Úmrtie bábätka v období prenášania. Čo je príčinou?

loren
23. sep 2007

mam otazku na vsetky zeny ktore si prezili to ze im dietatko umrelo na konci tehotenstva myslim uplne na konci v 9 mesiaci,
kamaratka prenasala tyzden a dietatko jej umrelo,este sa nevie pricina.
poverila ma tym opytat sa inych zien s podobnym smutnym koncom na priciny pre ktore sa to im stalo.

frantiseklotrinsky
9. okt 2020

Mne vcera zomrelo babo. 3 dni pred porodom v 40 tyz. s hranicnymi hodnotami vody. Aj s nejakymi komplikaciami ale nie zavaznymi. Poslali ma tiez domov a na druhy den som uz nezachytila ozvy plodu na domacom Sono
Stalo sa to v BA na Antolskej, kde prehliadky robia bezhlavo, rychlo, nebezpecne!!! Zakazujem vam tam chodit!!!

livka_
9. okt 2020

@frantiseklotrinsky je mi to tak luto 😢😢😢😢😢😭

frantiseklotrinsky
16. okt 2020

Odporucam vam presetrit pripad na Urade pre dohlad nad zdravot starost! Vsetkym co maju pochybnosti. Netreba to tak nechat, aj lekari sa musia ponaucit a poriadne vysetrit!!! Niektori su fakt babráci a ja nemienim a dufam nikto, prezivat taketo zbytocne umrtia nevinnych deti a trpiet kvoli babrakom cely zivot!!!
Netreba sa toho bat, treba to riešiť. Inac si budu dovolovat a nadalej robit ako hyeny.

sindy21
15. aug 2021

@manittu presne si opísala moje pocity teraz ,😢

sindy21
15. aug 2021

@tanaicka ahoj, pozerám ,že si tiež LM ako ja....mne sa to stalo teraz....pred týždňom....a ...je to bolesť strašná...

pietrula
13. jan 2024

@mory A v ktorom mesiaci rodila? Ak v deviatom, to už babo muselo mat zo 7-8 kíl aspoň, sa čudujem, že sa nezaseklo.. neukázali? Neskutočne :/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre