Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

mirip
16. okt 2008

6týždňov po kyrete môžeš všetko aj kúpať aj sex

barbarka
12. nov 2008

ahojte. Ja som prisla o babo pred 5 tyzdnami (missed abort) 2 tyzdne som trosku krvacala potom to prestalo a predvcerom som dostala mrchu. Vcera sa mi pridali horucky 38,1. Dnes uz je to len 37,2. mam aj bolesti ale to som mavala aj pred potratom. S manzelom sme boli spolu uz 3 tyzdne po kyretazi. Je to normalne? alebo moze ist o nejaky zapal? Mam ist k doktorovi alebo este pockat. Mozno sa s toho telo tiez nejak spamatava. uz fakt neviem. vdaka za vyjadrenia.

vika34
12. nov 2008

barbarka samozrejme ,že ked budeš mať silné bolesti treba ísť k dr.a ked píšeš ,že je to bežné tak ešte počkaj,je dôležité aké máš bolesti

zoja2011
26. nov 2008

ahojte baby,som tu prvy krat ,chcela by som sa opytat par otazok,.Som tyzden po UPT v 6tyzdni.komplikacie zatial nemam ,len mym bolesti v podbrusku ako pred menzesom a vytok,.viem ze kramy by mali prist mesiac po zakroku,a ze by sa malo prist na kontrolu po 2tyzdnoch,.Som ale v takej situacii,ze som vkrajine ,kde taketo zakroky nerobia,ak by som mala komplikacie musela by som naspat domov,.Chcem sa opytat ,mozno to vyznie hlupo,ale ak by som dostala menzes a nebol by moc silny alebo naopak ,ci si mozem mysliet ze je vsetko ok,a nemusim ani na kontrolu,.)A este jedna otazka,po kolkych tyzdnoch sa moze po zakroku zacat sexualne zit?
dakujem za odpovede.
a vsetkym vela stastia

fyalynka
26. nov 2008

ahoj zoja,ja som po zakroku 3 mesiace, takze viem cim si prehadzas ☹ Na tvojom mieste by som
kontrolu radsej nezanedbala! Lekar by mal skontrolovat, ci je po zakroku vsetko ok, ci sa maternica
dobre hoji a tak... Tiez som mala bolesti ako pred menzes, trvalo to par dni ale potom to preslo.
A co sa tyka toho sexu...no mala by byt pauza aspon 2 tyzdne, ale zavisi to hlavne od toho ako
sa citis, ci mas nejake bolesti, krvacanie...a tak. Len bud pripravena na moznost, ze to moze ten
1x boliet, peretoze este nemusi byt vsetko zhojene na 100%.... 😉
vela stastia aj tebe, papa

cukruska1920
26. nov 2008

marcela..ahoj.....ja som dostala menzes 5 tyzdnov po kyrete a bolesti som mala teda riadne ale len 2 dni..potom to preslo.... drzim palce

rintintyna
26. nov 2008

já byla na kontrole týden po kyretě, vzhledem k tomu, že jsem ještě trochu špinila, tak doktor řekl, ať dojdu další týden. Jinak sex i koupel povolil, hned jak odezní špinění, nebude se vracet a budu se na to cítit. Nakonec jsem nečekala ani těch 14 dní. Na kontrole pak vše ok a další kontrola po menzes. Ten už mám za sebou. Byl velmi slabý (2dny) a skoro bez bolestí. K doktorovi jdu tento pátek 😉

cukruska1920
26. nov 2008

mne doktorka nekazala prist...vraj ked nebudu ziadne komplikacie nemusim...ze maternica sa zahoji sama....tak sa uz neviem dockat noveho snazilkovania

melisska
26. nov 2008

zoja, ja som krvacala a spinila dva tyzdne, potom som dostala menzes - minuly mesiac, teraz v den ked mal byt menzes som mala bolesti na menzes, ale len trosku krvi a dost- to bol asi moj menzes, lebo teraz sa uz citim ako po a mne dr. zakazal sex na 6 tyzdnov, bola som v 9tt. Takze ako citam vsede je to niejake ine a zavisi to aj od nas, kazda sme ina a inac reagujeme 😉

pozdravujem vsetky babulky 😵

zoja2011
26. nov 2008

ajojte ,dakujem krasne,ze ste odpisali,..strasne ma to mrzi ale ked clovek nema inu moznost.....dufam len ze vbuducnosti budem moct mat deti,,lebo by som chcela mat aspon 3 🙂 ,kazdy clovek tym prechadza inak,ja to berem celkom dobre,predsa len v 6tt si zena ani neuvedomuje ze je naozaj vtom .ale urcite to boli.

melisska
27. nov 2008

zoji ja mam moje mimi aj foto ☹ uz hybalo rucickami a nozickami, v pondelok a v stredu bolo mrtve ☹ velmi ma to boli 😔

ela304
27. nov 2008

ahoj melisska, ja som tiez mala po prvom aj tehotensku knizku a teraz zase fotku. Hned som to vyhodila. Nechcela som to mat doma. Teraz ak budem dakedy tehotna tak nechcem ani knizku ani fotku. Iba tak v 14 tyzdni. Momentalne cakam prvy menzes po kyrete. Dnes mam 51 den a nic. V Heliku mi povedali ze mam cakat a ak do stredy nic tak mi daju hormony. Tak uvidime. V januari (koncom) chcem ist na dalsie IVF, zajtra ma caka hematologia a cakame aj vysledky z genetiky.

len
27. nov 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že se mi nechce dočítat zpětně těch 40 stránek 😉 Ale zajímalo by mě, jestli první MS po revizi dorazila v nějakém vztahu k tomu, jak býval dlouhý cyklus před otěhotněním... Mně řekli to obligátní 4-6 týdnů, ale když jsem mívala cyklus pohé tři týdny, je možné, že mě překvapí i dřív?

ela304
27. nov 2008

neviem Len, ja mam cyklus 34 dnový a teraz 51 den a nic

len
27. nov 2008

Tak uvidíme... Začala jsem zase měřit BT, tak předpokládám, že mě pak MS aspoň nezaskočí 😒
Děkuju 🙂

bay
27. nov 2008

Leni ono to uplne takto nezavisi. Mne po prvom cisteni doarzila ms po 6 tyzdnoch. Po druhom krasne na stvrty tyzden. Podla mna to zavisi aj od toho ako to Dr. vycisti... 😒

len
27. nov 2008

No, tak doufejme, že dobře 😔 I když už jsem 7. den po revizi a stále stejně slabě krvácím... Ale aspoň, že už se mi zmenšila prsa, to mě deptalo dost 😝 Já vím, že momentálně mám na MS času dost, ale nějak se mi nelíbí představa, že dorazí pěkně na Vánoce nebo na Silvestra na horách 😒

bay
27. nov 2008

Len, tak tomu ver ze vtedy dorazi 😀 Mne ta prva po siestich tydnoch dorazila akurat na den odletu do Pariza na romanticku dovolenku 😀 😀 😀 - zakon schvalnosti 😉

len
27. nov 2008

Bezva, děkuju, to jsem akorát potřebovala slyšet 😀 Jsem letos navrhla zrušit Vánoce, ale neprošlo mi to, tak si je holt užiju se vším všudy, no 😎 Aspoň bych se tomu vyhnula v práci 😝

melisska
27. nov 2008

bay vam robili po MA niejake vysetrenia? alebo ostatnym zienkam??? 😕 viete niektora preco sa vam to stalo?

bay
27. nov 2008

No mozno budes mat viac stastia ako ja 😉 😎

len
27. nov 2008

Melissko, mně posílali obsah dělohy na histologii (výsledky ještě nejsou). Jinak mě hned tři dny po zákroku prohlížel obvodní gynekolog a další 4 dny poté si mě tam pozval znovu, nevím, co chce vykoukat, ale spíš, jestli se dobře hojím než najít příčinu... Holt se smiř s tím, že v 90 % případů se příčina nikdy nenajde, prostě nějaká chyba v genech 😔

bay
27. nov 2008

No po prvom MS som bola na kontrole treti tyzden po - usg. Durhy krat (iny Dr.) som bola na kontrole treti den po - usg. Kontrola ci neostalo nic v maternici co nemalo. Obsah isiel aj u mna na histolu - negativne (nic ine ani necakali) a teraz sme boli aj s manzou na vysetreniach vratane genetiky, ale este nemame vysledky...

len
27. nov 2008

To jo, když se to stane podruhý, to je jasný 😔 Obávám se, že poprvý se v tom nikdo šťourat nebude (a doufám, že žádný podruhý už nebude 😉 ), i když to bylo po IVF 😒

bay
27. nov 2008

Prvykrat nie ☹ To som si hovorila aj ja 😔 teraz verim na treti pokus 😀 idealnekeby sa zadarilo hned 😎 😀

len
27. nov 2008

No, tak nám to hned nebude, protože dřív jak za ty tři měsíce nás na další IVF nepustí, ale tobě to moc přeju! 🙂

mirip
27. nov 2008

melisska ano mne robili vyšetrenia krvi kompletné hned po prvom raze, inak je to aj na doktorovi, vačšinou po prvom raze povedia to je nič a až ked sa to zopakuje tak potom robia vyšetrenia, moj mi povedal že aby sa to viac nezopakovalo tak urobí kompletné vyšetrenia hned, kým máme pauzu

bay
27. nov 2008

No u nas to trva tak 4 az 6 mesiacov ☹ ale aspon si to poriadne uzijem 😀 😀

len
27. nov 2008

No, u nás se to počítalo na roky 😀 Ale výsledek je stejnej 😝 No nic, moc vám děkuju za odpovědi a přeju více štěstí do dalších pokusů 🙂

melisska
30. nov 2008

dakujem vam, aj ja idem 15. januara na hemetologicke vysetrenie 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre