Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

lauritka
18. jan 2008

zirafik v ktorom tyzdni ?? mala si missed?

zirafik
18. jan 2008

V 7. týdnu. Měla jsem missed abort.... snad jsem napsala spávně.. nebyla srdeční akce, byl zastavený vývoj ☹

mabe
18. jan 2008

Ahojte holky, ja mela revizi v 10tt. Mela jsem neschopenku na tyden, chtela jsem jit, co nejdriv do prace, abych me doma z toho nehrablo. Jinak na MS jsem cekala 2 mesice a nic. Takze jsem dostala vyvolavacku, ale mela jsem problemy s cyklem uz predtim.

zirafik
18. jan 2008

tak už se snad MS. hlásí ... zatím jen špinnění 😒 ... dnes jsem 38.den po revizi....

mabe
18. jan 2008

Zirafik, gratuluju. Je dobre, ze telo zacne samo fungovat. 😉

zirafik
19. jan 2008

mabi, díky... 😉 zatím se pořád naplno nerozjela 😒

poleva
15. feb 2008

ja som dnes 33 den po kyrete mám strašné bolesti v podbušku od 9 . hod včera ale špineneie nikde

ivk
15. feb 2008

poleva, mala by si ist ku gynekologovi, mozes mat zapal a z toho tie bolesti.
Ja som dostala menstruaciu po 7 tyzdnoch po zamlknutom potrate a dost silnu. Teraz je to siesty den a stale dost krvacam a navyse mam odvcera aj krce. Myliste, ze je to v poriadku?

poleva
15. feb 2008

volala som mu,,, nemám panikáriť
telo je zvyknuté na kramy, ale asi sliznica nedorástla preto nevypudzuje krv
to mi povedal
objednal ma utorok na 15.00 hod

poleva
15. feb 2008

a vraj to môže byť aj ovulácia...no neviem

mravvcek
16. feb 2008

Baby ahojte no opat som tu nakukla a citam vas 🙂 jaj cakam prvu mrchu ako spasenie,este furt nic, 14.2 bolé 28dni od kyretu ja viem ze je to asi este skoro,ale dufam ze do siestich tyzdnov dorazi mrcha jedna.Ale mam bolesti ako pri mrche aj vytok taky ako pre nou ale zda sa mi ze mne urcite nedorazi,mam pocit ze smola sa mi nevyhyba ☹

lante
16. feb 2008

Babule ja som bola v 12tt vývoj sa však zastavil už v 6tt (neviem či vôbec bilo srdiečko), čistila a MS som dostala na nejaký 46 deň od čistenia 😉 , predtým a aj potom som mala 33 dňový cyklus.
Koncom tohto mesiaca by malo moje prvé dieťatko rok 😢 😔
Ale mám druhé a Vilík bude mať 19.2. presne 4 mesiace.

adetka
16. feb 2008

ahojte... mne po kazdom (mala som dva MA s kyretazou)... zacala menstruacia o 4 az 6 tyzdnov... inak mi hovorili, aby som isla na vyvolavacku... moje prve by malo priblizne 3,5 roka...

sluninka
16. feb 2008

lante..a kdypak jste se začali o Vilíka snažit? jak dlouho po 1.MS ?

lante
16. feb 2008

Začali sme sa snažiť hneď poprvej MS , čo bolo v septembri, ale zadarilo sa až vo februári min. rok.....o tomto čase som mala dostať MS a tá už nedorazila 😀

sluninka
16. feb 2008

lante..téda,tak to čučim,každej dr radí 3měsíce a nedej bože víc

lante
16. feb 2008

Mne doki po 1.MS urobil ultrazvuk maternice a povedal, že môžeme 😉

sluninka
16. feb 2008

lante..áha,tak to je fajn zpráva 😉

poleva
17. feb 2008

mravvcek y si na tom ako ja

poleva
12. mar 2008

14.3 budú 2 mesiace od kyretu a mršisko nikde
je tu nejaká babulka ? ako ja ? vdaka

sluninka
12. mar 2008

poleva..já tu jsem já byla na revizi 30.1. a 1.MS už mám za sebou

mery.maja
12. mar 2008

ahojte idem sa pripojit ja som dostala mrchu po 6 tyzdnoch od zakroku

akras
12. mar 2008

Ahoj, já sice ještě čekám (od revize 19.2.) a mám ještě čas. Doktorka říkala, že by měla přijít buďto po měsíci nebo pak do 6ti týdnů.
Holky a pozorovaly jste na sobě, že ovulujete, po té revizi. Já myslím, že na 90% jsem ovulovala. Může to ýt známka, že přijde MS normálně?

lauritka
12. mar 2008

ahojte ja som mala reviziu 27.12 a odvtedy nemam MS ..ale ovulacia bola uz dvakrat. lekar to vysvetlil tak, ze nedorastla sliznica...teraz zase mala prist, ale len slabunke spinenie a mrcha nikde. idem zajtra zase na uzv. 😔
tu je graf

lauritka
12. mar 2008

takze akras ovulacia u mna bola, ale MS neprisla. 😒

bay
12. mar 2008

Caf Mery a ja ze kde sa flakas 😀
Ja na tu svoju zatial cakam. Ovu som tiez myslim uz mala a zajtra idem na usg tak snad mi povie ze pride o tyzden 😎

akras
12. mar 2008

Hm, hm, tak jak koukám, ovulka nic nezaručí...no nic, nechám se překvapit 😉 Piju ten kontryhel, tak třeba to tomu pomůže a přijde aspoň do těch 6 týdnů.
Ať ti UTZ dobře dopadne 🙂

bay
12. mar 2008

Dakujem. Tak ten cajik pijem aj ja... 😉

poleva
12. mar 2008

bay a kedy si mala kyret ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre