Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

akras
27. mar 2008

bay tak tak, řešit to začnu až bude ouvej 😉

laada
27. mar 2008

akras já teda v kanceláři sedím a nepřeju ti ten záhul po celý rok...ty si o prázdninách vysadíš a na dva měsíce i déle né? 😉

kapunka
27. mar 2008

ahojky..holky - poradte, jak jste poznaly, že se po revizi dostaví ms??? začínám být dost nervózní.... 😖

adajar
27. mar 2008

ladus no ja zase budu cele leto v praci abych mohla jet v tom cervnu a jeste se jich musim zeptat.

adajar
27. mar 2008

kapunka neboj ono to prijde.

laada
27. mar 2008

koho se ptáš, na dovolenku máš snad nárok né?

adajar
27. mar 2008

ladus no jo, ale holky tam ted byli samotne vis. tak jestli na me zbyde misto. Aby me pustili v tu dobu co budu chtit.

bay
27. mar 2008

Kapu a kolko si po?

lauritka
27. mar 2008

ladda zlte teliesko sa uvolni z prasknuteho folikulu 😉 a produkuje progesteron, ktory zvysuje bazalnu teplotu....
podla toho spoznas, ze prebehla ovulacia. lutelan faza, je faza teplot od ovulacie po MS... ta byva vacsinou konstanta u kazdej zeny..od tych 12 do 16 dni.. ak je len 10 a menj..uz to moze znacit nejaky problem s hormonami..ak teploty zostavaju zvysene aj po skoncei tejto fazy..teda ak mavas normalne 12 dni a uz je 15 den stale hore..mozes robit testik 😉 meranie BT je akurat dobre nato, ze presne vies ako ti telo funguje a moze aj pomoct otehotniet ak sa pozorujes, hoci pre niekoho je prave pozorovanie seba samej stresujuce..ale ako som povedala, ak nemate problem s otehotnenim, tak by som to ani nerobila. 🙂

laada
27. mar 2008

lauritka aha tak už se trochu orientuju.... 🙂

akras
27. mar 2008

Já vím, všechno má své. Ty prázdniny jsou sice fajn, ale je to vykoupené víkendy, kdy vlastně už v neděli začínáš pracovat, protože já třeba dělám prac. listy na celý týden dopředu, takže volný celý víkend je v nedohlednu, člověk může trochu vypustit jen v sobotu. A když jdeš po práci něco vyřídit, tak musíš už zase myslet, co budeš dělat následující den, takže přilítneš a místo toho, abys vypustila, tak zase pracuješ. Já jsem ale asi takovej zvláštní případ, hrozně to řeším a je toho na mě moc, prostě se na to nedokážu vybodnout a vydýchnout si.
Jaruš, hospitace nějak jakž takž, ale nebylo to úplně v pořádku Příště se na mě zase přijde podívat. Pak jsme šly s tou paní na kafe (je to moje oponentka), ale spíš jsem jí líčila ty mé patálie s potratem 😉 Ona je moc milá.

kapunka
27. mar 2008

Bay - 34 dní po revizi... 😨

kell
27. mar 2008

Ahoj Laada, měření Ti pomůže poznat přibližně OVU až po delší době měření, pak budeš vědět, kdy zhruba začínají teploty stoupat, který den cyklu! Pak budeš vědět, že Ti teploty stoupají třeba 14DC a to už nastává OVU, plodné období začíná tak 3 dny před tím, než ti vyskočí teplotky a pak ještě asi 1 možná 2 dny po ovu! Kdybych napsala něco špatně, tak mě prosím Lauritka oprav, doufám, že jsem to měření pochopila správně a nepíšu bludy 🙂

bay
27. mar 2008

tak klud... do siestich tyzdnov to nemusis riesit. (som mudra ked mi to tu poradili 😀 😀 )

adajar
27. mar 2008

akras no vidis je to zajimave musis porad premyslet nad praci no. Ale treba mas dobre broucky.

adajar
27. mar 2008

kell ja jsem zkusila ty testy ovulacni a fungujou.

laada
27. mar 2008

akras já vím...já taky nemám lehkou práci a makám i o víkendech..to si nikdo nevybere...ale tebe to určitě moc baví tak si zbytečně nepřipouštěj nějakej stres 😉 musíš být určitě velkej puntičkář a super učitelka viď?

akras
27. mar 2008

On si vždycky člověk stěžuje na to, co má a chcěl by něco jiného, ale pak zjistí, že to taky není tak růžové, jak si mysle. Jen bych prostě chtěla mít práci, za kterou alespoň trochu můžu zabouchnout dveře, ale já na to furt myslím (co se stalo, jak to vyřeším,...). Ale už dost, končím se stížnostmi 🙂
Kapunka, klíííd, neřeš to do konce šestinedělí, do kdy ti doktor dal limit, aby přišla.

kapunka
27. mar 2008

akras - co ty?? jak jsi na tom?? 🙂

adajar
27. mar 2008

akras vis proc jsem odesla z domaci pece??? Protoze jsem si praci nosila domu a volali mi pacienti i v noci a tak.

kapunka
27. mar 2008

adajar a kde děláš?

adajar
27. mar 2008

kapunka ja delam ve farmaceuticky firme objednavam s lekarnama.

lauritka
27. mar 2008

kell vynikajuco 🙂 ovu testy funguju aj u mna... teplota mi to stale povrdila. 😉
ak vas to zaujalo..tu je jedna stranka je tu o merani vsetko 😀 http://merenibt.xf.cz/index2.html drzte sa babulky. idem k tv. a nech ste vsetky uz zase tehulky az do porodu 😉

akras
27. mar 2008

No, děti mě maj rádi to jo, ale fakt nevím, jestli jsem schopná to dělat celej život. 😒 Myslím, že mám dobré nápady, jen ta realizace trochu pokulhává 😅 Mohla bych dělat managera učitelů - já bych plodila nápady (a děti 😀 ) a oni by nápady realizovali 😀

kell
27. mar 2008

Adajar, mětaky fungovaly, ale než zjistíš, kdy máš OVu tak se to celkem prodraží 😀

laada
27. mar 2008

vidíš já plodím nápady a taky je realizuju a pak ještě musím zhodnotit jak se to povedlo nebo nééééé... takže taky nevděčný....

adajar
27. mar 2008

lauritka hele a na http://www.menstruacni-kalendar.cz mas ze si zapsujes ty teploty a i hmotnost a tak a je to tam taky dobre samo ti to ukazuje a kdyz zadas ms cyklus tak ti to vypocita plodne a neplodne dny.

akras
27. mar 2008

Jaruš, přesně vím, o čem mluvíš.
Kap, já ti to psala v IP 😀 já jsem 34.den ms dostala, takže už teď pátý den krvácím a asi vykrvácím 😀

kell
27. mar 2008

Lauritka ahoj, já už budu taky končit, musím se svým psím miláčkem na procházku, už na mě dělá vočička 😕.

laada
27. mar 2008

akras ty seš tlama 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre