl před potratem (- já jsem je vždycky měla delší, tak se ani nedivím, že je to ještě delší 😝 )? Myslím, že 11 dní stačí, ale to víš, nejsem odborník 😉 .

cuculik1
21. sep 2009

Su to kvapky od Valovica na podporu funkcie vajecnikov, daju sa kupit bezne v lekarni a stoja okolo 5,60
http://www.valovicsro.sk/

aknomis
21. sep 2009

namiesto // na testíku som dostala menzes... ☹ skúsime v dalších plodných dnoch...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre