Prvý embryotransfer neúspešný

flowerlys_z
8. mar 2018

Dnes som sa dozvedela, že pravdepodobne bol náš prvý ET pri 1. IVF cykle neúspešný. Vkladali mi jedno embryjko, bolo 4 dňové - a na 11. deň po jeho vklade som mala hCG iba 30,0 - potešila som sa, že je to pozitívne v tichosti, avšak na teste ani na 15. deň neboli dve čiaročky, tušila som, že to nie je v poriadku... bola som na ďalší odber na 15. deň od ET a hCG iba 20,0.
Som smutná, manžel ani nehovorím. Navštevujeme GYNCARE (KE) a snažíme/snažili sme sa predtým sa prirodzene asi dva roky cca.
Manžel je v poriadku (spermiogram) a ja mám endometriózu. Čím mohlo byť spôsobené to, že sa hCG nedvíhalo ale klesá? Dnes po správe, že hCG klesá a pravdepodobne to odíde s menzesom, ktorý ešte vždy nemám (na 16. deň od ET) som už vysadila všetky lieky a pocit, ktorý v sebe mám je hrozný. Vždy dúfam, že to v budúcnosti výjde (máme ešte 5 mrazáčikov), ale tento bol vraj najlepší ... :( a ujal sa, ale neprežil či ako mám tomu rozumieť....? :( Teraz nás bude čakať KET ...

kakalake
8. mar 2018

@flowerlys_z
Ahoj,ja som dnes 8den po et a dostavam pomalicky svoje dni.. cize viem ako sa citis..mas este stale krasny pocet snehuliacikov cize nemusis zufat raz sa to urcite podari🙂 tak hlavu hore;)

flowerlys_z
autor
8. mar 2018

@kakalake To, že máš pocit, že dostávaš svoje dni, ešte nemusí znamenať, že dostaneš.... ja som taký pocit mala celé dva týždne a pozri, stále nič.. možno je to uhniezďovaním u teba, testík si si nerobila? ;)

katusikkk
8. mar 2018

Ja som bola na vklade pred vcerom.Zostala jedna bodecka a ta sa dnes prestala vyvijat.Mam iba jedno v brusku.
Urcite sa ti podari aspon z mrazacikov.Mne ked sa teraz nezadari,tak sa musim zmierit ,ze deticky mat nebudem 😥

flowerlys_z
autor
8. mar 2018

@katusikkk Je mi to ľúto :( ako vieš, že sa prestala vyvíjať? ... a prečo keď sa ti teraz nezadarí? nemôžeš mať ďalšie pokusy? veľmi veľmi držím palce

lilyianka
8. mar 2018

@flowerlys_z my sme sa tiez snazili 2r prirodzene a potom sme absolvovali IVF...ET neusnesny, hrozne sme to prezivali, brali sme ako hotovu vec, ze to vyslo...o 2m nato som sla na KET a tiez nic...posledny KET som mala v novembri a uz sme nemali ziadne zamrazene...vkladali mi 2, zial i tak nic....cize uz to nechavame tak a dalsie IVF uz neabsolvujeme...mozno raz motyka vystreli prirodzene....ty nestracaj nadej, mas este zamrazene a par moznosti 👍👍😉

kakalake
8. mar 2018

@katusikkk a preco by si nemala boha ti? Nevymyslaj hovadiny!!!! Toto sa podari!!! A ked nahodou nie(myslim si ze podari) tak pojdes znova!!! Pridem k tebe na ten protolok a budem ti pichat injekcie😂😂😂a kludne mozes aj vymyslat hovadiny ze cikat a potom zase cikat😂😂😂casu mam dost!!!
@flowerlys_z neboj sa mas naozaj dost snehuliakov a urcite jeden bude raz uzasne babo🙂

flowerlys_z
autor
8. mar 2018

@kakalake super, ze tak povzbudzujes @katusikkk .. aj tak, ja somsom dufala do dneska.

kakalake
8. mar 2018

@flowerlys_z ta slecna ktora je druhy den po vklade je znama a iba vymysla hovadiny😉stretavam ju tu vsade😂
A ty mas este dost sanci🙂

katusikkk
8. mar 2018

@flowerlys_z
Mala som len 2 vajka.Jedno mi vlozili a jedno sa prestalo vyvijat.Takze mrazacika nemame.
Verim tomu v brusku,ale nejako ma optimizmus opusta 😕

katusikkk
8. mar 2018

@kakalake

Opica 😂😂😂
Ked sa mi zadari,tak vlastnorucne u mna otvaras sampus 😂

kikus48
8. mar 2018

My sme tiez boli v ke a mame krasnu dcerku. Pri ivf sa musis obrnit trpezlivostou. Nie vsetky oplodnene embrya su v poriadku. Sanca na jeden prenos je 30 percent (ked si dobre pamatam). Keby si si dala urobit genetiku mozno ti zostanu 2 embrya. Takze hlavne trpezlivost. Urcite otehotnies.

kakalake
8. mar 2018

@katusikkk moooja tak sa priprav na navstevu lebo tebe sa urcite podari✊️✊️✊️Verim tomu

katusikkk
8. mar 2018

@kakalake
Tesim sa a mimi bude uz len kvoli tvojej navsteve

kakalake
8. mar 2018

Mimi musi byt aj keby padali furiky😉😉urcite chce spoznat takeho blazna ako si ty😉
@katusikkk

flowerlys_z
autor
8. mar 2018

Dievcata, vy ste teda cisla 😂😂😂 ... drzme si vsetky palce navzajom

kakalake
8. mar 2018

@flowerlys_z mne tu baby velmi pomohli,velmi sa vedia podporit.. a myslim si ze to naozaj praju navzajom🙂 tak hore hlavu a urcite sa nejake KET podari;) a s tebou budeme tiez otvarat sampanske;) aspon decke😉😉

katusikkk
8. mar 2018

@flowerlys_z
Onedlho budes v skupine mam 5 deti a manzel ma nepocuva.

flowerlys_z
autor
9. mar 2018

@katusikkk bodaj by to tak bolo :D

veruska00
15. mar 2018

@flowerlys_z Ahoj!aj ja mam endometriozu a, s manzelom sme sa snazili skoro 6rokov a nedarilo sa!potom sme sa rozhodli ze skusime umele oplodnenie manzel ma spermiogram v poriadku!po 3ET a 1KET vsetky pokusy boli neuspesne!a ked sme si povedali ze uz staci ze o ivf ani pocut nechceme zrazu som ostala tehotna prirodzene 🙂 teraz tu mam 2rocnu zdravu dcerku 🙂 🙂takze hlavne trpezlivost a drzim vam palce 🙂

flowerlys_z
autor
29. mar 2018

@veruska00 Ďakujem ti veľmi pekne za povzbudivé slová.. ja som sa teraz rozhodla po prvom ešte len ET, že stačí mi aspoň na pol roka... všetky tie injekcie, lieky, žiadne milovanie - dosť to na mňa vplývalo.. mám síce ešte 5 mrazáčikov, ale som si povedala, že dosť bolo .....nateraz 🙂

miska1492
3. aug 2018

Ahojte, pripajam sa k Vam. Rada by som sa pripojila k vasej debate. A porozpravala by som Vam svoj pribeh. Postupila som 1IVF pri odbere vajicok mame 3 krasne embrya. Jedno s nich mi vkladali, povedali mi ze je velka sanca, preto ze som mlada,zdrava. Verila som tomu velmi som sa tesila ale aj ale aj sklamania. Vcera som bola po 10 dnoch na krvny test, no sestricka mi volala ze moja hladina je nizka jedine co mi povedala je moja hladina je 5. V tom soku som nevedela dalej reagovat a snazila som sa rozhovor ukoncit. Jedine co som citila bolo sklamanie a moja prazdnota,bezmocnot,neuveritelny pocit HROZNY!!!! Teraz mi je nanic neviem sa s tym vyrovnat.Stale nad tym uvazujem pytam sa preco JA.
Sestricka mi povedala ze je to nizska hladina zeby som vysadila lieky, tak som ich od vcera vysadila. Chcem sa Vas opytat ci niekto mal podobnu situaciu ako ja. Myslite si ze po tych 10 dnoch je to finale. Citala som rozne clanky, a vsade pisu 14 den, odber krvi.
Dakujem vopred o rady, nazory, pribehy. Kazdej snazilke prajem vsetko dobre a hlavne nech vsetko dobre dopadne!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre