Výpočet dátumu otehotnenia

sofinecka1
28. sep 2015

12augusta som bola u zenskeho som po2operaciach polyp maternice este stale tam su bola som cca v7tt sex som mala18,19.6 atd atd kedze je partner v zahranici v juni to neviem presne tak nechapem ze12augusta uz7tt kedze som bola v juli na kontrolu nebolo nic vidno ani nic nepovedal doktor ja uz nerozumiem tomu.

lusyke
28. sep 2015

@sofinecka1 zaciatok tehotenstva sa pocita od prevho dna poslednej mestruacie. Aj ked si este v tom case realne tehotna nebola, kedze si otehotnela az o niekolko dni neskor...proste sa to tak pocita.

sofinecka1
autor
28. sep 2015

to ano lenze nechapem na jednej online poradni mi pisali ze som otehotnela 5.7a na druhej ze sme babo pocali pred10tyzdnami tak nechapem ako to je

angela5
28. sep 2015

ked si mala ovulaciu a sexovali ste, tak si uz bola v druhom tyzdni tehotenstva 😀 v skratke povedane...

lusyke
28. sep 2015

@sofinecka1 chces vediet presny datum pocatia? Ani ja ho neviem pretoze nam to tiez vychadzalo kadejako. V dni kedy som akoze mala mat ovulaciu sme vôbec sex nemali. Priatel si robi srandu ze som asi bola v tom case s niekym inym. Kazda to mame inak. Mozes mat ovulaciu v uplne ine dni ako sa to udava a dokonca aj spermie vydrzia niekolko dni a oplodnia vajicko az ked zacnes ovulovat.

sofinecka1
autor
28. sep 2015

no to je podobne ako umna

paladia
28. sep 2015

Kedy si teda mala poslednu menstruaciu? skus na vypocet stranku tehotenstvo.academy.sk Ale ako pisu dievcata, vsetko zalezi od ovulacie a tvojho cyklu. Termin a vypocty su nastavene na 28-dnovy cyklus s ovulaciou na 14. den cyklu. Uvediem priklad: Moj termin je 15.3.2016. Cize podla toho som mala mat menzes 10.6.2015 a ovulaciu niekedy 24.6.2015 na 14. den cyklu. Idealne. Lenze teraz realita. Menstruaciu som mala 18.6.2015 a ovulaciu hned dva dni po skonceni menzesu 24.6.2015. Predmetny styk 23.6.2015 . Podrobnejsie sa to uz vysvetlit neda. Dufam, ze som pomohla 🙂

sofinecka1
autor
28. sep 2015

tam mi to vychadza zase inac 22som bola v poradni a bola som12+7tt a tam mi to pise ze som v14+1tt

lusyke
28. sep 2015

@sofinecka1 ved to vpodstate vychadza. drz sa toho co ti povie doktor a co budes mat v tehotenskej knizke.

paladia
28. sep 2015

12+7 je vlastne 13+0. Cize ti to cca sedi. Ak si nemala pravidelny cyklus 28 dni ako hodinky....potom treba verit len uzv.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre