Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

bay
17. mar 2008

jasne. Uz sa tesiiiiim 😀

akras
18. mar 2008

Čau holky, tak MS nikde a dnes jsem už 29. den po, tak teda uvidíme, co se mnou bude.
Jinak na druhém místě, kam jsem volala, kvůli změně doktora mi řekly, že dr. můžu změnit dokonce až po půl roce 😠 To jsem teda naštvaná, že si člověk musí nechat líbit špatnou péči jen kvůli byrokracii 😠
No nic, tak budu nakonec ráda, že mě někde vezmou po těch 3 měsících.

sluninka
19. mar 2008

ahojte holky, tak mám po kontrole, jsem v pořádku...

dr mi řekl,že mám počkat 3cykly,pro mě to znamená už jen měsíc a něco,jsem se ho ptala proč zrovna 3cykly? a on že se tělo musí vzpamatovat z toho šoku,ale prej mi to nenařizuje,jen doporučuje...

akras
20. mar 2008

Tak to je Sluni fajn, že ji v pohodě 🙂 Přerušíte teda snažení a počkáte ještě ten měsíc nebo na to kašleš?
Já furt čekám na 1. ms - jsem dnes 31. den po, tak uvidíme. Doufám, že dorazí alespoň do konce toho šestinedělí. I když snažení možná odsuneme až na květen nebo červen, trochu se bojím stresu z květnvých státnic, abych tím mimi nějak neublížila, kdyby se zadařilo hned 😒 😒 Blbé státnice....děsně mě to štve 😠

akras
23. mar 2008

Ahoj holky,
tak je to tady....rozjíždí se 1. MS po revizi (ťuk, Ťuk)......HURÁÁÁÁÁÁÁ! Dorazila 34dní po, zatím teda jen trochu, tak doufám, že se to nějak nezasekne
Pak se objednám na kontrolu a hurá alespoň na sexík Snažení možná po šestinedělí, ale spíš asi v květnu.
Koukám, že tu přibyly nové duše, tak vítejte a vězte, že to všechny zvládnem a bude líp. Už ta MS je takovým novým začátkem, že se dává tělo dohromady a snad to zas všechno bude v pořádku
Já přes víkend dokončovala diplomku, teď už jen zpracovávám přílohy a v úterý do tisku a svázat....uf, byl to boj

kapunka
24. mar 2008

ahoj Akras gratuluju!!!!!já pořád čekám...měla jsi před toule MS ěnjaké příznaky???? A co bolesti??

akras
24. mar 2008

Napsala jsem ti do IP - příznaky jen bolení břicha, ale jen trochu, za to t´d to stojí za to a v noci bylo taky veselo, musel jsem si vzít nějakej prášek 😝 Ale je pravda, že já to tak měla i před těhu - docela silné a tak jednou za 3 měsíce dost bolestivou, takže jsem tak nějak zvyklá. 😠 Ale hlavně, že tu je 😉

ambret
24. mar 2008

Akras, nechvátáš trochu na to snažení. Já jsem potratila ted v sobotu a doktor řekl, že po spontálním potratě se musí alespon půl roku počkat, ale nejlepší je rok

akras
24. mar 2008

Ahoj ambbret, probíraly jsme to tu s holkama různě v diskuzích.Jedné řekli doktoři hned po 1,ms, další po 3 měsících (mně) a jiným 6 měsíců. Oni se nějak nemůžou shodnout, takže když začneme v květnu, tak to budu mít po 2 a půl měsících, tak to zas ty 2 týdny už nevytrhnou. Samo počkám, co řekne dr. teď na kontrole po 1.MS, ale jestli bude vše OK, tak budu věřit svému tělu.
Já myslím, že pokud tělo nebude připravené, tak k uhnízdění vůbec nedojde. Spíš váhám kvůli státnicím, ale to ještě vyřeším. Koukni kdyžtak na téma Otěhotnění po potratu, nebo začínáme po potratě, ale je to i tady - argumenty proč počkat a proč ne, které jsme různě vyčetly nebo nám říkali doktoři. Já už tu svoje stnovisko několikrát probírala, tak se mi to všechno nechce psát znova.
Takže tak, je to určitě na zvážení každého. 🙂

akras
24. mar 2008

Jinak moc držím palce, ať brzy překonáš tohle období, máš už doma 3 prcky, tak tě určitě nenechají dlouho smutnit 🙂

ambret
24. mar 2008

Akras, moc ti přeji aby ti to vyšlo. Nám to bohužel nevyšlo ani přes to, že už jsem po potratě půl roku. Tak snad napotřetí se to povede

akras
24. mar 2008

právě to jsou taky mé důvody, jestli prostě tělo nějak stávkuje, tak to nevyřeší ani čekání půl roku. Znám spoustu holek z okolí ( a další odtud), které do 3 měsíců po otěhotněly a mají zdravé děti. Tak vám snad ta čtvrtá princezna nebo první pric taky brzy vyjde 😉 Řšíte nějak, že to opět nevyšlo - testy apod?

lelca
24. mar 2008

ahojky holky tady bych se k vám ráda přidala na revizi sem byla 14.ledna a ještě stále sem nedostala ms takže už se asi chystám k doktorce nebo už mě to štve jestli je všechno ok a tak ☹

akras
24. mar 2008

Ahojek Lelco, tak to je už opravdu dlouho- nějakých 10 týdnů jestli dobře počítám. Je dobře, že si zajdeš k doktorce, alespoň ti pomůže 😉 Jsme průběžně v několika tématech, tak se mrkni, jestli budeš chtít: otěhotnění po potratu, Začínáme po potratě 😉 Někde je třeba víc živo 😉

lelca
24. mar 2008

akras: jo díííky určitě mrknu tenhle týden mám docela dost věcí takže to bohužel nestihnu ale hned další pondělí frčím k doktorce nebo pořád čekat a čekat jenže u mě to bylo vždycky s ms takové třeba jednou za tři měsíce a tak takže mě to nějak nepřekvapuje že sem to nedostala tak ja říkaly 😅

akras
24. mar 2008

Tak to je jasný, jestlis předtím měla taky takový divoký cyklus, tak to je asi v poho, ale mohla by ti dát dr. něco na upravení cyklu. Můžeš pít kontryhel, ten je prý na všechny ženský věci - i na úpravu cyklu...

lauritka
24. mar 2008

ahojte.. lelca ja som uz 88 den po kyrete 🙂 ale bola som na uzv..vsetko je v poriadku, akurat nenastala sekrecna premene endometria a preto nedochadza MS.. teraz mi nasadil duphaston po ovulke., tak ze dufam ze sa to uz upravi .. kuk grafik 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/198576
akras gratulujem k prvej mrche... ja som inac predtym mavala 26 dnove cykly... 😠

lelca
24. mar 2008

akras: no ja se právě divím když tak pořád to mám rozházené že mi dr. něco nenapsala nevím no ale ja mám právě i se štítnou žlázou tak nevím jak to pak je

lelca
24. mar 2008

lauritka: no tak snad bude taky vše v pořádku další ponděli půjdu na 100% k doktorce a uvidí se co a jak 😕

lauritka
24. mar 2008

lelca a predtym ti nedavali ziadne lieky na upravu MS ??? 😕 ten duphaston to ze vraj upravuje..

lauritka
24. mar 2008

ah tu som nasla o duphastone :
Rýchly prehľad o lieku
Hormonálna substitučná liečba.
Na vyváženie následkov pôsobenia samotného estrogénu na endometrium pri hormonálnej substitučnej liečbe u žien s intaktnou maternicou, ktoré majú ťažkosti spôsobené prirodzenou alebo chirurgicky navodenou menopauzou.
Liečba nedostatku progesterónu.
• liečba dysmenorey
• liečba endometriózy
• liečba sekundárnej amenorey – chýbanie alebo vynechanie menštruácie viac ako 3 mesiace
• liečba nepravidelného menštruačného cyklu
• liečba dysfunkčného krvácania
• liečba premenštruačného syndrómu
• liečba hroziaceho a habituálneho potratu (opakujúci sa samovoľný potrat), spojeného s nedostatkom progesterónu
• liečba neplodnosti spôsobenej nedostatočnosťou žltého telieska

bay
25. mar 2008

Ahojte! Tak sa idem postazovat.... 33. den po a ms stale nikde 😢 😢 Tak snad aspon do toho 42. dna 😀

lauritka
25. mar 2008

bay skus si merat BT..ja som podla toho zistila ako som na tom 😉 a potvrdil mi to aj uzv..takze ovulacia prebieha, len sliznica este nie je dorastena. ja som 89. den po 🙂

poleva
25. mar 2008

bay nesmúť...príde, ja som dostala po 2 mesiacoch 😉

bay
25. mar 2008

Ked ja sa v BT nevyznam, takze by mi to meranie vela nehovorilo 😅

sluninka
25. mar 2008

bay..nebó,ona přijde..mě se ta druhá taky někde courá 😅

bay
25. mar 2008

A dokedy moze neprist a je to stale v normale. Resp. mam na nu cakat akokolvek dlho alebo to mam v nejakej dobe zacat riesit navstevou Dr.? 😅 Dik

akras
25. mar 2008

Ahoj 🙂 Diplomka odevzdána k vazbě...Hurá!!!
Laurit, tak hlavně, že ti na to dr. něco dal a už to snad brzy přijde.
Bay, neboj, taky dorazí, u mě dorazila 34. den, tak třeba na tebe už číhá a zítra vykoukne 😉 Mně řekla dr. že může přijít do těch 6ti týdnů (šestinedělí) a když ne, mám se ohlásit, ale jsou tu myslím holky, kterým řekli až to 8 týdnů, že v pohodě.
Sluni, no, jestli se vám náhodou už nezadařilo 😲 😅

bay
26. mar 2008

Gratulujem k diplomke!!! Ja ju nestiham, takze ju budem obhajovat az v auguste (srpen), aspon na nu budem mat viac casu a teraz spravim iba ustne statnice 😝

sluninka
26. mar 2008

bay..já když odcházela z nemocnice,tak mi řekl dr,že pokud nepřijde MS do 8týdnů,ať přijdu,že se na to mrknem a kdyžtak píchne vyvolávačku 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre