Výsledky po prvom potrate. Zistili vám niečo?

poleva
22. jan 2008

ahojte, dnes som obdržala výsledky - diag. - missed abort
chcem sa spýtať, stalo sa vám že vám po 1. potrate niečo zistili ?
vdaka za príspevky

loss
22. jan 2008

poleva zalez ci ta niekam lekar posle, my sme absolvolali vysetrenia az po 2potrate
vacsinou vam povedia ze to sa stava

petruci6
22. jan 2008

poleva a co bolo na tych vysledkoch?

susik77
22. jan 2008

poleva: mne zistli parcialnu molu z histologie, ako som ti uz pisala...tiez missed...2 tyzdne uz nezilo 😢

susik77
22. jan 2008

ale ziadne vys.mi nerobili, tiez ze sa to stava...ale potom sme v poho otehot.

petka015
22. jan 2008

poleva mna tiez poslali az po 2potrate na vysetrenie ale nezistili vobec nic dokonca aj manzel absolvoval testy a povedali "ste uplne zdravy". mozem sa spytat v ktoromy tyzdny si bola?

lia
22. jan 2008

boli ste aj na hematologii??my cakame druhy krat na vysledky

trpezliva
22. jan 2008

nam nic nezistili....a ze vraj to tak byva v 99% pripadoch. RObili mi len histologiu po potrate..inac nic.

petka015
22. jan 2008

nam robili testy na vsteky choroby ako toxo, clamidie.....to bolo vsetko ok a potom geneticke testy v ba vsetko ok.

poleva
autor
22. jan 2008

mne napísali že len missed abort
lekár povedal že je to len potvrdenie abortu
diagnoza 021 - čiže missed
ale povedal že je to lepšie ako keby tam niečo našiel
no neviem...

poleva
autor
22. jan 2008

petka 015 bla som v 10 tt
mala som slabé ružové krvácanie nič viac

emily3
22. jan 2008

poleva, ja som mala 2x spontanny a jeden missed...moj "uzasny lekar nerobil nic" zmenila som lekara, robil mi vsetky mozne vysetrenia, aj krvy ale nic nezistili. vsetko som mala ok. preco sa to stalo mi nikdy nepovedali, ani nezistili...

drzim ti palceky aby dalsie teho bolo uz vporiadku a aby si donosila babatko do stastneho zaciatku 😉

lia
22. jan 2008

mne sa u gyndosa ukazalo,ze mam zlu zrazanlivost krvi,tak ma poslali hned na hematologiu,ale nic sa tam neukazalo,tak teraz neviem co si mam o tom mysliet 😖 tak mi zobrali krv este raz
a ako vysetruju na genetike??ake doklady ste doniesli??a kde vam robili genetiku??

poleva
autor
22. jan 2008

ani mne nič teraz nebudú robiť
len ak by so ešte raz zopakovalo čo dúfam , že nie

yonanevi
22. jan 2008

mne povedali len to ze to sa stava a ze skoro kazda zena raz potrati ze to tak priroda rozhodla ☹

kubko
22. jan 2008

ja som mala na vysledkoch z histologie, kopec slov,ktorym som nerozumela, a kamaratka porodnicka mi to prelozila, ze potvrdili, ze to bol missed abort. Necakane rozuzlenie..... Doki mi este spravil testy na toxo a chlamydie a vsetko bolo ok, vraj asi nastala chyba v systeme....

poleva
autor
23. jan 2008

kubko...ty už máš hanku ?

poleva
autor
24. jan 2008

nemá už nikto ?

sloniiicek
24. jan 2008

tak mna na ziadne dalsie vysetrenia neposielal. iba si precital vysledky histologie. a tam bolo potvrdene, ze tam bol plod a nic viac. a ze to sa jednoducho stava a vacsine zien ani nezistia pricinu missedu.

poleva
autor
24. jan 2008

sloniicek ahoj
a kedy sa potom podarilo ? kedy ste začali skúšať ?
aj ja som mala také výsledky

vavka33
24. jan 2008

Aj mne po MA robili vsetky mozne testy a vysetrenia,vsetko bolo negativne.

sloniiicek
24. jan 2008

my sme pockali 2 mesiace. po mesiaci som bola na kontrole a doktor povedal, ze som fyzicky vporiadku. tak sme pockali este jednu menstruaciu a zacali snazit a hned sa podarilo.

poleva
autor
24. jan 2008

joj aj my chceme po 3 mesiacoch
držím ti prsty !
predpísal ti niečo ? si na rizikovom ?

sloniiicek
24. jan 2008

predpisal mi kyselinu listovu este predtym ako som otehotnela. a potom mi nasadil duphaston. to je na podporu tehu. a odporucil mi calibrum baby plan. a ten duphaston uz teraz ideme vysadit. a pn mi ponukal, ale ja som nechcela. ze mam sedave zamestnanie. inak by ma automaticky dal na pn. a v ktorom tyzdni si bola?

poleva
autor
24. jan 2008

ja v 10 tt , vtedy som trošku krvácala na ružovo a na usg mi povedali že plodík odumrel a nežije snád aj dlhšie
beriem a brala som calibrum
moj doki povedal že ak otehot. dá mi lieky na podporu
ale ako viem tak tie pomáhajú len ked môžu
inak z 1 . MA mi tiež nič nezistili , otehot. som na 1 . krát

sloniiicek
24. jan 2008

to ti potom hovoril o tom duphastone. a kedy si bola na cisteni.

poleva
autor
24. jan 2008

14.1.2008

sloniiicek
24. jan 2008

☹ takze ty si mala uz druhy. tak skus doktora poprosit, nech ta posle na nejake testy. mna po prvom nechcel velmi posielat. ze ma nechce trapit a tak. ze niektore nie su prilis prijemne. a ze mozno dalsie by malo byt na 80% vporiadku.

poleva
autor
24. jan 2008

nie mala som len jeden
dúfam že prvý a posledný

loss
24. jan 2008

poleva neboj urcite to bol prvy a posledny uz budes len stastna a coskoro sa budes tesit z malej fazulky v brusku
ja som jedla dufaston do 17tt a aj vit.E a kyselinu listovu a vidis malinka ma 743g a 33cm
vsetko sa na dobre obrati len treba prezit toto hrozne obdobie a bude fajn

poleva
autor
24. jan 2008

ahoj loss 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre