Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

jinka09
19. jún 2011

@dadaga to je povzbudivé, toto přesně potřebuji číst - dobré konce. Já jsem potratila 1.5. (den lásky, taky trochu ironie) ☹, bylo to samovolné těhotenství v 5tt, naštěstí bez čištění, čekali jsme 1 cyklus (přesně po 27 dnech od potratu) a teď se uvidí, co bude dál . . .

dadaga
21. jún 2011

jinka09 drzim moc palec nech to dopadne co naj naj naj .... opatruj sa....

saska02
21. jún 2011

Ahojte, som po MA v 21 tt-v nedeľu boli tomu 4-týždne. Od včera mi začali silné bolesti v podbrušku, poobede som začala silno krvácať, dnes to pretrváva. Už ako tak sa psychicky dostávam zo straty malej, očakávala som mrchu, no som prekvapená, pred tehotenstvom takto silno nikdy nekrvácala a nemala takéto bolesti...
Stretli ste sa niektorá s tým, že ste mali silné krvácanie po kyrete?

martinka13
21. jún 2011

Ahoj Tak mame podobny osud Dnes je to presne tyzden co sme prisli o nase dievcatko v 21tt. Ja sa este cistim, ale myslim, ze by si mohla mat uz normalnu mnestruaciu Ak sa Ti to nezda, zajdi radsej k doktorovi nech Ta pozrie Tiez som zvedava na prvu menstruaciu po cisteni Hlavne sa ale bojim, ci psychicky zvladnem dalsie tehotenstvo ☹

saska02
21. jún 2011

@martinka13 ahoj, je mi to veľmi ľúto...V 21tt je to už dosť ťažké, ja smaa som sa min.3týždne vyrovnávala s tým, že už malá nie je. Stále som si vyčítala, že som niečo zanedbala (malá mala viackrát omotanú pupočnú šnúru okolo krku, aj cez celé tepíčko), zistili sme že je mrtva až na morfologickom uzv, vetdy bolo mrtva 2 až 3 dni. Vôbec som tomu nechcela veriť, lebo som cítila pohyby, no to boli vraj len dozvuky z môjho pohybu a pohybu čriev...Bola to strašná rana, až na tretí deň sa mi ju podarilo porodiť..plakala som stále, vyčítala som si dookola...kamoška mi dala homeopatickú guličku, dala som si ju 2x a teraz musím povedať, že je to lepšie, vyplakala som sa riadne...skús to aj ty. Veľmi mi je to ľúto a cítim s tebou...buď silná, daj sa čím skôr po zdravotnje a hlavne psychickej strany do poriadku, aby bolo všetko ok a mohla sa tešiť na nové bábätko v bruško..
zajtra idem k doktorke, lebo mi hovorila že prvý menzes by mal byť až po šestonedelí, no je to asi individuálne, mne to prišlo skôr...ale ďakujem za odpoveď..

martinka13
21. jún 2011

No je to hrozne Ja som porodila do 6 hodin Islo to vlemi rychlo Lekari vraveli ze to za 17 rokov praxe nezazili Zrejme by to skoncilo aj same behom par dni Som veriaca a mala som obrovske stastie na jedneho diakona a zaroven anestiziologa, ktory mi dodal neskutocnu vnutornu silu Vlastne som sa s tym uz nejako zmierila Mala je v nebicku a nikdy ju nic zle necaka A urcite sa tam raz stretneme Teraz sa len modlim, aby sa to nezopakovalo Inak aj mne zistili vsetky tie hrozy na specialnom UTZ v Martine Nebyt toho ani by som nic nevedela Vyslo mi sice AFP testy na downa 1:150 ale to som nejako nebrala na zretel, lebo viem ake suu tie testy nepresne A nakoniec aj tak to nebol DS ale ina trizomia Na AMC som nebola A nepojdem, ani nabuduce ak by to tak vyslo Pojdem zas na ten speci UTZ aj v 12. aj v 18. tyzdni Tak aj ja Tebe drzim palce, ak chcete znovu otehotniet tak drzim palceky nech sa to podari a hlavne so stastnym koncom Je hrozne, kolko si niektore zeny musia vytrpiet kvoli babatku No musime verit Ahoj

odrik
22. jún 2011

Ahojte babulky, tak vidim, ze aj toto je jedna z zych smutnych tem ☹. Ja som potratila v piatok 13. maja, nikdy som neverila povere, piatok trinasteho! Uz verim! Bola som v 10tt. Mrsku potvorku som este nedostala a je to uz 40 dni☹!!! Kedze som mala aj prve tehotenstvo komplikovane a ledva, ledva donosene, bola som na hematologii. Dnes sa u mna potvrdila vrodena trombofilia, takze zjavne tu je problem. Vsetkym Vam velmi, velmi drzim palceky a zo srdiecka prajem vela stastia a uz len vsetko dobre!!!

bejby86
11. sep 2011

ahojte chcela by som sa spytať 8.9.2011 som bola na potrate a mala som kramy len 2 dni a teraz nemam vobec mužom som sa milovala na plno ked som bola tehotna a sobotu 10.9.2011 som si robila tehotensky text možem byť znova tehotna??? ked som bola na potrate tak som bola 2 mesiaci tehotenstva ☹

frca
11. sep 2011

@bejby86,ahoj to urcite neboli kramy,si sa len cistila po kyrete,kramy dostanes 4-6 tyzdnov po kyrete,ja som dostala na piaty,ale kazda to ma individualne.s pohlavnym stykom by si mala pockat do prvych kramov,kvoli infekcii alebo aspon pouzit kondom😉

balazica26
11. sep 2011

@bejby86 súhlasím s @frca, to neboli krámy... ja som ich dostala po kyrete presne o mesiac. Myslím si že nieje možné aby si bola tehotná, ak ťa kyretovali, lebo vyčistili vlastne celu maternicu. ak si si robila test a vyšiel ti pozitivny, môže to byť tým, že ti ešte neklesla hladina HCG po tomto nezdarenom tehu. Dajte si s partnerom na mesiac pauzu a potom hurá znova na to!!! 😀

usacek79
16. sep 2011

ahojte baby, ja som bola na kyrete 22.8, takze 28 dni to bude teraz v pondelok, no dnes som zacala spinit, napadne to pripomina rozbiehajucu sa menstruaciu, aj take kusy tkaniva zo mna idu.. Tak neviem, ci sa tak rychlo moje telo spamatalo, lebo ako citam, vacsine z vas praveze prisla neskor, ako 28 dni po zakroku..
Alebo mali ste este aj take medzi spinenie? Ja som od kyretu vobec nespinila, teda ak neratam hned po zakroku, tak fakt neviem, co si mam o tym mysliet.
Pravda vsak je, ze kedze sa citim fit, vcera som sla prvy krat po kyrete na aerobik, tak rozmyslam, ci aj to nemoze mat nejaky vplyv, ze som si maternicu poriadne "pošejkovala" 😎 a teraz vypusta nejake zvysky... Co vy na to?

fedorcek
22. sep 2011

ahojte, ja som bola na kyrete 19.8. a 19.9. som dostala menstruaciu. Je silnejsia aj o nieco bolestivejsia ako predtym, ale moja skusenost je, ze vzdy ta prva je silnejsia.

poisonblu
29. sep 2011

ahojte, ja som bola na kyrete 1.9. a vcera som uz zacala trosku spinit, dnes viac a aj ma pobolieva podbrusko ako na menzes, takze hadam sa mi to uz zajtra rozbehne...kocky, kedy sa chcete zacat snazit zase o babatko? my uvazujeme nad decembrom, ale prave som prestudovala temy tu z MK o kyrete a niektorym kockam to vyslo uz po prvej menstruacii..ale to asi nebudeme riskovat, aj ked tuzba po babatku je velka

vikulka27
30. sep 2011

Ahojte chcem Vas aj aj poprosiť o radu. Bola som na potrate presne 5.09, s priatelom sme to nevydrzali a po troch tyzdnoch sme sa spolu vyspali. Menzes som este nemala. Dva dni po styku som zacala spinit ale fakt minimalne, len sem tam, spinim tak raz za den. Mohlo sa mi nieco stat? alebo ja neviem co? Dakujem

lenka112
1. okt 2011

Baby, 7.9. sme prišli o bábätko v 7tt. Zatiaľ nemá žiadne náznaky menštruácie, ako dlho potrvá kým ju dostanem ?

lucinocka
1. okt 2011

na 28. den po kyrete.. druhu takisto na 28. den

veeron
15. okt 2011

Nie vzdy to tak je. Ja som ju dostala az na 10 tyzden a aj to po vyvolavacke...

poisonblu
16. okt 2011

@lenka112 to je individualne....tu som sa docitala, ze ak by si ju nedostala do 2 mesiacov po kyrete, tak treba k lekarovi..ale bezne ze byva po 6-8 tyzdnoch...mne prisla prva nacas a teraz som mala ovulaciu, takze ocakavam, ze druha pride tiez vcas a potom hor sa snazit 🙂

lenka112
16. okt 2011

@poisonblu Mne skončila pred pár dňami a trvalo dosť krátko. Tak som zvedavá na tú ďalšiu.

eframka
16. okt 2011

ja som dostala menzes po 6 týždňoch po čistení a bol hrozne silný a bolestivý. A otehotnela som hneď po ňom 🙂

poisonblu
16. okt 2011

@lenka112 aha, som si nevsimla datum pri tvojom prispevku :D moja prva trvala iba 2 dni, potom len spinenie....takze cakam na druhu...

poisonblu
16. okt 2011

@eframka a v ktorom si mesiaci teraz? vsetko je ok? ja som tiez chcela skusit teraz po prvom menzese, ale radsej este jeden mesiac pockame....

lenka112
17. okt 2011

@poisonblu Moja 3 dni a potom jeden deň špinenie a koniec, tak isto čakám, aká bude druhá.

aiden
18. okt 2011

ahojte vsetky..V piatok som pouzila tabletky na vyvolavanie potratu,v nedelu sa dostavili silne bolesti a vyslo to zo mna vsetko,lebo bolest hned odisla..Dnes sa bolesti ako pri menstruacii vratili..krvacam uz 5 ty den.je normalne ze sa este precistujem a boli to?Ako dlho budem este krvacat?Pondelok idem na kontrolu,ci je vsetko ok,ci som sa precistila,ked nie budem musiet ist na vyskrab..Ma s tym niekto skusenosti?Boli to?Ako to prebieha?Dakujem za skore odpovede..Erika

odrik
18. okt 2011

@lenka112
Zlatko, ja som si na prvu mrsku po potrate pockala 9 tyzdnov ☹!!! Tak Ti drzim palceky, aby to u Teba bolo skor!!!

odrik
18. okt 2011

@aiden
Kyretaz, ludovo povedane vyskrab, neboli, pretoze pri zakroku spinkas. Ale neplas sa, uvidis, ako dopadne kontrola. Kedze Ti potrat vyvolavali tabletkami, predpokladam, ze si bola vo velmi ranom stadiu tehotenstva. Cistenie by malo prebehnut v poriadku! Drzim palceky!!!

odrik
18. okt 2011

@lenka112
Joooj, prepac, uz vidim, ze prva mrska bola 🙂!!! Tak to je super 🙂!

lenka112
19. okt 2011

@odrik Ja som ju tiež nečakala nejak skoro ... Ale prišla po 5 tyzdnoch a trvala len 3 dni 😒

kvetinkaaaa
24. okt 2011

@martinka13 Ahoj Martinka,já mám podobný osud je to teprve týden po zákroku,rodila jsem ve 22tt taky holčičku ☹ ☹ .Ještě krvácím,doktorka mi říkala že 14 dní to bude trvat. a do dvou měsíců by se měla objevit první menstruace.

dvojbottka
27. okt 2011

Ahojte, ja som tiež rodila v 19tt dievčatko, v sobotu bude 6týždňov ☹ a ešte som mršku nemala.Určite to bude ako písala kvetinkaaaa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre