Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

mufyxa
14. jún 2013

holky moc vás tady zdravím jsem 5 dní po revizi miminko odešlo v 10tt .......těším se až přijde MS a vše se upokojí a budeme moci zase zkoušet štěstí . mudr mi řekl že na to máme hupnout hned po první MS. 🙂 🙂 🙂

kiki68
16. jún 2013

no tak ja som vcera konecne dostala MS! po vyse 4 tyzdnoch od kyretu, sice to dostavanie toho bolo fakt neprijemne,ale som rada,lebo je to predsalen prejav tela,ze je to ok a moze sa ist cosi robit dalej po par mesiacoch. Neviem ako to bolo u Vas,ale u mna to je take,ze cele telo nafuknute (toto klasika) ale na zaciatku prvy den strasne pichanie v podbursku,tak divna bolest,dnes uz v poho,len to horko vonku je priserne....Drzim palce vsetkym cakatelkam po kyrete...je to take cakanie na zazrak,aspon mne to tak prislo...
Horsie su tie depky,co ma vedia obchadzat ked som sama... 😒

adriana132
18. jún 2013

62. den a stale nic - uz je to o drzku :( je to normalne?

emma93
4. júl 2013

@adriana132 ..ahoj, len ti chcem napísať, že mne prišla prvá MA po kyrete až za 9 týždňov!, takže je to normálne!

bambulka.nz
5. júl 2013

Ja som sa strasne bala ze kedy pride.mne prisla teraz v utorok po 5 tyzdnoch.dokonca ma o 70% menej bolelo brusko jak roky rokuce a musela som ostavat prvy den doma,nevladala som byt v praci a teraz som normalne isla a vydrzala 🙂

yllakh
5. júl 2013

já jsem byla na revizi loni v květnu a MS jsem dostala po 25 dnech..nezoufejte holky a držte se..bude lépe..p.s. nám se další miminko zadařilo hned při dalším pokusu, tak hlavu vzhůru..chce to čas 🙂

adriana132
7. júl 2013

@emma93 vdaka. uz aj mne dosla ... na prelome 9 a 10 tyzdna 🙂

janka228
22. júl 2013

Ahojte kočky ja som 5 týždňov po zákroku, missed abort v 10 týždni a menzes zatiaľ nikde :(
Takže stále čakám...

nerko
4. aug 2013

Ahojte. Ja som bola na kyrete 1.7.2013. Zamlknuty potrat, vytvorila sa len dutinka. Po potrate som spinila kratko, no mala som silne bolesti, tak som uzivala antibiotika. Mrcha prisla dnes, po 35 dnoch s velkou intenzitou. Musim uzivat ibalgin od bolesti 😖 Vcera som vypila flasu cerveneho vina, tak neviem ci to urychlilo...no som rada. Pockame 2-3 cykly a hor sa na nove tehu. Mam este o 2 tyzdne kontrolu ci som ok. Inac HCG mi klesalo velmi pomaly. Dufam sa nam rychlo podari otehotniet. Toto bolo nase prve tehu... Drzte sa!!!

kacenkka300
6. aug 2013

ahojte ja som prekonala potrat v piatok 5tyzdni.od nedele dva dni po zakroku som dostala silne krce az take tlaky je to normalne lebo teplotu nemam a ani nekrvacam.po potrate som krvacala len po zakroku a viac nic tak neviem ci to tak ma bit dakujem

happyfrog80
6. aug 2013

do mesiaca
Ale co som citala ze po porode niektora dostane ms az za rok ci dva tak ma zamrazuje

janka228
6. aug 2013

@kacenkka300
Ja som mala po zákroku tiež takéto bolesti ako opisuješ, neboj nebude to trvať dlho. Ja som užívala od bolesti novalgin 500 to mi moja gyn. predpísala. Ak nemáš teplotu musíš trošku vydržať je to veľmi nepríjemné. Viem ako sa cítiš. Ja som bola v 10 týždni. Drž sa a opatruj sa 🙂

janka228
6. aug 2013

Ja som bola na čisteni 14.6 a do dnešného dňa mi menštruácia neprišla. Od nedele mi je nevolno, stále ma napína na vracanie a nenormálne ma bolí hlava. Toto sa opakuje hlavne ráno a drží ma to do obeda, potom na večer sa mi ulaví. Nemal niekto takéto problémy ako ja prosím? Vo štvrtok chcem ísť k svojej gyn. tak neviem či je to normálne. Niektoré dievčatá píšu že dostali až po 11 týždňoch, tak neviem. Ale nepisali že im bolo zle na vracanie. Nechápem to. Držte sa dievčatá 🙂

kacenkka300
6. aug 2013

dakujem aj.ja mam take podobne problemi tiez my byva na vracanie hlava ma boli a sem tam sa my aj tici niekedy mam problem aj si sadnut.uzivam novalgin ale to len na chvilu my pomoze

janka228
6. aug 2013

@kacenkka300
Aj si vracala alebo ťa len tak napína? Ja som bola dnes dva krát a stále ležím v posteli. Toto sa mi ešte nestalo, tak fakt neviem.

janka228
6. aug 2013

Keď si dám novalgin tak mi to vždy pomohlo, ale hneď na druhý deň som si dala další. Ja čo som asi za svoj život zobrala 5 ibalginov a teraz som každý deň užívala novalgin. To znamenalo že mi muselo byt fakt ťažko inak lieky neberiem ani pri najmenšej bolesti no toto sa nedalo.

kacenkka300
6. aug 2013

@janka228 nie nevracala len ma napina no ja zjem aj 3novalginy za den a najhorsie je to vecer ked si lahnem do postele

janka228
6. aug 2013

@kacenkka300
Ano hlavne v noci, keď som mala ísť spat som sa len prehadzovala. Trvalo ti asi tyzden, ak by si sa mala trápiť choď k lekárovi. Ono by to nemalo trvať dlhú dobu po zákroku.

kacenkka300
6. aug 2013

@janka228 este pockam a uvidim.ak to neprejde potom pojdem k doktorke a je to normalne ze po zakroku som krvacala len ten den a potom uz nie lebo ako som tu citala tak niektore aj 5-6dni po zakroku

vertyeux
6. aug 2013

Ahojte kocky, chcem sa vas spytat, ci aj vy mate po kyretazi taky zlty natahovaci hlien. ja som mala kyret 18.juna, uz som dostala aj mrchru, tento hlien som mala na konci minuleho cyklu pred mrchou a dnes sa opat objavil spolu s ovu hlienom. vcera som bola na kontrole u dr., maternica je ok, ale stery mi nerobil a ked som mu spomenula tento hlien, tak sa spytal, ci ho este mam. ale vcera som ho nemala, az dnes.. nemate niekto takuto skusenost? dakujem

janka228
6. aug 2013

@kacenkka300
Aj ja som krvácala len ten deň, potom nič a možno na 5 deň som ešte asi 5 dní špinila. Bol to taký hnedý vytok. A bola si po čistení na kontrole, pozerala ťa? Mna čistili 14.6 a o tri dni som išla na kontrolu či tam niečo nezostalo, bolo to v poriadku. Nebojkaj sa, všetko bude dobre..

janka228
6. aug 2013

@vertyeux
Ahojky, tak s týmto nemám skúsenosť a ani nevieš ako ti závidím že si už dostala..ja stále čakám a nič sa nedeje :(

kacenkka300
6. aug 2013

@janka228 nienekukali ma ani my sono nerobili iba powedali ze za dva tyzdne mam ist svojej dr.n
a kontrolu

vertyeux
6. aug 2013

@janka228 to verim, ja som tiez cakala ako na zazrak, len ja som potratila tak, ze som dostala klasicku mrchu v 5+4tt, ale kedze tam boli zvysky tak ma radsej vycistili (podla mna nemuseli, asi by vsetko vyslo samo pocas mrchy- asi chceli aby im poistovna preplatila moj pobyt v nemocke alebo proste stary primar, stare metody). takze ja som v podstate sla na kyret s tym, ze som uz par dni silno krvacala, pokyrete som prestala krvacat a potom som dostala mrchu o 30dni, co bol cca moj normalny cyklus. drzim palce, nech co najskor dorazi!

janka228
6. aug 2013

@vertyeux
Aha takže takto, no ja som mala MA a vôbec som nekrvácala. Mala som len bolesti v podbrušku ktoré sa dosť stupnovali a na sone mi doktorka povedala že nevidí akciu srdiečka ☹ bolo to strašné, hneď v ten deň som išla do nemocnice a začala som aj špiniť no stále to nebolo krvácanie. Na druhý deň ma čistili a na ten další som išla domkou. Zatiaľ teda len čakám, no všetky dievčatá tu už dostali len ja nie. Ďakujem ti krásne a prajem ti všetko dobré.

alienka000
7. aug 2013

Ahojte, je mozne, ze som dostala menstruaciu dva tyzdne po kyrete? Robili mi zakrok 16.7., krvacala som iba v ten den, potom nic a 27.7. som zacala krvacat - normalne ako ked mam menstruaciu a potom nasledovalo spinenie. Je to mozne? Alebo to bolo este pooperacne krvacanie? Ma niekto s tymto skusenost?

janka228
7. aug 2013

Ahojte dievčatá 🙂 dnes som teda bola na kontrole u gynekologičky že čo s tou mojou menštruáciou ktorá mi mešká skoro 8 týždňov po čistení a navyše mi býva zle a vraciam. Som tehotná mi povedala, gratulujem Vám....skoro som omdlela ešteže som ležala 🙂 bolo to neskutočné 🙂 hneď mi pustila akciu srdiečka a krásne tukotalo 🙂 som šťastná.

janka228
7. aug 2013

@alienka000
Myslím že to môže byť normálna menštruácia. Pooperačné krvácanie by to nemalo byť ja si aspoň tak myslím. Veľa šťastia ti prajem.

alienka000
7. aug 2013

@janka228 V prvom rade gratulujem 😉 To znamena, ze si hned po kyrete otehotnela a vobec nemala menstruaciu?
Ja dufam, ze je to tiez uz menstruacia co som mala a mozme sa co najskor snazit 😀

kacenkka300
7. aug 2013

@janka228 gratulujem ti ja som dnes zacala krwacat a mam strasne bolesti je to normalne ed som este neni ani tyzden po zakroku 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre