Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

malucke
7. sep 2013

@galina75 ja som mala tiez zamlknuty potrat v 9tyzdni a menstruaciu som dostala presne 6tyzdnov po zakroku 😔 😔

lussya
10. sep 2013

@alienka000 presne.. ja som uz po zakroku pomaly 13tyzdnov a uz sa mi nechce cakat... uz na tom pracujeme, o dva tyzdne dufam menstruacia nedojde.... boze, tak rada by som uz mala babetko, len nesmiem na to stale mysliet, ze kedy to uz bude.... drzim ti palce...

alienka000
10. sep 2013

@lussya nam tento prvy pokus nevysiel, tak uvidime o mesiac 😉 Telo asi vie co robi a ako rychlo nas pusti otehotniet. Ale ano, netreba na to velmi mysliet. Asi som to teraz velmi riesila a preto sa nepodarilo.

lussya
12. sep 2013

no ja som tiez zvedava... ale nejake priznaky tehu nebadam na sebe. tak sa nechame prekvapit... o to prve sme sa pokusali pol roka, tak dufam, ze teraz to bude skor...

martinkatinka
12. sep 2013

Tak dnes 4 týždne po kyrete a mrcha je tu... ale sa to rozbehlo!

neominka
12. sep 2013

5.9. 2013 jsem byla v porodnici na vyvolavanem porodu + revize delohy (Downuv syndrom) ☹ a dnes je to tyden a uz se necistim a nekrvacim..
Doufam, ze MS prijde rychle. Chci otehotnet co nejdrive...Rika se, ze min 3 mesice cekat a pak zkouset. Ale co doktor to jiny nazor. Jakmile prijde prvni MS pocitam plodne dny a sup.. Co se ma stat se stane.
Ta ztrata miminka zasahne kazdou z nas a je desna:-/ Porad citim to bezbrane telicko jak jde ven ☹(((
Proto chci otehotnet co nejdrive.

neominka
12. sep 2013

@lussya ja jsem tyden po porodu v16tt a revizi delohy (cekali jsme Downecka) ☹
A cekam do prvni MS. A zacnu pocitat plodne dny a necekam 3 mesice jak se doporucuje...Cp clovek a co doktor to jiny nazor... uvazeni je na kazdem, jak se citi sam ...Preju hodne stesti :-****

alienka000
13. sep 2013

@neominka ja som tiez necakala 3 MS, ale nepodarilo sa nam teraz na prvy pokus. Kazdopadne, ja som dostala prvu MS po 4 tyzdnoch a ked som po nej bola na kontrole vsetko bolo v poriadku, aj maternica aj vajecniky. Takze telo sa vie spamatat.a samo vie kedy to je najlepsie. A kazdy lekar - iny nazor- mne povedali 3 mes., 6 mes. a jeden ze hned mozem. Tak si vyber 😉
Drzim palce nech sa podari a samozrejme je mi luto co sa ti stalo.

janka228
13. sep 2013

@neominka
Ahoj môžem sa ťa opýtať v ktorom týždni si bola? To je mi moc moc ľúto ☹

neominka
14. sep 2013

@janka228 v16tt

janka228
14. sep 2013

@neominka
Prajem ti veľa šťastia a posielam ti moje srdiečko..

vilaamalia
14. sep 2013

Ahojte, chcem sa Vas opytat, ci ste niektora cakali po potrate na ms tak dlho ako ja, t.j. 3 mesiace. Prakticky 5 mesiacov som od poslednej ms, potrat som mala v 10.tt. Chodim po lekaroch, pichli mi dve vyvolavacky a stale nic. Vraj mam stale nizku sliznicu. Nikdy pred tym mi to nemeskalo. Brali mi krv, v pondelok bude vysledok a na zaklade toho mi nastavia hormonalnu liecbu. Nechce sa mi do toho, ale asi ina cesta nie je. Mate niektora s tym skusenost? dik

lussya
17. sep 2013

@neominka tak drzim palce.. ani ja som necakala.. som zvedava, co teda bude... vo stvrtok mam dostat menstruaciu a uplne dufam, ze ju uz nedostanem...
no ale priznaky nemam... len ma bolia prsia, ale to je aj pred menzesom take a som unavena, stale by som spala... ale nechcem si robit nadeje a potom dojde... tak este dva dni...

vertyeux
17. sep 2013

@janka228 ahoj, no ako babo? vsetko ok? som sa vratila do tejto temy, aby som skontrolovala, ci ej u teba vsetko ok 🙂 tvoj pripad mam stale vhlave, ze si este ani nedostala kramy a uz si opat tehulka 🙂 my sme sa tento mesiac siiilno snazili, no mala som posunutu ovulku op ar dni- az 19DC, takze som teraz 8DPO a cakam este tyzden, ci teda pride alebo nepride mrcha. no to cakanie je otrasne, uz nech je aspon nedela, ak dovtedy nedostanem kramy, tak skusim testnut. 🙂

vertyeux
17. sep 2013

@lussya podla mna by ti uz test aj teraz mohol ukazat, ci si alebo nie si tehu 🙂 ak si teda myslela, ze mas dostat mrchu tento stvrtok 🙂

lussya
18. sep 2013

@vertyeux ja uz kaslem na tie testy, lebo su drahe.. 🙂 tak uz pockam..

vertyeux
18. sep 2013

@lussya ja si inak kupujem testy tu na MK, jeden kus vychadza na 0,40E, takze vychadzaju lacnejsie ako v ocbhdodoch .-) ako chces, ja by som to nevydrzala 🙂 a nejake priznaky?

fetinko
18. sep 2013

prvu menstruaciu som dostala 31 den,mala som spontanny potrat bez kyretaze v 7tt, a uz mi aj skoncili,takze ideme na snazilkovanie 🙂

janka228
18. sep 2013

@vertyeux
Ahojky 🙂 u mna vlastne u nás 🙂 dobre..akurát dnes som bola na kontrole a malinké si tam tak pekne plávalo a nožičkami kopkalo. Bolo to krásne a neopísatelné, ešte stále ho mám pred očami. Malinké krásne bábätko..sme 12tt+3
Ďakujem ti že si si na mna takto pekne spomenula a prajem ti zo srdca aby bolo malinké 🙂

lussya
19. sep 2013

@janka228 super, drzime palce. uzivaj si to..
@vertyeux to fakt? super cena... no este nic nedoslo, tak nech to tak aj ostane... no a priznaky? prsia ma bolia, su take vacsie, tazsie... a stale by som spala a vsetko mi smrdi... 🙂

vertyeux
19. sep 2013

@lussya no co, netestnes sa dnes? obdivujem tvoju tpezlivost, ja by som sa najradsje testovala uz teraz. i ked si stale hovorim, ze je to upln ejedno, ze bud som alebo nie som ale aj tak som nenormalne zvedava a rada by som vedela na com som 🙂 ale tak vydrzim este par dni, teraz by som este mozno zbytocne minala testy 🙂

lussya
19. sep 2013

@vertyeux no som zvedava ... strasne... a uz som aj manzelovi hovorila, ze to sa neda takto, ze stale na to myslim, vsak sa zblaznim z toho... tak asi budeme po praci kupovat test a testovat.. ale zas neviem, co ked dostanem menstruaciu ako naschval?
keby to vyslo hned na prvykrat, co sa snazime po missede tak sa asi zblaznim od stastia... a nikomu nic nepovieme, to sme sa dohodli, si to s manzelom nechame pre seba a ked bude ten spravny cas a vsetko oka, tak az potom sa to dozvie rodina..

janka228
19. sep 2013

@lussya
Dakujem ti veľmi pekne. Držím palce nech je malinký drobček 🙂

vertyeux
19. sep 2013

@lussya zajtra rano sa testni, lebo natahujes aj naaaas 😀

lussya
20. sep 2013

baby, tak som sa testla a nic... a uz mam pocit, ze ide menstruacia.... 😒 ☹
ale zas by bolo moc haluz, keby sa to podarilo na prvykrat.. o to prve sme sa snazili pol roka...
asi si zacnem merat teplotu na ovulaciu, alebo ja neviem co....

janka228
20. sep 2013

@lussya
Nebuď smutná, príde to vtedy keď to budeš najmenej čakať. Ver mi 🙂

lussya
20. sep 2013

@janka228 ani nie som smutna, len ma to hneva.. niekto nechce dieta vobec a ma to hned a niekto kto chce velmi, tak sa nedari... ale pride to... viem to... ale asi az na vianoce. asi zacnem brat aj kyselinu listovu na podporu... 🙂

martinkatinka
20. sep 2013

@lussya neboj, to príde... začni piť alchemilku na podporu cyklu a uvidíš, podarí sa.... U nás to bude horšie, fakt nemôžem skúšať hneď, ešte sa uvidí, či nepôjdem na operáciu a či sa ešte raz zhodnú na tom, že môžem otehotnieť... a ak môžem, ktovi ako dlho to potrvá s endometriózou ☹

lussya
20. sep 2013

@martinkatinka a to je caj?
drzim ti palce, vsetko bude oka.. verim tomu.. a raz sa dockame malych ňuňušov.. 😉

martinkatinka
20. sep 2013

@lussya je to taká bylinka, z ktorej sa varí čaj... daj do googlu a kukni... ja som to pila, upravilo mi to cyklus, ale vzhľadom na endo, tomu to pohoršilo, ale zdravé baby to pijú a podporuje to cyklus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre