• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyvolaný pôrod v 21. týždni tehotenstva. Prišli ste o bábo tak skoro?

10. mája 2017 
Babulky, vsetky, co ste museli takymto niecim strasnym prejst, velmi drzim palce, nech ste coskoro znovu tehulky, ale HLAVNE, nech donosite zdrave babatka. Az ma pri srdci boli ked toto citam... :pensive:
22. jan 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky,
moja svagrinka to zazila tiez dvakrat :pensive: :pensive: nastastie medzi tymi dvoma tragediami im pozehnali krasnu dcerusku. Ona uz ma 3 roky, ale mala mat 5 rocnu sestricku a surodenceka este v brusku.. Svagrinej lekari tvrdia,ze je to oslabeny krcok maternice, ale mne sa to akosi nezda.. ci to nie je nieco ine... a vravela,ze ten druhy bol najhorsia vec v jej zivote :cry: :cry: omnohoviac bolestive ako naozajstny porod :cry: :pensive:
aj ja chcem verit, ze vy vsetky budete mat este miminecka, velmi vam to prajem...
22. jan 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,
a to cakanie, vraj je to individualne, este jej nechceli povedat kolko..
22. jan 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - aj tebe drzim palce, nech mas coskoro zdrave babo v brusku... :slight_smile:
lenkove - dakujeme za povzbudenie... ktovie, preco sa taketo veci stavaju... :pensive: aspon ze ma svagrinka doma jednu malu princeznu... :slight_smile:
23. jan 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky aj ja Vam vsetkym velmi drzim palce, nech nam to konecne vynde. My sa chystame na druhe babo presne tak o mesiac po dalsej MRCHE. Ja skutocne musim este ten mesiac pockat, koli tej jazve na maternici po cis.reze.Najhorsie na tom vsetkom bolo to ze ja som nevedela riadne porodit , tak ma museli rezat. Udajne ovela lepsie je ked sa ten porod vyvola, zena porodi a maternica sa postupne stiahne a potom pokojne moze skusat otehotniet znova, pricom ja musim chodit na ultrazvuk a sledovat ranu na maternici ako sa hoji. Mne povedali, ze hojenie trva tych 6 mes.ale mam teraz velmi dobru gyn. a ona mi tiez pov. ze je to vsetko skutocne individualne, ba dokonca niekedy aj po 6 r. po dalsom cis. reze este nasli na maternici stehy. Ona ich nazvala neakym specialnym nazvom ako sa presne to sitie vola a skutocne vraj niekomu sa hoja a sami padaju aj po 2-3 mesiacoch a niekto ich tam ma neskutocne dlho.Ja mam za sebou jeden hormonalny profil este jeden a jeden ultrazvuk vo february a potom uz len modlikat sa aby som znova bola tehu. Aj ked sa toho teraz po tom vsetkom velmi obavam, ale jedno viem urcite, ze aj po tej velkej bolesti a strachu ktory som prezila tuzime po nasom ANIELIKOVY.
23. jan 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas, ako prebieha indukovany porod v 21. tyzdni? Porod nastane v ten isty den? Babatko mi zomrelo v brusku, zajtra mi idu vyvolavat, dakujem
8. máj o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Nikto nic? Ziadne skusenosti? Dakujem!!!
8. máj o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didi35 moc moc mi to je ľúto. Prežila som to pred dvoma rokmi. Vyvolávali mi pôrod v 17 tom týždni. Budú ti dávať čipok do krčku, plus injekcie na vyvolanie kontrakcii a potom ešte kyretaz v celkovej anestézii na docistenie. Držím ti palce aby si to zvládla aj keď je to veľmi ťažké. Kľudne napíš.
9. máj o 20:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizana dakujem, trpim ako kon, uz mi dali 2 injekcie, zajtra sa pokracuje...:frowning2:
9. máj o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizana
Na kolky den si porodila? Vraj to rozbehnutie mize trvat aj par dniiii :fearful:
9. máj o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Úplne s tebou sucitim. Možno sa to rozbehne a bude to rýchlo za tebou. Mne dali vyvolávacku o 8 ráno a 13 30 som mala za tým. Najmilosrdnejsia je tá anestézia, vtedy aspoň človek na chvíľu zabudne:cry:
9. máj o 20:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizana tak to si dobraaa!! Mne povedali ze do 24 hodin a niekedy sa trapia aj tyzden. To si neviem predstavit
9. máj o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didi35 neboj to nebude tvoj prípad. Máš už nejaké detičky?
9. máj o 20:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizana hej, dve
9. máj o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizana a aj ti povedali, preco zomrelo? Ci bolo geneticky zdrave? Pohlavie? Ty si ho chcela vidiet?
10. máj o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som mala doma dve keď sa to stalo. To čo mi zomrelo v brušku bolo dievcatko. Testy ani patológia nepotvrdili žiadnu genetickú vadu. Teraz už mám polročneho chlapčeka.
10. máj o 09:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rano to zo mna vypadlo same v sprche, uplne bezbolestne, som taka vdacna, ze v tejto situacii co som, to nemohlo dopadnut lepsie! Priroda to za mna vyriesila! Bolo to uz nejaky cas odumrete, takze nemozu kultivovat bunky kvoli genetike. Nic sa nedozviem, ani pohlavie. Tak to respetujem, ze to tak je. Diiiik za podporu :kissing_heart:

Podla mna to bolo dievcatko, mam dvoch chlapcov, no tak ale co uz... Tvoje deti vedeli ze cakas? Ako sa s tym vyrovnali? Moje uz vedeli, musim im to oznamit! Tak velmi sa tesili!!!!
10. máj o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok