Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

lussya
7. jún 2014

@janka228 jaaaj tak to vertyeux ma dvě.. som sa pomylila. A ona to ma za par už,ze?
Neviem, či tam mám míst... mám total silnu MS.... ale už som sa objednala na tu laparoskopiu, tak možno už o dva měsíce budem tehu....

janka228
12. júl 2014

@lussya ahojky 🙂 ako sa mi máš?

lussya
14. júl 2014

@janka228 ahoj moja. Mam sa fajn. Odstahivali sme sa z sk do rakuska. Tak trenujem nemcinu. Mala tu aj do skoly bude chodit. Manzel ma pracu vo viedni. Tak je fajn. Vo stvrtok idem na laparku, v pondelok na endokrinologiu kvoli stitnej zlaze. Tak snad uz busw lepsie. A vy ako? Co sofinka?

lussya
18. júl 2014

Baby som uz po laparke. Citim sa super. Utorok uz idem do prace. Pojdeme aj na dovcu, tak snad sa to podari aj bez lekarov.ak do konca prazdnin sa to nepodari, ideme do ferticentra...

monique33
24. júl 2014

Joooj toto su stavy...dnes 37 od potretu menzes este neprisiel,bolesti prs a ukrutne bolesti brucha...kedy sa to uz konecne spusti?

miska75
4. aug 2014

Ahojte, chcem sa poradiť, samovolne som potratila cca v 3 týždni, našťastie som sa sama vyčistila. Cca týždeň som špinila potom. Doktor mi odporučil počkať aspoň do prvého menzesu. Presne na 30 deň, som začala opäť špiniť, myslela som si, že sa spustí, ale nič, stále len špinenie asi týžden, sem tam náznak menzesu, ale nic moc. Bez bolesti, uplne všetko v pohode. Môžem to brať ako menzes? Prosím poradte, alebo ešte ďalej čakať? Mala niektorá niečo podobné? Ďakujem 🙂

mimka75
5. aug 2014

Ahojte, chcem sa poradiť, samovolne som potratila cca v 3 týždni, našťastie som sa sama vyčistila. Cca týždeň som špinila potom. Doktor mi odporučil počkať aspoň do prvého menzesu. Presne na 30 deň, som začala opäť špiniť, myslela som si, že sa spustí, ale nič, stále len špinenie asi týžden, sem tam náznak menzesu, ale nic moc. Bez bolesti, uplne všetko v pohode. Môžem to brať ako menzes? Prosím poradte, alebo ešte ďalej čakať? Mala niektorá niečo podobné? Ďakujem 🙂

mimka75
6. aug 2014

@usacek79 Ahoj, tvoj príspevok mi pripomína momentálne môj problém, možem sa bližšie niečo opýtať? aj keď to bolo už dávnejšie. Dik 🙂

usacek79
6. aug 2014

@mimka75 sice netusim, na aky prispevok reagujes, asi je dost stary, ale pokojne sa pytaj 😉

myrepose
11. aug 2014

@luciana896 ahoj. velmi ma mrzi, cim si si musela prejst. ako sa citis? je uz cyklus v poriadku? ja som prisla o babatko nedavno, bola som v 8. tyzdni a stale to velmi boli ☹ bolo to nase prve miminko a samozrejme sme si ho velmi priali. momentalne mam 5 tyzdnov od kyretu (missed abortion) a az teraz sa mi verim uz rozbiieha menzes.. od kyretu som bola hospitalizovana v nemocnici so slabym zapalom, brala som ATB aj nejake inekcie mi dali na rychlejsie stiahnutie maternice, ale najviac ma zaraza, ze mam stale pomerne vysoku hladinu HCG - v piatok som bola na odbere a stale 9 tis. doktor ma upokojuje, ze je to dobre, kym to klesa, pred kyretom mi robil odber a to som mala 44 tis. ☹ velmi si prajem, aby to bolo v poriadku a verim, ze coskoro budeme mat to stastie a babatko bude pri nas. velmi ti drzim palce a daj vediet, ako sa mas..

luciana896
12. aug 2014

@janka228 Ahoj, az teraz som si to precitala, prepac. Jasne, mas pravdu, ze je to hrozne v kazdom tt, avsak dovolim si povedat, ze ked je to uz v neskorsom stadiu, tak je to tazsie... Je to ine, ked uz zijes tym, sko tvoje babatko, vies kedy je hore, kedy spinka, vidis sko sa prevaluje, vystrkuje, kope. ☹ A zrazu on prides, to prazdno co ostane je hrozne ☹ Dufam, ze to uz nezazijem, lebo by som to nedala...

@myrepose To mi je velmi luto, nase to bolo tiez prve... No citim sa... Sko kedy, v celku uz to bolo v norme, ale o dva tyzdne mam termin, tak je to teraz pre mna tazke. Co sa tyka cyklu, ja ti neviem 😝 , menzes som nakoniec dostala na 11 tyzden, dr vobec nechapala, ani vyvolavacka nefungovala... No a mala som v poho, len nejake 4 dni, avsak ratala som s tym, ze cyklus bude normalny ako predtym a kde, dalsi menzes som dostala az na 34 den cyklu... Som zvedava, ako to bude teraz, asi to chce cas... A ty? Mas aj nejakr problemy? Dufam, ze nie, hcg klesne, neboj nic. 😉 a kedze ste prisli o male dost skor, tak sa aspon mozete zacat aj hned opat snazit, nie? Ja mam cakat pol roka :-\ Ale aj chcem, bojim sa nieco podcenit, ak by telo este nebolo zregenerovane a najma maternica a krcok riadne stiahnute... Drzim ti palce, ak budes chciet, kludne mi napis IP. 😉

nanuska11
30. aug 2014

Ahoj,23.7.2014 som bola na potrate a stale som nedostala M ..☹ uz druhy den mam strasne bolesti vajecnivkou,brucha a chrbtice az na nevidrzanie, bojim sa ze by som mohla byt znova vtom co by som nierada ☹ obavam sa ci som neprechladla ci to nieje tym alebo niecim inym ..co to moze byt?

kubisova
30. aug 2014

@nanuska11 ahoj ja som bola na potrate 14.8.2014 takze je to este dost cerstve ale ms som este nedostala...ale doktor mi hovoril ze do tych 6 tyzdnov by som mala dostat a myslis ze si v tom

nikolabulkova
1. sep 2014

Ahojte dievcata.Minuly tyzden v utorok som potratila cistenie nebolo potrebne.Co si myslite treba cakat na menstruaciu alebo mozeme to skusit znova?dakujem za radu;)

nanuska11
4. sep 2014

@sisa1 ahoj chcela by som sa ta opytat bola som na potrate a po 4tyzdnoch som dostala mendzes mala som ho slabsie tiez len 3dni potom 4 dni nic a znova spinim krvou ..nevies nahodou ci je to normalne?

zuzzicka01231
8. sep 2014

ja som prisla o dieta nedavno, 13 dni som krvacala a po 2 týždnoch sa mi dostavila menstruacia. len trpezlivo

zuzzicka01231
8. sep 2014

@galina75
ahoj. ja som po potrate/spontanny potrat/ najprv bolo cistenie organizmu takych 13 dni a dneska. teda 8..9.2014 som dostala menstruaciu, len poko, pride to samo.................. mna to chytilo dneska poobede na detskom ihrisku

dashka81
17. sep 2014

Ahojte, ja som 15 tyzdnov po cisteni a ms stale nikde:(. Pred 12 dnami som dostala vyvolavaku, ale zatial stale nic. Takze v piatok idem zasa lekarovi co s tym.

phalaenopsys
29. sep 2014

@dashka81 fuu a niesi tehu?...ja som tri tyzdne po kyrete,babo nam odislo v 11 tt MA ...stale sa s tym nemozem zmierit :( ...mam zasa problem,ze som testla minuly tyzden po kyrete a test slabol az ciarku vidiet nebolo a dnes ani neviem z akeho dovodu som test urobila zasa a ciarka silna tak ako bola takto pred tyzdnom...nechapem...vrchny je z dnesneho dna.a spodny takto zpred tyzdna.

vege1
29. sep 2014

@phalaenopsys a neodsledovali ti pokles hcg k nule? Ja som 2 tyzdne po potrate bola na kontrole, kde mi kontrolovali aj hcg. Inak menstruaciu po kyrete som dostala po 30 dnoch.

janka228
30. sep 2014

Keď si čítam tieto riadky a osudy tu žien ktoré idú ďalej,,,myslim na to ako som toto všetko prežívala pred rokom ...bolo to všetko silné a tak velmi to bolelo
Ale všetky čo ste toto prežili a prežívate podte ďalej nevzdávajte sa ani na chvilu
Každej z vás držím palce, kebo len ten kto prežil túto bolesť vie, o čom hovorím a píšem
Krásny den

lussya
8. okt 2014

@janka228 ahoj... ako sa mate? my fajn... od dneska berem clostylbegyt. a v nedelu ideme do ferticentra na ultrazvuk a v utorok stredu ideme na iui... tak myslim pozitivne a verim... dame to a budeme mat babo... 😎

janka228
8. okt 2014

@lussya ahoooj 🙂 a tak fajn, neboj dobre bude super sa teším že takto pozitívne 😉
my sa máme fain,,,len niekedy je to pekne náročné 🙂 ja som dnes bola v BA na štítnu všetko zle,,,hrúza

lussya
9. okt 2014

@janka228 no treba pozitivne... vsak mame kde byvat, pracujeme, sme zdravi... krpata v skole super. my sme teraz v tom rakusku, tak paradicka....
joooj, tak to nie, ta stitna zlaza.. drzim palce, nech mas cim skor dobre vysledky... a krpata, ta uz objavuje caro sveta, co? 😉

janka228
9. okt 2014

@lussya jasné všetko už objavuje,,je to zvedavec 😀 😀
držte sa mi a kde tam byvate? ,dobre je tam však? majte krásny dník,,,tu je slniečko

lussya
13. okt 2014

@janka228 to je super. musi byt zlata krpata.. 🙂 si to uzivaj, strasne rychlo to ubehne....
my sme v hainburgu, mala tu chodi aj do skoly, manzel pracuje... to len ja som na sk stale... 😉 ale robim v ba a to je kusok od bratislavy... no dneska o desiatej drz palce... ideme na iui... 😎 a vyjde to... verim tomu... mam 18mm folikul a mam tam aj druhy, mensi 10mm, takze to dame... 😎

kattyy3
18. okt 2014

Ahojte baby, ja som potratila 29.8 tento rok a po 29 dnoch prisla menstruacia. Trosku bola silnejsia a bolestivejsia a o dnik dlhsia ale vsetko ok. Toto bol moj druhy MA a stale dufam ze sa nam to podari. Teraz si prechadzame vsetkymi vysetreniami no zatial vsetko ok tak uvidime co genetika a imuno...baby drzte sa a budte silne zvladneme to a vytuzene babo pride. Sme silnejsie nez si myslime

ksisi
29. okt 2014

po 6 týž 😒

hwiezdinka
18. nov 2014

Aj ja cakam na prvu ms po kyrete, dnes je to uz 5,5 tyzdna a jej sa zatial nechce prist....dufam, ze ma nenecha cakat ako minule dlhych 8 tyzdnov 😒

denisa12323
2. dec 2014

Ja som po samo potrate a este nemam mensturaciu a nieviem preco
a kazde rano vracam dakujem 😀😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre