Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

lussya
24. mar 2014

@janka228 @vertyeux ahojte baby... ako sa mate? my pomalinky pomaly.. aj v marci som dostala ms... ale to nevadi... mozno sa to uz podarilo teraz.. a ak nie, tak uz bude april a idem k dr... ale je take cudne, ze sa citim tak divne.. predtym mesiac aj ked som sa sledovala, tak nic a teraz mam na haku a od piatku cca ma zacali boliet prsia, mam dva tyzdne do ms... aj sa snazime ovela poctivejsie, pri sexe nemyslim na babetko.. proste som sa sustredila na ine veci... a zacala som byt unavena a je mi zle, aj som uz vracala, aj mi je tak tazko od zaludka... a tie chute... ze jogurt s klobaskou, voda z kyslych uhoriek a cokolada a podobne.... tak si drzim palce... a idem, nech to nezakriknem..... pekny vecer a pozdravte bruska... papa

vertyeux
24. mar 2014

@lussya som tu minule nakukla (asi pred dvoma dnami), ci si nieco nepisala..tak drzim palceky....ja sa pomaly gulam, ale este si vychutnavam malu v brusku, potom nastane iny kolotoc 😀 a janka tusim dnes rodila, tak snad im to dopadlo dobre 🙂 drzim ti moooc palce, ench ti to tentokrat uz vyjde, potom nam daj hned vedeit, lebo na teba casto myslim, ze ako ste na tom, ci sa uz zadarilo 🙂

lussya
24. mar 2014

@vertyeux co??? janka uz porodila? ten cas pekne rychlo leti.. zachvilu ju tu mas aj ty.. 😉 no pekne si to uzivaj, potom to bude riadne rososo.. my pomalicky prerabame ten domcek, tak myslienky smerujem tam. teda snazim sa.. 😉 dam vediet, neboj... ale raz sa zadari, no nie?

janka228
25. mar 2014

@lussya
@vertyeux
Ahojte baby 🙂
Včera 8:09 sa nám narodilo vytúžené dieťatko Sofia, má 2590gr 47cm
Je to taký malinký drobček, mala som sekciu kvôli úzkej panve, teraz ležím v nemocnici a bolesti sú to teda riadne...
Ale baby moje oplatí sa vytrpieť si všetko, hlavne nech sme maminy zo zdravími detičkami.
Lussya hlavu hore, vidíš že všetko príde kedy má a na teba to všetko krásne čaká.

vertyeux
25. mar 2014

@janka228 juuuuuuj, to teda fakt malilinke drobaaaaaatko! si ani neviem predstavit, uz moj risko ked siel z porodnice mal 3100g a to sa mi zdal uplny drobizg 🙂
gratulujem janka, verim, ze bolesti coskoro prejdu a uz bude len dobre..tfuj tfuj a hlavne vela mliecka prajem! 🙂

lussya
25. mar 2014

@janka228 juuuuuj, malinka Sofinka... krasne.. velka gratulacia... hlavne vela mliecka a prespanych noci ti prajem...
no jasne, ze to stoji za to si to vytrpiet... ja sa uz na to tesim... raz to pride a ked to bude, tak hned ideme na tretie.. 😎

janka228
26. mar 2014

@vertyeux
@lussya
Ďakujeme Vám dievčatá moje 🙂

lussya
1. apr 2014

@janka228 a @vertyeux... baby.. asi ste mi silno drzali palce... tak skusim testnut v piatok a uvidime, co bude... 😉 uz som nedockava, ale radsej neskor ako skoro...

janka228
1. apr 2014

@lussya Držím palec 🙂

8121989
3. apr 2014

Nela,ahojte na cisteni som bola 2. Marca,menzes som Este nedostala do kedy mam cakat? Kedy sa mozme snazit zas? Kazdy vravi inak ake mate skusenosti?

janka228
6. apr 2014

@8121989
No my sme akosi otehotneli aj bez menzesu 🙂 a už máme skoro dvojtýždňovú dcérku 🙂
Každý hovorí inak, no keď som bola na čistení ja, doktor mi odporučil hneď po prvej...všetko záleží ako sa cítiš a či si v poriadku.

vaapeter66
8. apr 2014

@janka228 mila Janka,prepacte,som tu novs,som mesiac po cisteni,MA v 9.tt,mame uz 3deticky,no fhceme velmi dalsie,preto sa chcem opytat,moj dr.mi hned po zakroku povedal,ze tehotna mozem byt aj hned 🙂),netreba cakat,spinila som 2tyzdne po zakroku a prave dnes som zacala mierne krvacat,neviem,ci menzes,ci nie,kedze to je len mierne a zacalo to po sexe...inak ziafne problemy,sex bez bolesti...len mi nejde do hlavy,preco tak malo krvacam...ci to ms je...:(,uz neviem dockat snailkovania...dakujem

janka228
9. apr 2014

@vaapeter66
Ahoj moja, mne tiež doktor povedal že po prvej menzes môžme hneď...no len ja som nedostala ani ten jeden 🙂
ja som bola na čistení v 10tt a špinila som myslím tiež dva týždňe a poto nič, milovali sme sa dva krát a tiež bez bolesti. Po milovaní som nekrvácala ani nič, len som mala bolesti akoby som mala dostať menzes tak na pravej strane som to pocitovala viac.
Ak si v poriadku, kľudne môžeš zostať tehu, pozri aha ja 🙂 a to sme sa ani nesnažili a takto krásne to dopadlo.
Tak držím palce a poradím, nemyslieť na to,,,krásne si užívať milovanie a potom sa podarí 😀

vaapeter66
9. apr 2014

@janka228 ako si potom zistila ,ze si tehotna,ked si vobec po zakroku nemala menzes?

janka228
9. apr 2014

@vaapeter66 ja som išla k doktorke po 6 týždňoch že menzes nikde, povedala mi že ešte počkáme a nebude mi dávať vyvolávačku,,keď som ale nedostala na 8 týždeň ako sa má, tak som k nej teda išla že ja stále nič, pozrela na sone a to som už bola v 6 týždni 🙂 skoro sme obydve odpadli 😀

vaapeter66
10. apr 2014

@janka228 boze moj,to je vekke stastie...tesim sa s vami,kiezby aj ja nemusela dlho cakat..

nikitaf
10. apr 2014

dievcata prosim potrebujem radu. dnes som dostala prvy krat po spontánnom potrate, po 30 dnoch. len aj vy ste mali tak priserne bolesti? ja mam priserne bolesti a neviem ci je to normalne, lebo takmer nie som schopna vnimat realitu od bolesti... ☹

adamnela
19. apr 2014

Ahojte kocky.
Ja som bola na kyrete 7.3 2014 a prvu mrchu som dostala 15.4 2014. Takze 5 tyzdnov to trvalo a mrcha 2 dni slabeho krvacania a 3 dni spinenie. Bolesti skoro ziadne, len troska bolelo podbrusko, ale inak uplne v pohode. Dns som 5 DC a uz to vyzera, ze mrcha odchadza 🙂 A moze sa ist do dalsieho snazilkovania 😉

silviabusova
21. apr 2014

zial dva dni dozadu som tiez prekonala spontalny potrat v 7+2tt :-///// necistil ma,lebo vsetko odislo samo.ale mam kocky otazku,kolko vam doporucovali cakat?alebo ktore mate skusenost..kolko ste cakali a snazili sa opat? tuzba je velka po dietatku,ale nechcem aby sa to opakovalo:-/

dievcatko9155
23. apr 2014

ahojte chcela by soms a opítat,,26.3 som bola na UM potrate,,ale krvácanie som mala dost intenzívne ešte asi 2týždne,,aj bolesti,,chcela by som vediet či ta mrcha sa počíta od toho zákroku alebo od toho krvácania?ešte neprešli ani 4 týždne..a píšete tu že to može trvat aj 8 týždnov dokonca dakujem za odpovede

cmulinko
23. apr 2014

@silviabusova ja som prekonala 3 krat spontanny potrat ( 6,5,7tt )...naposledy pred 2 mesiacmi.vzdy sme sa hned po prvej menstruacii zacali snazit znova a vzdy sa nam hned na prvu supu zadarilo a skoncilo to stastnym porodom.akurat teraz naposledy som mala situaciu,ze som pockala na prvu menstruaciu a od tej prvej menstruacie mam len anovulacne cykly..asi starnem uz ci co,ked sa telo tentokrat nedokaze spamatat 😒 a hned nabehnut do normalu.

silviabusova
23. apr 2014

@cmulinko dakujem za odpoved.ja len dufam,ze maternica bude pripravena a vsetko skonci stastne..🙂

viiviia
23. apr 2014

Ahojte pred rokom som mala spontánny potrat asi cca v 7 t odvtedy sa mi nedarí otehotniet, neviete mi poradit? Myslite, ze je nejaky problém? Mate s tym nejake skúsenosti? Dakujem pekne za názor 🙂

silviabusova
23. apr 2014

@viiviia my sme mali problem pri prvom:-/ kyselinu listovu beries??tiez pomaha ze pit alchemilku.nakoniec sa nam podarilo presne po roku.a toto druhe,bolo hned na prvy sup:-////ani som nechcela verit...skoda ze to odislo☹

cmulinko
23. apr 2014

@silviabusova presne tak treba mysliet pozitivne....viem,ze tuzba je velka,sama to momentalne prezivam a nikto mi neveri,vsak uz mam 3 deti,ale je to presne taky isty pocit,ked cakate na vytuzene prve dieta.

viiviia
23. apr 2014

@silviabusova :( dakujem za vyjadrenie ano beriem kys. listovu asi 4 mesiac, aj caj pijem asi mesiac ale nie pravidelne, mozno aj ta psychika, pretoze stale na tom myslim. Este nepresiel mesiac aby som na to nemyslela skúšam nemysliet ale neda sa.

silviabusova
23. apr 2014

budem na vas mysliet 🙂a drzat palce.kto nezazije -nepochopi...a je jedno ci mate jedno,tri alebo pat deti.deti su dar a radost ...a ozaj najkrajsia vec,co mozu zeny zazit je-byt matkou.🙂
@cmulinko

silviabusova
23. apr 2014

@viiviia presne,vela je o psychike...ja som uz bola na prasky,ked sa nedarilo...merala bazalnu..ratala terminy..pisala Jonasovi...sex sme mali podla harmonogramu...😀
ale potom sme sa rozhodli,ze sa konecne prestahujeme do domu a zacala som ymsliet na ine veci...zaujimalo ma ako zariadim obyvacku,spalnu..a do mesiaca som ostala tehu😀 skus sa nejako zamestnat,zacni cvicit,plavat..chodit na najeky kruzok a milujte sa,lebo mate chut a nie preto,ze asi su plodne.caj pi 3x do dna-pomaha vazme.budem aj tebe drzat palce.neboj sa-vyjde to!

viiviia
23. apr 2014

@silviabusova dakujem verim, ze to raz príde 🙂 skusim veriť a odvrátit myseľ k iným veciam, ked vravia, ze zeny po potrate rýchlo otehotneju asi nie som ten prípad, tak potom na základe toho si začnem namýšlať... všetko dobré prajem 🙂

silviabusova
23. apr 2014

@viiviia ale behni na gyndu a povedz dr.ze sa snazite dlho a stale nic:-/ su vseliake hormony na podporu.ja som brala clostil,utrogestan a pichal mi pregnyl...zial u mna to bolo vyslovene o psychike.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre