Zažil tu niekto potrat v 31. týždni?

kvetinka9811
6. sep 2009

Dobrý den chcela by som sa opýtať že či už nikto zažil potrat v 31 tt ževraj je o spontánny potrat ja som ho zažiala a rada by som počula aj od vás ako to prebiehalo a dôvody prečo sa to stalo.U mna je to veľmi čerstvé a preto to nerospisujem Dakujem za odpovede.

nevestickaaaa
12. okt 2012

@maryennn1 @ondatra2 ja mám za sebou zatiaľ iba 1 mrchu a dnes sa na mňa usmieval duch na teste... nejako tomu nemôžem uveriť, na pondelok som objednaná k dokimu, tak uvidíme, čo na to povie. Stále myslím na to, že to môže aj cysta alebo niečo podobné 😖 ale zároveň sa snažím byť optimistka, však si fazuľky zaslúžime, nie??? 😉

@macko25 veľmi ma mrzí tvoja strata, určite vám váš anjelik čoskoro pošle bračeka alebo sestričku, budem silno držať palce!

maryennn1
12. okt 2012

@nevestickaaaa aaaaaaaaaaaa ja sa poskladám do kocky, teším, teším, žiadna cysta, bábušiatko to bude 🙂) potichúčky gratulujem, daj vedieť ako dopadnete u dokyho 🙂

ondatra2
12. okt 2012

@nevestickaaaa wau gratulujem, dufam, ze to bude o 9 mesiacov na svete 🙂

avals
14. okt 2012

@nevestickaaaa ,katasa
caute , tak ja som potratila v 27tt , 27.8. a ked som bola po sestonedeli na kontrole u mojej lekarky tak mi povedala,ze ak chcem tak sa mozme zacat snazit hned, ze nieje na co cakat.ked sa citim dobre tak mame zacat. tak si myslim,ze to co hovoria ty lekari aby sa cakalo na tych 6 mesiacov nieje asi az tak velmi treba...

nevestickaaaa
15. okt 2012

@maryennn1 @ondatra2 tak nic ☹ dnes mrcha prišla po 2 týždňoch meskania ☹

ondatra2
15. okt 2012

@nevestickaaaa tak to ta poriadne natiahlo. mrzi ma to. hadam v dalsom cykle. ja tiez zatial nic. inac si v nejakej sukromke? ja som zalozila sukromku, su tam baby co su po potrate, ale takom v 1. trimestri ak by si chcela, napis mi, zaradim ta tam

maryennn1
15. okt 2012

@nevestickaaaa oj to ma mrzí, mrchaňa jedna, dala si poriadne načas 😖 , ale tak ideme ďalej a snáď v ďalšom cykle sa už nám všetkým zadarí, ja som dnes 2DC

nevestickaaaa
16. okt 2012

@ondatra2 nie, nie som, kľudne ma môžeš zaradiť, budem rada 🙂

@maryennn1 nevadí mi až tak to meškanie ako ten duch, ktorý sa mi ukázal na teste, už som to brala ako jasnú vec ☹ no neva, snáď sa podarí neskôr 🙂 každopádne už viem, že nebudem robiť testy, sú to iba vyhodené peniaze...

maryennn1
16. okt 2012

@nevestickaaaa noo ja si tiež hovorím, že nebudem robiť testy (ja si to hovorím už piaty mesiac pomaly) a stále podľahnem, môžem ja zato, keď túžba po bábušku je silnejšia ako ja? a to som si hovorila, že sa na to nejdem upínať :(

nevestickaaaa
16. okt 2012

@maryennn1 to sa nedá, neupínať sa, človek si to môže hovoriť ako chce, ale aj tak na to stále myslíš, aj keď sa to snažíš zatlačiť niekam dozadu... ja iba nerozumiem tomu, že som mala 2 čiarky na teste a aj tak... preto testy robiť nebudem, lebo mi ukázali niečo, čo tam nebolo. Tiež ale uvidím ako toto svoje odhodlanie vydržím, keďže väčšinu mojich predsavzatí porušujem 😀

ondatra2
16. okt 2012

@nevestickaaaa uz si v tej sukromnej teme pozri sa do sukromnych diskusii

ondatra2
16. okt 2012

@nevestickaaaa @maryennn1 ja si tiez testy nerobim, podla prveho tehotenstva ja som mala uz tyzden po ovulacii take priznaky, ze boli neprehliadnutelne az potom som si robila pre istotu test, ked zacala meskat mrcha jeden den. takze to je skoda testov 😀

nevestickaaaa
17. okt 2012

@ondatra2 ja som mala pozitívny test až po týždňovom meškaní a mojim jediným príznakom, ktorý prišiel v nejakom 10-12 tt bolo bruško 🙂

luna13
19. okt 2012

Ja som prezila tiez stratu dietatka v 28tyzdni bolo to hrozne najhorsie natom bolo to ze som bola uplne ok a rano som sa zobudila a nasla som si taky doslova fliacik krvy na nohavickach ziadne bolesti ani nic podobne tak som sla s manzelom do nemocnice sak reku mozno krvacanie ved to byva v tehotenstve dame injekciu alebo infuziu a ideme domov po ceste v aute som si hladkala brusko reku neboj drobcek maminka je stebou a nedovolime aby sa ti nieco stalo sla som taka spokojnaaaaaa v klude ani vo sne by mi nenapadlo ze moj drobcek uz ma kridelka :(sla som na soo a tam mi lekar povedal ze mrzi ma to alebohuzial je to exitus ani neviete ako sa mi prevratil zivot vsetko sa zrazu zrutilo ja som nemo hladela proste nedokazala som sa spamatat to ticho v brusku ten strach aby sa nieco nestalo aj mne bolo to najstrasnejsie co som prezila nechali ma tak cely den s mrtvym babom v brusku a rodila som az na druhy den porod vsetko prebehlo rychlo ale to ticho to ticho bolo hrozne narodilo sa mi babo a nic neplace nepolaskam ho bolo to nieco co je stale somnou :(najhorsie bolo ked moj syncek dosiel za mnou mal vtedy sest a vravi maminka kde mam sestricku?nedokazala som vyslvit nic stisla som ho a posepkala srdiecko nasa babulka sla do nebicka ako anjelik on sa mi len usmial a povedal mami neplac ved uz ju nic neboli nikdy nezabudnem na tie slova pocity nikdy stalo ma strasne moc energie aby predinymi neukazovala ako sa stym snazim pobit aby sa netrapili somnou a hlavne moj syncek 🙂a po tomto zazitku som vsetko stopla uz ziadne dietatko nic takyto horor prezit uz nedokazem drzal ma moj syncek pre neho som musela byt sylna🙂a tak o osem rokov sa stalo to co som ani nesnivala sli sme na dovolenku a z dovolenky som si niesla domov suvenir na cely zivot 🙂test ukazal dve ciarky sla som lekarovi a bum tehotnaa tesili sa vsetci samozrejme aj ja ale bolo to tehu o strachu modleni a hlavne ked sa blizil ten tyzden ked sa mi to stalo tak to bol stres neskutocny a potom uz ulava a viete boh mi jedno dievcatko vzal a druhe mi dal mame Sofinku a uz je tu krasnych 17 mesiacov 🙂zelam vsetkym mamickam aby boli moc moc silne a vsetko zvladli nikdy nezabudnu ale musia ist dalej co ked ich caka taka krasa necakana ako stretla mna 🙂prepacte za chyby neubranila som sa slzam 🙂

maryennn1
21. okt 2012

@luna13 ach to je ďalší z tých silných príbehov, kedy si spomeniem na našu maličkú a vyjdu mi slzy :( ale nakoniec to u teba skončilo požehnaním, ktoré aj mne dáva nádej. Nikto nám už naše bábätká nevráti, ale ja verím, že aj nám sa raz dostane tej radosti z maličkého, voňavého uzlíčka. Držím palčeky celej tvojej rodinke 🙂

linuska1
21. okt 2012

@nevestickaaaa
ahoj.. na teste si ducha kludne mohla najst... trva aj 3 mesiace..kym hcg klesne..ja som potratila v 21 tt.. a hcg sa mi dalo do poriadku az po 4 mesiacoch...

luna13
22. okt 2012

maryenn1 no taky je zivot a on nam casto dava take skusky aby sme dokazali byt silnejsi dakujem moc a ja drzim moc palceky aby vam vyslo vsetko co si zelate🙂

nevestickaaaa
22. okt 2012

@linuska1 ja som mala predtým testy negatívne, takže tým to asi nebolo... samozrejme, že som si pred snažením robila testy, aby som vedela, či je hcg už dole a nemala som nič, žiadneho ducha, duch sa mi objavil až keď mi 2 týždne meškala a predtým som sa tiež testovala 🙂
nevadí, je to už jedno, mrcha prišla, teraz už je test negatívny, tak to neriešim 😎

maryennn1
22. okt 2012

@linuska1 čawko kočka 🙂 tak čo snažíme, snažíme? vieš čo som ti minule písala do IP? už ma to zase chytá 😀

linuska1
22. okt 2012

@maryennn1 jasne uz posnazene... .. 😉 teraz uz len cakat posrane 2 tt..🙂 ...🙂 ja viem... poznam to moja osobne..🙂 prichodom mrchy ..plac...depka... nasledne sa prichodom ovu nalada zlepsuje.. a zase zaciname dufat..🙂 ale uvidis vyjde to.. 😉 musi..🙂

maryennn1
22. okt 2012

@linuska1 ach dúfam, veľmi by som si to želala 🙂 uvidíme veru 🙂 držím nám palčeky, mňa ovulka ešte len čaká, ale snažíme už teraz 😉 šak čo, treba sa zahriať počas dlhých chladných večerov, no nie? 😀

linuska1
22. okt 2012

@maryennn1 z celeho srdca ti to prajem.. 😉 tak tak.. treba skusat... a skusat... a vysledok sa dostavi...🙂

lulu319
26. okt 2012

ahojte zienky pred casom som sem písala ze sme prisli o babo a ze čakáme na výsledky z genetiky a endokrinologie a vsade nam vyslo ze máme vsetko v poriadku ...nikde nic nenašli ...tak preco sa to stalo?

linuska1
26. okt 2012

@lulu319 a na hematologickom vysetreni si bola?..

lulu319
27. okt 2012

@linuska1 bola som v druhom,trimestry mali vvch a 0 šance na zivot.nie tam ma neposlali.

linuska1
27. okt 2012

@lulu319 u mna endo a genetika boli ok.. nasli problem na hematologii...skus si vypytat papier... mozno tam najdu problem... 😉

lulu319
27. okt 2012

@linuska1 a ty si preco prisla o babatko?

linuska1
27. okt 2012

@lulu319 v 21 tt...mi odtiekla plodovka a predcasne som porodila ...

lulu319
28. okt 2012

@linuska1 tak mne museli vyvolat porod v 19 tt tak neviem ci by nam a, nieco zistili

nevestickaaaa
30. okt 2012

@linuska1 a aký problém ti našli na hematológii, ak sa smiem spýtať? Mňa môj lekár neposlal vôbec na žiadne vyšetrenia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre