Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

lauritka
12. mar 2008

jj akras..telo ti samo povie kedy je pripravene 🙂 ona psychika mozno zalezi aj od toho v akom stadiu ste o to prisli..ak je to este len na zaciatku, lahsie sa s tym clovek vyrovna ako ked sa to stane v neskorsom stadiu 😔
to uz je potom fakt uder pod pas...nam este ani nebilo srdiecko, takze som sa s tym rychlo vysporiadala.
ale samozrejme , ze kazda strata boli 😔

niikkyy
12. mar 2008

jojo přesně!!to by bylo super se sejít někde stejně,budu držet palečky 🙂

akras
12. mar 2008

Já budu teď dr. měnit. ta moje nemá UTZ, takže se nepoznalo, že se mimi od 4tt nevyvíjí a to už jsem byla asi tak v 9tt. Akorát teda nevím, protože jsem volala k novému lékaři a tam miřekli, že mám právo měnit dr. jen jednou za 3 měsíce, tak ať zavolám až na začátku května. A já už tolik chtěla na kontrolu po 1.MS jinam, aby mi udělali kontrolní UTZ, že je vše v pořádku 😒 Takhle si prostě musím vydupat, aby mě stávající dr. hlavně někam poslala.
Máte někdo zkušenosti s tou 3 měsíční lhůtou?

niikkyy
12. mar 2008

tak to slyším poprvé v životě o těch 3 měsících 😲 😲

akras
12. mar 2008

No, já ani nevím, jestli srdce bt vůbec začalo, nikdo mi kontrolní UTZ nedělal 😠 Kdyby UTZ proběh a vše se odhalilo dřív, tak to nemuselo vědět tolik lidí, už jsem se těšila, že budu mít 1. trimestr za sebou... 😒 Ale teď už s tím nic nenadělám a těším se na nové mimi 🙂

niikkyy
12. mar 2008

no u nás to taky vědělo už hodně lidí,vlastně všichni skoro ☹
Moje Dr UTZ má,naštěstí!
No ale mám strach,že mi pak vynadá,trvala si na 6 měsíců minimálně a nechtěla nic slyšet 😅

akras
12. mar 2008

No, to mi řekla paní po telefonu, když jsem tam volala. Dnes odpovídala na můj mail samotná doktorka, že mě ráda přijme, ať se zaregistruju, ale to nevěděla, od kdy jsem tady u téhle. Tak jsem ji ppsala situaci a doufám, že mě nakonec vezme.

niikkyy
12. mar 2008

hele ty přece nejsi povinna jí říkat kde jsi zaregistrovaná a jak dlouho,to je blbost!
tak držím palečky ať tě veme 😵

já mizím,jdu se natáhnout,dneska mi neni dobře,tak papap 😵

akras
12. mar 2008

Hele, ona s tím nic nenadělá. Nakonec klidně můžeš říct, že jste se chránili nebo dávali pozor, ale nějak to nevyšlo 😅
Určitě je to lepší, když se to stane takhle v prvním trimestru, než později. Ona příroda ví, co dělá a je to taková přirozená selekce...lepší než mít mimi s travlými následky nebo o něj přijít později 😉

akras
12. mar 2008

Ahoooj. No, mě se na to ta sestra sama zeptala, tak jsem jí nechtěla lhát a možná by pak byly problémy s kartou...
Tak čau, já jdu zase na diplomku 😝

kapunka
13. mar 2008

ahoje holky!!! Ahoj Akras!!!!!
jsem na tom stejně jako Bay - revize po mimoděložním + odejmutý vejcovod 22.2.08 ☹ ☹ ☹
ovulace proběhla na 100 % - podle ovu testů, ta doufám, že MS přijde kolem 20.3. 🙂 a začátkem duna na konci 6ti nedělí šup na to!!!!
Ale určitě si nechám prohlídnout sliznici na UTZ - a doporučuju Femigard na srovnání cyklu a na všechno ostatní!!!
www.hemann.cz 🙂 a prá je dobrej i vitamín E, máte s tím někdo zkušennost?? 😵

lauritka
13. mar 2008

ahojte babulky..takze mne mrcha v podstate zase nedosla. bola som teraz na uzv..som na zaciatku cyklu, vsetko je ako ma byt, akurat mrcha nenastala, lebo este nebola dorastena sliznica.. takze idem na dalsi cyklus a po ovulke mam brat duphaston. prajem vam viac stastia.. ja uz budem mat tretiu opvulaciu zachvilu od kyretu..ale sam doktor povedal, ze otehotniet nie je mozne kym nebude sliznica v poriadku, takz dufam, ze teraz sa uz da dokopy vajko sa nema takto kde uhniezdit 🙄

lenka20
13. mar 2008

ahoj lauritka - kam si zmizla, uz som ta daaavno nevidela medzi raketkami 😵 😵
no, ale ta tvoja sliznica ti dava zabrat, hadam je to len docasne, niekedy totiz pri zbabranej kyretazi mozu byt komplikacie, ale snad to nie je tvoj pripad - urcite nie 😉 takze tento cyklus uz musi pluha dorast nech mozes cim skor tehulkovat 🙂

lauritka
13. mar 2008

lenik dufam budem brat aj duphaston ;) uz som pisala ku vam 🙂

sluninka
13. mar 2008

laurit..já jsem brala duphaston na udržení těhu..bohužel nepomohl

sluninka
13. mar 2008

niky...kašli na dr,stejně je to Tvoje tělo a Ty si platíš zdravotní péči,tak ať se staraj 😉

poleva
13. mar 2008

a moja sliznica je o.k a mrchy nikde... 😖

sluninka
13. mar 2008

já ještě nebyla na prohlídce u dr po potratě,jen nějaký krevní testya ty jsou ok, mrchu mám za sebou,ale ne a ne se dokopat k dr..když jsem tam včera ráo konečně šla,tak byl na sále 😖

bay
13. mar 2008

No mne nakazal prist tri tyzdne po zakroku, tak som sla ☹ a vsetko je vraj ok, tak uz len pockat na mrsku..

akras
13. mar 2008

Ahoj holky 🙂 Tak já jsem dnes 24 dne po. Sluni, tvoje MS došla 24. den viď. No, nemyslím, že bych byla stejný případ, ale příští týden to jistí.....snad 😉
Lauritka, to je teda patálie s tím tvým cyklem. Před těhu ti probíhal normálně a pravidelně? Snad ti pomůže ten duphaston!

vavenka
13. mar 2008

Ahojte, pripajam moju skusenost, mne MS prisla az 7 tyzdnov po potrate, ale potom uz to slo normalne, dalsi cyklus bol 34, a tento posledny 29....Tiez som stresovala co sa deje , na gynde mi vzali krv na hcg, bolo negativne, aj sono bolo ok, takze tak 🙂

akras
13. mar 2008

No, pokud přijde až takhle pozdě, tak teda na 2. už nečekám a honem do toho. Takhle jsem myslela, že bych třena ještě na 2. počkala, ale když na mě tělo přijde s tímhle, tak já na něj zase se snažením hned 🙂 Já mu ukážu!!!!

akras
13. mar 2008

Nikkyy, ještě k omu, co ti řekla dr. - 6 měsíců. Tak taky jsem četla, že po takové době se je to zrovna čas, kdy se mělo narodiz miminko, tak je to pro ženu dost psychicky nááročné a většinou je pak s otěhotněním problém. Takže 6 měsíců je myslím fakt blbost. Tak s chutí do toho a mimi je hotovo 🙂

bay
13. mar 2008

S tym suhlasim!!!!

niikkyy
13. mar 2008

akras taky si mslím,ona chce čekat ne nějaká cytogenetické testy,jenže dost lidí mě přesvědcilo,že je to blbost 😅

akras
13. mar 2008

Bay, ahoj! 🙂 Jak je?

lauritka
13. mar 2008

akras pred potratom som mavala normalne cykly . 26 dnove- bez problemov.

bay
13. mar 2008

Dobre... Vysledky mam dobre. Len Dr. sa tvari ze cakat min 3-6 mesiacov... 😠

niikkyy
13. mar 2008

¨bay taky máš čekat jo??a budeš? asi ne co? 😀

bay
13. mar 2008

Nie.... Ja si myslim, ze ak to ma vyjst tak to vyjde aj po prvej ms a ak nie tak mozem cakat aj rok a nepomozem si. Ved teraz som spravila vsetko ako sa ma a nic z toho ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre