Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

sluninka
1. apr 2008

zzuzu..bohužel příroda je mocnější,s tím žádná nic neuděláme ☹ já byla ana revizi dělohy 30.1. a teď mi bude končit 2.MS, ta první mi přišla po 22dnech,ale celkem normální,jen mě bolely šíleně záda...Snažit se začínáme už teď...jak se říká - příroda je mocnější a buď se uchytí nebo ne...teď by se mimčo mělo mít jako v bavlnce...jen nezoufej...je to rána,ale lepší teď,než kdby se pak mělo narodit s nějakou vadou...držím palečky

zzuzzu
1. apr 2008

Dakujem bay. Ja by som chcela tiez zacat snazit co najskor... tiez po prvej alebo druhej MS... sle mam trosku obavy... lebo doktor mi hovoril, ze by som mala otehotniet najskor po 6 mesiacoch... ale to sa mi zda strasne dlha doba ☹

sluninka
1. apr 2008

zzuzu...šmarjá,to je moooc... v kolikátým tt jsi byla??

zzuzzu
1. apr 2008

Ahoj sluninka. Dakujem. Drzim palce, aby ti to vyslo 😉

lelca
1. apr 2008

bay: né nedošla proto sem šla k doktorce dělali mi revizi 14.ledna

zzuzzu
1. apr 2008

v 6 tt... pol roka je strasne moc.... urcite nebudem tak dlho cakat

lelca
1. apr 2008

mám kamarádku co po revizi a tedy ms dostala i brzy pak taky i hned po tom otěhotněla říkala tedy do měsíce a má ted zdravého chlapečka tedy známe se s porodnice takže jsou kluci na den stejně narození

bay
1. apr 2008

no mne najdlhsiu dobu naordinovali 3 mesiace, ale Dr. co mi robil kyretu hovoril 6 tyzdnov. Tak asi to videl lepsie a vie co mi porobil 😖

Lelca, tak snad uz co najskor ta mrcha pride 😉

sluninka
1. apr 2008

zzuzu...já v 5tt a už jsme začali..v podstatě hned po 1.MS

lelca..tak tak,ještě jsem nenarazila,že by dr řekli někomu kdo začal dřív a potratil znovu,že to je z toho že nepočkali dost dlouho...spíš se to udrží a dojede až do konce 😵

bay
1. apr 2008

Ja som bola v 10tt a mimi v 6 tt. Ja si tiez myslim ze ak to nema vyjst hned tak len preto ze sa neuchyti a tomu neublizim ak sa zacnem snazit hned 😉

zzuzzu
1. apr 2008

bay, mne to prave povedal ten doktor, ktory mi robil kyretaz... ale myslim si, ze je to velmi dlha doba... po prvej mrche pojdem k svojmu gyndovi a ked mi povie, ze je to vsetko v poriadku, tak mozno pockam este jednu mrchu a zacneme sa snazilikovat..

zzuzzu
1. apr 2008

ja som bola v tom istom tyzdni ako ty.... dufam, ze nam to podari... budem ti drzat palceky.... daj mi potom urcite vediet ako to dpopadlo 😉

zzuzzu
1. apr 2008

tak ti drzim palce sluninka... nech sa vam to podari

bay
1. apr 2008

neboj. Info sa tu siria rychlejsie ako svetlo 😉 obzvlast o tehu 😵
Ono je to strasne rozne (ta doba) od doktora k Dr. - podla mna je najdolezitejsie pocuvat svoje telo 😉

zzuzzu
1. apr 2008

ja si tiez myslim.... 😉

bay
1. apr 2008

Dnes mi manzelik slubil kolotoc 😵

kapunka
1. apr 2008

ahoj holky - mám ted tu první MS po revizi a laproskopii - včera to začalo - 35 dní po operaci....
čekala sme že to bude horší... v podstatě probáhá stejně jai vždycky...
to je asi dobrý znamení, ne???????????????? 🤐

Sluni - držím palečky!!!!!!!!!!!!! 😀

sluninka
1. apr 2008

kapu..ahojda,no parádička..buď v klidu,já ji měla taky v normálu a děkuju za palečky,budou se hodit....i já Ti je držím 😉

bay
1. apr 2008

Tak to gratulujem a uz to bude len lepsie 😉

bay
2. apr 2008

Co sa uz rata za ms??? ☹

Ja mam uz od pon hrozne bolesti a stale nic. Iba spinim ☹ ☹ tak neviem co si mam o tom mysliet 😒

marki.la
4. apr 2008

holky, za jak dlouho po kyretáži jste se milovali, a za jak dlouho snažili??

sluninka
4. apr 2008

marki...my jsme dodrželi 6ti nedělí a od tý doby spolu jsme bez ochrany,jen 1.měsíc jsem pohlídala abymse si dali pozor v době ovulky,jinak už tomu necháváme volnej průběh...

akras
6. apr 2008

Marki, poprvé po první MS a taky 1. den po šestinedělí, snažit se asi začneme po 2.MS.
Pojď k nám do diskuze Připravujeme se na léto, jestli máš chuť. Jinak si můžeš projít diskuzi Začínáme po potratě, tak se taky dozvíš víc.
Pa

bay
6. apr 2008

Ahojte! Tak ako som hovorila. Vo stvrtok rano o piatej (odchod na letisko) sa ta mrcha dorutila v plnej parade a spinenie sa zmenilo na poctive krvacanie 😉
Takze sa uz radim ksnazilkam 😀 😀 😀 a mozem obtazovat manzelika 😵

jarus1
6. apr 2008

ahojte...mám za sebou túto smutnú skúsenosť...neviete poradiť, kedy asi príde prvá menštruácia? a aká bude?

bay
6. apr 2008

Ahoj Jarus!
Ono je to velmi indvidualne... Ale prist by mala cca po 4 - 6 tyzdnoch. plus minus. U mna to bolo na 40. den. Hoky sa stazovali na silnu mrchu. Ja som mala sice silne bolesti ale relativne slaby priebeh... Tak si vyber 😒

jarus1
6. apr 2008

takže môžem teraz prvýkrát zabudnúť na môj 28 dnový presný cyklus?

bay
6. apr 2008

Jarus, ona prva moze prist presne a ani nemusi a aj jej priebeh moze byt trochu odlisny od toho na co si bola zvyknuta. Ale potom tie dalsie (ak budu) by uz mali byt tak ako predtym - cize u teba tych 28 dni. Ta prvazavisi kedy dorastie maternica a kedy telo pochopi ze nie je tehu a malo by fracat tak ako predtym 😉
Vyzeram mudrom ked som v stredu vyspovedala Dr., co? 😀 😀 😀 😀

jarus1
6. apr 2008

bay, v pohode...byť v obraze je dobré nie? mne doki povedal, že mám si dať mesiac pauzu

bay
6. apr 2008

Ako som sa docitala, ty si ale nemala kyretu?!? Tak to by ti mala prist na ten 28. den .... V ktorom si bola tt?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre