Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

bay
12. mar 2008

22/2/07

lauritka
12. mar 2008

dakujem akras..kontryhel pijem uz od januara 🙂 pridala som malinik minuly mesiac a caj z jetelu-dateliny..obsahuje fytohormony podobne estrogenu..ale aj tak sa jej nechce nijak rast...mozno mi zajtra nasadi lieky -uvidime... potom vam tu hodim info ako som dopadla. 🙂

akras
12. mar 2008

Rozhodně nás informuj, jak to s tebou vypadá 🙂 .

bay
12. mar 2008

jj. Kazda info je vitana 😎

niikkyy
12. mar 2008

ahojky!
já dostala MS v neděli a bylo to 38 den po revizi a dneska už nic,takže MS byla pouze 3 dny a pekelná

poleva
12. mar 2008

bay takže ani ty nič... no máš ešte čas
ja som sa alchemilky prepila...

akras
12. mar 2008

Bay, ty jsi na tom byla už v únoru 07? a stále čekáš na MS (už rok?) Nebo nějak nejsem v obraze?

bay
12. mar 2008

No ja verim ze buduci piatok je tu ms ako na koni! Aspon jej to radim 😀 nechce sa mi na nu cakat... 😅

poleva
12. mar 2008

netreba na nu čakať, ja čakám a vždy nič....
no nič iné mi nezostáva

akras
12. mar 2008

Podle reakce polevy (že máš ještě čas), tak jsi asi myslela únor 08, ne?

akras
12. mar 2008

Tak to já jsem byla na revizi jen o 3 dny dřív než ty, tak se snad spolu dočkáme i 1.MS a taky toho miminka 😉

niikkyy
12. mar 2008

holky a odky se začnete snažit?

bay
12. mar 2008

jo 08 🤐

akras
12. mar 2008

Já také spoléhém na příští týden....jsem taky netrpělivá. Kdy byste se chtěli začít snažit znovu? Já v dubnu - buď po šestinedělí (to by bylo dřív) nebo po druhé MS.

bianca
12. mar 2008

babusky ja som prvu mrchu dostala po 5 tyzdnoch od MA.

akras
12. mar 2008

Niikkyy, tak jak píšu déle čekat nechci. Cítím se dobře a pokud bude vše OK i po fyzické stránce, tak jdu do toho. Pokud tělo nebude připravené, tak se mimi ani neuchytí, tak to nechám přírodě 🙂

niikkyy
12. mar 2008

akras jsem stejného názoru,já teď odmenstruovala a jdem na to 😉 a Dr ti řekl co?

bay
12. mar 2008

No ja mam v plane hned siesty tyzden. Som to konzultovala s dvoma Dr. a kazdy mal na to iny nazor...

akras
12. mar 2008

Bianka a jak je to dlouho? kdy jsi znovu otěhotněla, od kdy jste se snažili? ...moc otázek, co?
Moc gratuluju k těhu, je vždycky povzbuzující vidět, že nás čekají lepší časy 🙂

bianca
12. mar 2008

akras :dakujem.mi sme museli cakat 6 mesiacov a potom hned druhy cyklus a uz to bolo

niikkyy
12. mar 2008

6 měsíců??museli??jak to?

bianca
12. mar 2008

cakala ma operacia zuba,tak len pre to

akras
12. mar 2008

Dr. mi řekla 3 měsíce, ale já se nedám 🙂 Takže ty už na to půjdeš takhle hned? Taky uvažuju, jen nevím, jestli radši to šestinedělí ještě nedodržet kvůli třeba nějakému zánětu...6 týdnů to bude hned na začátku dubna, tak už to tak dlouho nebude trvat. Ale na konci 6nedělí bych měla zrovna ovulovat, tak to pravděpodobně stejně propásnem.
jen s chutí do toho a mímo je hotovo 🙂

niikkyy
12. mar 2008

já už mám po 6ti nedělí a MS za sebou,takže už budem zkoušet 😉 Dr mi to ještě nedovolila,že prej mám čekat tak 6 měsíců a taky na nějaké výsledky ,ale kašlu na to 😉

lauritka
12. mar 2008

mne kazal jeden lekar cakat tri mesiace a druhy zase povedal, ze netreba. ak nie je telo pripravene, tak sa vajicko ani neuchyti, takze ono si samo povie kedy a nema vyznam cakat 🙂

bay
12. mar 2008

No ved prave. Mne jeden hovoril ze po prvej ms sa mozme s manzelom jasit jak chceme. Druhy sa tvyri ze sestnedelie je nutne dodrzat... Ale je tolko bab co to vzdali po 2 tyzdnoch a v poho... Ze snad po tej ms to uz bude dobre...

niikkyy
12. mar 2008

přesně,mě každý Dr řekl něco jiného ☹

akras
12. mar 2008

Jo, zuby jsou prevít. Ale je bezva, že se tak hned pak brzy zadařilo 🙂
Co doktor, to jiný názor, takže si vyber....ja chci důvěřovat svým pocitům a tělu. někde uvádějí, že se doporučuje čekat jen kvůli psychice....s tou už jsem myslím celkem srovnaná, hlavně díky manželovi, tak není na co čekat 😉

niikkyy
12. mar 2008

akras přesně,jsem stejnho názoru a tělo je nejlepší lékař!
jen mám strach,že kdybych otěhu tak mě Dr sjede 😅

akras
12. mar 2008

Jé, to je tak bezva číst stejné názory. Člověk má pak menší starch, že udělá chybu. Je fajn si pokecat s někým, kdo je na tom stejně...
Doufám, že se brzy sejdeme třeba ve stejném termínu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre