Problém so snúbencom

biankab25
23. okt 2017

Ahojte zienky,
Chcela by som sa Vas spytat na nazor.. Mozno je to len moja sprostot, ale mam taky problem so snubencom..Ja a moj partner sme zili spolu v zahranici, momentalne som tehotna, tak som prisla na matersku domov. S priatelom sme sa dohodli, ze on este zostane pol roka v zahranici a potom sa aj on nastahuje domov. Odvtedy uz uplynuli 2mesiace, co som ho nevidela. Kazdy den si volame piseme skype.. O dva tyzdne iz pride domov na dovolenku, Ale ved viete to nie je to iste, ako ked zaspavate a zobudzate sa pri niekom kazdy jeden den. Nic sa nezmenilo medzi nami, az na jednu vec.. Nikdy nehovorime o intimnostiach... Strasne mi to vadi, nikdy mi nehovori, ze by mu to chybalo, aby sme sa k sebe tulili, aby sme sa dotykali alebo nieco. Proste, aby mi dal najavo, ze aj jemu to chyba tak ako mne. Sice mi hovori, ze mu chybam,ze nas lubi ale nikdy mi nehovori, ze mu chyba sex so mnou.. Predtym, ked sme neboli spolu uz tyzden, ked som prisla domov na dovolenku, tak mi to stale hovorieval. Ked som sa ho spytala, ze preco je to tak, tak si to pripisoval k tomu ze som tehotna, ze on mysli na nase babo uz atd, ale ked sme este aj byvali spolu a doslo k sexu velakrat bol taky nesvoj, ze mi hovoril, ze mu to pripada take cudne, ked si pomysli nato, ze mi v bruchu rastie nase dietatko. Na jednej strane viem, ze nas lubi, ze mu je rodina prvorada, kazdy den mi to dava najavo, ale na druhej strane sa strasne bojim, ze ma podvadza, pretoze nehovorime. O sexe, potom si myslim ze si to uziva s niekym inym. Co si o tom myslite vy?

red_cat
23. okt 2017

Neries a nezamyslaj sa nad takymi vecami ak ti k tomu nedava ine impulzy. Chlapi znasaju nase tehotenstvo celkom po svojom.. ak ti vravi ze mu je cudne mat sex kvoli babatku v brusku, tak to tak bude🙂
Ale chapem ze sa tazko znasa odlucenie a potom clovel riesi taketo ,,hluposti,,. Neviem si predstavit byt bez svojho manzela ani dva tyzdne a nie to este 2 mesiace a viac... no ked uz ste sa na taku cestu dali tak to musite prekonat..a hlavne vez upodozrievania;)

lintu
24. okt 2017

chápem, že každá zmena v správaní druhého je zarážajúca, ale takéto obavy by si mohla mať potom stále... kde máš záruku, že sa nič nestane, keď sa o sexe budete baviť či dokonca budete spolu? no nikde.... buď mu veríš alebo nie... ak sa v inom nezmenil, naozaj by som neriešila... niekedy čím viac na niečo myslíme alebo do niečoho vŕtame, tak sa to na just stane...

jeennyv
24. okt 2017

@biankab25 si tehu a na vela veci mas mozno iny pohlad, viac si ich pripustach..bud veris ci nie..bohuzial dnes vela rodin zije na sposob muz na tyzdnovky atd a roky rokuce a bez dovery by to neslo..pises, ze ide o prechodne obdobie...neviem ako ste si tuto temu vydiskutovali doma, ale povedala si mu to, tak ako nam tu? Ci len proste ste si povedali a ok..mozno treba hlbkovy rozhovor, ved uvidis ako sa bude spravat po prichode

emi16
24. okt 2017

Ja mam najlepsieho otca pre nase deti
Od tehu az do teraz obrovsky zaujem o deti a travi s nimi kazdy volny cas

Pri prvom tehu boli tiez rozne otazky, ci sa moze sexovat? Ci neublizi babu? Ako sa citim pri tom?

Chlap to vnima tiez a po svojom

Bud rada, ze ti povie, ze mu je to cudne.

pininka
24. okt 2017

Ked som bola tehu dostala som sa k jednemu clanku na tuto temu a bola som v soku kolko chlapov tam pisalo, aky maju stres zo sexu so svojou tehotnou zenou. Mnohym to bolo doslova neprijemne, mali velky strach. Tak som sa to hned pytala muza a aj on mi potvrdil, ze ano, ze zo zaciatku mal aj on ine pocity, ale ked videl ze vsetko je ok, tak to bolo v pohode. No nie vsetci chlapi to dokazu prekonat a este menej vie tieto veci riesit cez skype. Mojho by som nikdy nedonutila preberat takto intimnosti,aj ked sme boli od seba neviem ako dlho. Proste nieje ten typ a ja to reapektujem. Uvidis ked pride na dovolenku ze to bude ok, a ty mu povedz o svojich pocitoch, je to dolezite. Teraz tebou hybu hormony, aj on to musi pochopit. A mozno prave preto to nespomina ze by ho to len zbytocne nastartovalo a co potom ked je sam doma??

nelinka2009
24. okt 2017

Bud rada, to je od neho neskutocne krasne, ze taky ohlad na teba berie. A ak mas chute, tak mu to jrdnoducho povedz. Povedz mu, ze drobcovi urcite slovami a ani jemnymi cinmi neublizite. Ale je to kradne, bud rada, ze mas takeho chapaveho chlapa.

obsadenemeno
24. okt 2017

@biankab25 nemam problem, tak si ho vyrobim...... jeziskove huslicky.....🙄

ja by som skor mala obavy, ze keby ste o tom sexe hovorili, jeho by to nazhavilo a siel by sa "vytriast" niekde inde......

salomke
24. okt 2017

tiež sa prikláňam k názoru že nemusíš mať žiadne obavy, proste mu na tebe záleží a na dieťatku, preto má možno obavy aby vám neublížil alebo že by to bolo zvláštne..myslím že nie je ani prvý ani posledný čo má možno voči tomu predsudky

A myslím že vo viacerých vzťahoch také reči časom vypršia ako na začiatku vzťahu - to však neznamená že sa menej ľúbia len vzťah má inú etapu, rozmer...môže byť hlbší

biankab25
autor
24. okt 2017

Dakujem krasne kazdej z Vas za odpovede.. Chcela som vediet aj objektivny nazor, nielen moj subjektivny, navyse to bude nase prve babo, takze nemam s tym skusenosti ako chlap reaguje na tehotenstvo.Myslim si, ze to, ze som ho uz nevidela dva mesiace mi to uz islo na mozog+mam posledne dva tyzdne tehotenstva pred sebou. Je to tazka kombinacia takto😀Viem, ze v zivote su aj ovela vacsie problemy, ale momentale toto ma trapilo, tak Vam velmi pekne dakujem, ze ste nan reagovali, jednoznacne mi to pomohlo 🙂 Prajem Vam pekny den

nelinka2009
24. okt 2017

@biankab25 neboj vsetko bude ok a,aj to jeho spravanie je v poriadku. Moj mal taketo stavy prvych 5 mesiacov, neviem preco... ( a to teda sexik on moze a reci ma okolo toho cely den...) a zrazu akoby utalo... Ja som si pod vplyvom hormonov bola ista, ze ma inu 😁😂 musite komunikovat vela vela a hovorit o svojich pocitoch. Rrspektuj tie jeho a on zas musi tvoje... Sa kludne moze stat, ze ty si zas na to po porode ani nespimenie 😁😂😁😂 no ale aby som bola iprimba ku koncu som ho uz nemala probkem aj znasilnit 😁😂

alice.jant
24. okt 2017

Aj moj pri prvom bol prve mesiace velmi nesvoj, prislo mu to divne, obával sa ze mu ublíži, proste to nedokázal dostat z hlavy ze je tam to babo... potom neskor sa to zlepšilo... a teraz druhe tehotenstvo ako keby som ani nebola tehotna 😂🙈 len sa s tym musí zrovnat... plus teda nieste ani spolu, zvyká sa mu na to ťažšie aj podľa mna...

alice.jant
24. okt 2017

@nelinka2009 Joj no o tehotenskej paranoi by som mohla rozprávať aj ja...moj muz je elektrikár, po stavbách chodia, kilometre kablov tahaju, nosia atd, takze furt je chudak doriadeny z roboty... no a po robote V sprche ked som mu videla skrabance na krku? Ojojooooj..zacalo to srandickami a podpichovanim a zrazu za 30 sekund mi zauradovali hormony a zacala som uplne vazne.. a on chudak si az na celo klepal ze to nemozem mysliet vazne...Mal ozaj vela trpezlivosti 🙏🏻

nelinka2009
24. okt 2017

@alice.jant aj tem moj... 😁😂 som mu kabelkou zib zlomila, ked si vonku od slecny vypytal ohen na pripalenie cigarety... 😁😂😁😂 to boli casy 😁😂😁😂 ale zas ani ja a ani on sme nevedeli, aka viem byt ziarliva... 😁😂

simonahra
24. okt 2017

joj, nerob paniku. niektorí chlapi sa proste sexu s tehotnou boja, no to vôbec neznamená, že by ho mal vyhľadávať niekde inde. jednoducho si myslia, že dočiahnu až neviem kam a na tom to celé stojí 😂

dajna8
24. okt 2017

Čím viac sa nad týmto budeš zamýšľať tým horšie. Nehľadaj nič za tým. Je to normálne. Niektorí chlapi proste takto reagujú, nič za tým nehľadaj a hlavne kvôli tomu nerob scény 🙂

henrikir
24. okt 2017

ved ti sam normalne povedal, ze mu to pride zvlastne ked si tehotna, niektory chlapi su proste taky, vobec si z toho nerob hlavu. mozes mu skusit vysvetlit, ze tym, ze si tehotna sa z tohto pohladu nic nemeni ale myslim, ze by si ho nemala s tym drazdit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre