Mala som samovoľný potrat a nešla som na čistenie

kikushik13
16. nov 2017

Ahojte baby potrebujem radu ...uz som fakt zufala ...minuli tyzden v stredu to je (8.11.) Som mala samovolny potrat
..nesla som na cistenie ale som zostala doma nech to odyde samo...uz presiel tyzden a furt krvacam volala som aj doktorku a povedala ze to je ok ze to mozem aj 2 tyzdne na kontrolu idem 22.11. ..chce. sa spytat ci ma nejake skusenosti nejaka baba s tym krvacanim ...vopred dakujem za rady

iwanka222
17. nov 2017

@kikushik13 Ahoj tiez som krvacala dlhsie. Ja som dokonca prestala krvacat a potom som zacala znova.

pininka
17. nov 2017

Ja som isla na cistenie a dost dlho som krvacala,uz moja mama ktora mala za sebou viacero potratov mi vravela,ze sa dlho cistim. Ale nakoniec bolo vsetko ok

kikushik13
autor
17. nov 2017

@iwanka222 u man je to uz 9 dni a uz som s toho na nervy tak dufam ze to je ok...cez den v pohode iba sem tam hnedy vytom ale napriklad vzdy na vecer sa to spusti nie velmi ale cervena krv ...tak uz mam toho plne zuby uz to ma depta ci je to ok...

iwanka222
17. nov 2017

@kikushik13 Myslim ze je to u kazdeho individualne. Ja tiez som dlho krvacala. Urcite to bude v poriadku.

mimiqa
17. nov 2017

@kikushik13 ano dva tyzdne

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre