Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

niikkyy
13. mar 2008

bay přesně to jsem si taky říkala,že jestli se to má stát znova,tak to neovlivní čekání 1 měsíc nebo rok 😉

bay
13. mar 2008

Presne tak. A prcek sa podla mna nezahniezdi ak sa maternica este nezregeneruje dovtedy...

akras
13. mar 2008

😠 😠 ti doktoř. Víte, že tu někde byla holka, co náhodou otěhotněla ještě před 1.MS a má teď krásná dvojčátka? 🙂 🙂 To tělo si prostě řekne, kdy je připravené. A jestli všichni říkají, jak v nejbližších měsících po je největší šance otěhotnět, tak, proč by to takhle ta příroda zařizovala, ne? A dřív ženský neměly UTZ, když jim to třeba 2 měsíce nepřišlo a pak prostě potratily, tak to považovaly za zpožděnou MS a s nějakou lhůtou se nezatěžovaly. prostě když to vyšlo, tak to vyšlo.

lauritka
13. mar 2008

suhlasim- netreba cakat 😉 telo vie samo kedy moze 😅

bay
13. mar 2008

viem 🙂 ale to by som sa bala... vraj ked keksikujes pred prvou ms, mozes si uhnat zapal maternice. A toho sa dost bojim, takze abstinujem. Radsej 😉

niikkyy
13. mar 2008

akras klííddd,aby to s tebou neseklo 😀 😀 nee si delam srandu,ale taky jsem na to nastvana,jak ti Dr jsou strasne chytri,jen placaj delkou cekani a vic nedelaj 😠
ja kdyz se dr zeptala proc mi kazdy dr rika neco jineho,tak mi rekla,že mi proste neco rict musej 😅 😲

bay
13. mar 2008

A ved kedysi ani ziadne ochrany -gumy, HAK nemali a bola koooopa deti. A myslim ze neriesili ci potratili (ak to vobec zistili) a ako dlho potom musia cakat 😠

akras
13. mar 2008

Jsou holky, co čekaly půl roku i víc a stejně o mimi přišly znovu, takže to prostě fakt nezáleží. jestli je něco v nepořádku (geneticky nebo jinak), tak by se to stalo pravděpodobně tak jako tak znovu, takže risk je zisk 🙂
Laurit, tak to je teda záhada s tím tvým cyklem 😨

niikkyy
13. mar 2008

já nesexíkovala před 1.MS,měla jsem strach ze zánětu,tak jsme abstinovali,ted je po MS a hups na to 😀

akras
13. mar 2008

😀 😀 Jsem se nějak rozohnila, tak se zase hodím do klidu.
No, na první MS určitě čekáme asi všechny, co?

bay
13. mar 2008

jj. ja len verim, ze dorazi pekne na 28. den 😎 to bude supr darcek k velkej noci 😀

bay
13. mar 2008

Ale uz teraz mam abstaky 😝 😅 bo aj pred MA sme sa moc necukrovali... nejak mi nebolo hej 😅

akras
13. mar 2008

Kdyby přišla alepoň nějak okolo toho 30DC, tak fajn, ale čekat na ní jako chudák lauritka, to je opravdu nepříjemné, když ani nevíš, čím to je 😒 Snad se to brzy vyřeší

niikkyy
13. mar 2008

absťáky jsem měla taky!!
Mě došla MS až 38 den 😅 ale byla jen 4 dny a dost,včera skončila,takže hurá do snažení 😉
Piju čajík a berou Femouše

bay
13. mar 2008

femous je ako femigard???
Ja pijem tiez cajiky. Sa nalievam.. a potom furt beham na WC ☹ ☹ ale ak by to malo pomoct 😀

lauritka
13. mar 2008

podla mna mi velmi zoskrabali sliznicu ale nechcu sa priznat 🙄 ved preco by tak pomaly rastla. mna totiz cistili na dvakrat. prvykrat mi prepichol maternicu / nechtiac/ 🙄 s takou sondou..tak sme museli cakat 4 dni a zase ma cistili. vsetko samozrejme od 23.12 do 28.12 2007. mozte trikrat hadat ake som mala sviatky 😝

niikkyy
13. mar 2008

jj Femingard a taky Korthy.čaj a taky běhám na WC 😀

niikkyy
13. mar 2008

jejda lauritka tak to je děsný 😲 😲 ☹ to je mi líto ☹

akras
13. mar 2008

Ten 38. den je taky v poho, já už teda absťákuju taky dlouho, tak ti nik závidím, že už můžete. "Naštěstí" teď, co jsem zpět v práci se s manžou přes týden moc nevídáme. Já vstávám, když on spí a já spím, když on chodí dom ☹ Tak trpím spíš jen o víkendu. Ale až se budeme snažit, tak na něj budu čekat klidně do 2 do rána 😀

bay
13. mar 2008

lauri tak to je dost huste!!! to boli nejaki sikovni Dr!!!

akras
13. mar 2008

laurit, tak to ti teda fakt dali zabrat. Já byla na zákroku v Itálii a vlastně mi to jen nějak vakuově vysávali, je to prý šetrnější než tou kyretou, někde jsem si to našla, tak jsem ráda.
Kontryheluju taky, i když se přemáhám, protože jsem zvyklá sladit a tohle sladit nechci...tak mi to moc nejede 😝 Nu což vydržela jsem horší věci 😉

bay
13. mar 2008

No ja bylinkove moc nemusim... Ale si hovorim ze tu chvilu to uz vydrzim 😀

niikkyy
13. mar 2008

akras jj skoro přesně 6 týdnu po přišla,tak je to OK!
tak o víkendu už bychom mohli 😀 jeste lehce spinim a v sobotu manza maka 😠

niikkyy
13. mar 2008

tak me cajik teda chutna 😉

lauritka
13. mar 2008

tak to mi hovorte... samozrejme kazdy sa tvaril, ze take veci sa stavaju 🙄 ja pijem kontryhel od januara..ale sem tam si prisladim lyzickou medu, ze vraj je to dovolene 😉 my sa snazilkujem v podstate uz od januara /leden/ ale aj tak je to houby platne, lebo aj ked sice ovulaciu mam, vajicko by sa nemalo kde uhniezdit. takze bez mrchy ani tehu. 😔

bay
13. mar 2008

No ja len dufam, ze to nebude 8 tyzdnov u mna 😅 bo potom bude pocas ovu mangelik na dovolenke ☹

akras
13. mar 2008

jůůůůůůůůůůů, to se máš....už o víkendu zadělávat na mimi 🙂 Mě vlastně nejvíc drtí tahleta nečinnost a bezmocnost - že se nic neděje a nic nemůžu ☹ Ale po mS bude líp 🙂

bay
13. mar 2008

no ja len odskrtavam dni na kalendari... 🤐

niikkyy
13. mar 2008

no ale mam celkem strach se hned snazit,ale co,uvidime co se stane 😉 dalsi nezdar stejne neovlivnim,spis mam strach z te Dr ze me sjede 😅

niikkyy
13. mar 2008

akras v italii??? 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre