Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

sjuzan77
16. jan 2014

@eimuska to ano 😉 ale myslim, ze nic ine mi aj tak neostava, iba pockat do pondelku a poradit sa s lekarom..

senta_sofia
17. jan 2014

@sarafortuna tak ja som bola cca 5tt+3, ale teda k slabej menstruacii to prirovnat nemozem, dakovala som bohu, ze mam doma dieta, ktore este nosi plienky

sarafortuna
17. jan 2014

@senta_sofia , zaujímavé, ja som mala bolesti - 3 ibalginy v prvý den a potom už OK 😅 . Utz vyzerá OK, predtýždom hcg 8,5, takže hádam som sa dobre vyčistila.

sarafortuna
17. jan 2014

@sjuzan77
@eimuska
a alchemilku ste si naordinovali? čajík alebo extrakt...
Ja som po prvom potrate bola rozhádzaná 2 roky, pomohol mi až Sarapis.

senta_sofia
17. jan 2014

@sarafortuna no ja som bolesti nemala vobec, ale teda prvych 12 hodin to bol riadny krvak, do 24hodin to ustalo, dalsie dni len take "ocistky", maternicu som tiez mala na ultrazvuku cistu a HCG som si ani nevolala

sarafortuna
17. jan 2014

@senta_sofia , držím palce 😉 .

senta_sofia
17. jan 2014

@sarafortuna ja tebe tiez 🙂 snad sa tu o par mesiacov stretneme a budeme riesit prijemnejsie babatkovske problemy 😉

sjuzan77
17. jan 2014

@sarafortuna nebrala som nic, prve 2 menstruacie po potrate som mala uplne v poriadku, az tato tretia bola nejaka divna 😒

sarafortuna
18. jan 2014

@sjuzan77 , skús aspon vitamín E. ale možno to bol iba jeden taký "divný" mesiac.. ja som to mala ozaj dlhodobo a psychicky ma to ničilo 😒 . Teraz hádam bude dobre. Pijem alchemilku, plus som kúpila aj extrakt a mám ľanový olej s Dm - je tam aj listovka, B6 a B12.
uvidíš další mesiac, nemusí sa ti to už opakovať .

sjuzan77
18. jan 2014

@sarafortuna beriem vitaminy calibrum, malo by tam byt vsetko. Teraz to uz je vsetko v poriadku, nechapem tomu 1 dnovemu krvacaniu 3 dni pred cyklom, ale mohlo to sposobit hocico. Popravde, dufam, ze buduci mesiac sa to nielen ze nebude opakovat, ale ze uz nebude vobec nic 😉

ipkh
21. jan 2014

Jsem 7 týdnů po revizi, v pátek jsem na gyně dostala injekci a MS stále nikde. 😢

eimuska
21. jan 2014

@ipkh a nemala by sa po injekcii spustiť MS do 10dni? Tuším som to tu niekde čítala. Mne osobne sa MS spustila presne po 8týždňoch.

ipkh
22. jan 2014

@eimuska Doktorka říkala 2 - 3 dny...

ipkh
22. jan 2014

Dneska už přišla, přesně 7 týdnů po revizi. 😝

lussya
2. feb 2014

@vertyeux a janka ahojte, ako bruska? Rastu? Mne je uz dva tyzdne tazko od zaludka, aj som trikrat uz vracala, prsia bolia ani sa ich nedotknem. Som unavena, podrazdema a boli ma brucho ako pred ms, take krce, semtam. Mms mam dostat az o tyzden, dva testy neukazali este nic, na dvoch aloby bol duxh. Myslite ze je to konecme tehu?

vertyeux
2. feb 2014

@lussya no drziiim palce, ale s testovanim by som este pockala, teraz tam mozu byt duchovia, ale mna tiez dost skoro boleli prsia, zle mi byvalo sice az od 7tt, ale aj bolesti bruska som mala 🙂 tak dufam, ze uz budes konecne tehu 🙂
moje brusko rastie, akurát som teraz seknuta v lavej casti krizov, nemozem ani na nohu stupit, akoby mi nozom pichali do krizov :-/ tak len nahrievam a natieram bylinkami :-/ snad to skoro prejde 🙂

janka228
2. feb 2014

@lussya
@vertyeux
Ahojte baby 🙂 bruško rastie veru,,už funím a mám aj problém si ponožky obuť 🙂 ale sranda...páli ma záha jak besná a teraz ma aj kríže riadne začali bolieť.
Lussya ja som mala rovnaké príznaky ako píšeš tak je to možné 🙂 držím palce aby si bola tehuľka.
Vertyeux moja skoro sa s toho dostaň, veľa zdravíčka ti prajem
To je veru dosť nepríjemné...Kočky držte sa mi

lussya
4. feb 2014

@janka228 a @vertyeux, super sa tesim s vami... 🙂 dajte si tie krize do poriadku a bude fajn...
pocujte, mna uz porazi..... to cakanie.. poradte nejaky test, co mi ukaze ci som, ci nie... 😉 v sobotu mam dostat ms, ale tak chcem uz teraz vediet, co a ako..

vertyeux
4. feb 2014

@lussya no, ja neviem, mne teda zaiden test neukazal takto skoro, mozno by ukazal digitalny rapi-clear, ale to skor odproucam pockat aaaaspon do piatku 🙂

lussya
4. feb 2014

@vertyeux ja viem... Ale uz nevydrzim. To cakanie a neistota je na nevydrzanie. Ale mam tak cudny pocit, strasne ma boli to podbrusko, akoby som mala dostat ms. Ale dufam, ze nie...

vertyeux
4. feb 2014

@lussya aj mna dost bolievalo, som tiez cakala kramy a hlavne, ja som v sobotu spinila rano, som si myslela, ze idu kramy, ale potom nic, o dva dni stale nic, tak som tetsla a boli //. takze to spinenie bolo asi uhniezdovanie 🙂 moooooc moooooc drzim palce!

janka228
4. feb 2014

@lussya No moja, ano ja ti v tomto neporadím, nakoľko ja som si ani pri prvom tehotenstve a a ni teraz nerobila test..to som bola u doktorky že mi meškajú 4 dni zobrala mi krv a ráno mi volala že som tehuľka 🙂 no len nám to nevyšlo až do šťastného konca ☹
Ked som druhýkrát čakala tak ma strašne pobolievalo podbruško prsia akože ani na dotyk stále som si myslela že už príde mrcha a to už fazuľka bola na ceste.
Strašne moc ti držím palce nech je to tak ako si myslím, verím že si netrpezlivá aj ja by som bola ale ako píše vertyeux v piatok by ti si mohla testnúť 😉

lussya
5. feb 2014

Baby, uz len tri dni do ms... Som zvedava a nedockava... Pocujte, mozu sa mi pri pms zvacsit prsia? Skoro o cislo? A az tak boliet, ze ani na bruchu memozem lezat?

janka228
5. feb 2014

@lussya ja som to tak mala 🙂

lussya
6. feb 2014

@janka228 a kedy si to mala pred ms? Alebo ked si bola tehu? Lebo mne sa pri ms nezvacsovali prsia nikdy, boli take plnsie, ale vsak teraz mi vypadavaju z podprsenky. 🙂 a mam stale ucpaty nos a boli ma hlava, ale neviem ci to patri k priznakom tehu.

janka228
6. feb 2014

@lussya ja som to mala pred menzesom, ale to som nevedela že som tehu,,mna nikdy predtým prsia neboleli teda aspoň nie až takto a mala som veľmi citlivé bradavky ani dotknúť. Ale ako píšem nevedela som že som tehu, ja som stále na menzes čakala. A prsia sa mi tiež zväčšili 🙂
Zajtra budeš testovať? potom napíš, držím palce 😅

lussya
6. feb 2014

Baby, tak asi nic, lebo sam dostala ms... Taku slabu sice, ale cakam ze aa to rozbehne. Lebo ma brutal boli bruxho. Ale dostala som ju o dva dni skor, co je haluz, ale tak naivne dufam, ze je to len take spinenie. A ked su to kramy, tak uplne na to kaslem a nebudeme sa o nic snazit. Ja sa uz nechcem trapit. Poxkam tri mesiace a potom pojdem ku gymde, ktora nas uz hadam niekam posle alebo nam urobo testy alebp mieco.

janka228
12. feb 2014

@lussya 😢 takže nič moja?

lussya
13. feb 2014

@janka228 nie, nic. Ale nevadi. Zacal som chodit na aerobic, idem zhanat material na dom, tak pridem na ibe myslienky plus berem ten inofolic, tak sa to snad podari.

vertyeux
25. feb 2014

@lussya mrzi ma, ze sa to nepodarilo..ale ono to isto pride v ten spravny cas, uvidis. zamestnaj teraz hlavu mniecim inym, inofolic by mohol byt fajn, pocula som nan dobre referencie. a pripadne to skus porieist aj s tvojou dr. 🙂 drzim palcekyyy, ked teraz na to prestanes mysliet, tak snaaad sa lepsie zadari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre