Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

bay
30. mar 2008

No dam tomu tie dve moznosti 😀 😀 😀 cakaren a dovcu. A ked uz nezaberie toto tak nic 😉

akras
30. mar 2008

Tak se na tebe aspoň doktor podívá a nějak zasáhne 😉 stále si ještě stojíž za tím, že po 1,MS se budete snažit?

bay
30. mar 2008

jj. Som o tom stale pevne presvedcena. Podla mna nie je dolezite len telo ale aj psychika 😉 a ta chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moc moc moc 😀
Len do nesmiem povedat Dr., bo by ma zabil na mieste a by som sa mozno ani tej prvej ms nedozila 😅

akras
30. mar 2008

Tak pssst 😉 Byla by tě škoda 😉 Já koukala někde do diskuzí, že už jim po 1,MS ani UTZ nedělali nebo dokonce už si je ani nezvali na kontrolu. 😲 Tak jsem zvědavá, co ta moje udělá.

bay
30. mar 2008

No moj mi tiez nekazal uz prist 😖 Bola som na kontrole treti tyzden a to bolo vsetko ok a ze 6 tyzdnov ziadny sex 😠 😠 a uz nic. Ziadna kontrola ani nic 😒 takze si nemyslim ze to s tymi troma mesiacmi neude take horke ked sa to uz potom nijak neriesi a nesleduje 😠

akras
30. mar 2008

No, to je fakt. Mohje dr. mi teda řekla, a´T se přijdu ukázat po 1.MS a to mě už bude i vyšetřovat - ale stejně bych ráda věděla, co bez UTZ pozná. V 9tt mi pohmatem taky řekla, že děloha odpovídá 9. týdnu, ale nebylo to nic platné, když už od 4tt de mimi nevyvíjelo 😒 Podle mě už teď dr. bez UTZ je trochu mimo...i když dřív ho taky neměli, no, já vím.

bay
30. mar 2008

N oto si myslim aj ja. A rovnake vysetrenie a diagnozu som mala v 9tt aj ja. Akurat ze my sme boli o tyzden dalej. Takze v stredu budem trvat na usg stoj co stoj aj keby som si to mala zaplatit ☹ Vsak kde sme aby si ms chodila ako sa to hodi jej a nie mne ?!? 😠 😠 😀

akras
30. mar 2008

Jasně, jen ať ji trochu popožene. I já budu UTZ žádat.

bay
30. mar 2008

Jasne. Ked tak nejaka vyvolavacka alebo co ja viem co ☹

jarus1
30. mar 2008

ahojte....môžete mi niektorá so skúsenosťami povedať, čo nasleduje po
potrate? koľko treba čakať a či je nejaká liečba?

akras
30. mar 2008

No asi ta vyvolávačka, ale možná ti taky řeknou ještě počkat, myslím,že tu někde holky psali, že jim řekli až 8,9 týdnů po ještě počkat.

bay
30. mar 2008

Ale ja nemozem ms dostat 8 tyzden po! A to ju asi just dostanem 😠 To bude manzelik na dovce v dobe ovu 😠 😠 😠 😠 A ako sa ma potom clovek snazit?!?
Sa budem pred Dr. asi musiet tvarit ze idem na tu dovcu taky 😀 😀

Jarus. Co Dr. to iny nazor. Treba cakt od 1 ms do 3. Liecba je iba klud a psychike zrovnanie sa s tym 😉

jarus1
30. mar 2008

kľud a dobrá psychika...to je snád nemožné

maruskach
30. mar 2008

Ahojte, mne sa cyklus upravil po potrate na 28 dni. Pred tym mal cyklus 30 - 31 dni. Po prvej mestruacii sme zasa otehotneli

bay
30. mar 2008

klud fyzicky 😀
tazke to je ale je to nevyhnutne pre druhy pokus 😔
si teraz niekedy prisla o miminko??

akras
30. mar 2008

Já psala kap, která taky řeší nepřicházející MS, že zas až přijde, tak budete mít od revize už docela dlouho a když se pak hned budete snažit, tak nebudete muset mít výčitky, že jste nečekaly...třeba na tom vidět to pozitivní 😉

Ahoj Jaruš- je pravda, že názory se liší - čekat 1 až 3 MS (někdo dokonce říká i 6ms). Rozumné mi přijde do 1.ms nesexovat, nenosit nic těžkého, nekoupat, jen sprchovat. Pokud MS přijde dřív než 6. týden, tak bych ještě dodržela se snažením šestinedělí a pak dle aktuální situace je to už na tobě 🙂

jarus1
30. mar 2008

ano, v piatok...je mi lepšie ked čítam o tom, ako sa vám podarilo z toho dostať

bay
30. mar 2008

No ja kaslem na ms! Dodrzala som 6 tyzdnov a od manzela ma uz neudrzi nic 😵 😀

To ma moc mrzi ☹ Je to klise ( ci ako sa to pise) ale cas je naj liek...

akras
30. mar 2008

Maruska, super, to je krásné číst 🙂
Jaruš, vím, jak je to těžké, ale bude líp, neboj. Mně taky moc pomohlo tady číst např. o holkách, které to zažily loni a teď už mají zdravá mimča. Ty máš doma už 2 miláčky, tak tě určitě nenechají smutnit dllouho a brzy se to zase podaří 😉

jarus1
30. mar 2008

nerozhádže sa mi teraz cyklus?

akras
30. mar 2008

Jaruš, já dostala 1.MS po 34 dnech od revize, předtím chodila 28 nebo trochu dřív. je to asi individuální...budeš se muset nechat překvapit.

bay
30. mar 2008

Dalsi dokaz pre mna ze necakat 😀 teda len na tu ms 😠

jarus1
30. mar 2008

ste také plné optimizmu...

bay
30. mar 2008

No tri dni po to tak nebolo 😅 😉 Vsak mi ti tu tu naladu zlepsime 😀

akras
30. mar 2008

Jaruš, to víš, ty to máš ještě čerstvé, já byla na revizi 19.2. a to už se na to člověk dívá trochu s odstupem a čistší hlavou, ale ty začátky byly stejně těžké jako u tebe...my ti rozumíme a povzbudíme 😉

jarus1
30. mar 2008

budem len rada

bay
30. mar 2008

ja som bola 22/2 😠 hnusny hnusny datum 😠
A ja mam navyse dnes uz treti pohar vina v sebe - vraj to pomaha na ms 😀 😀 😀 a furt nic ☹

akras
30. mar 2008

Mně opravdu pomohlo o tom mluvit a moc mě podržel manža 🙂 Teď už se těšíme na další pokus a pevně věříme, že se to tentokrát povede a pak se holky sejdeme v těhulkovských tématech. 🙂

jarus1
30. mar 2008

má prísť potvora a nechce sa jej?

bay
30. mar 2008

Len to musia byt take obojstatne 😉
Ja som sa tiez musela vykecat. A hlavne pomahala ta nadej ze to uz potom vyjde 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre