Zažil tu niekto potrat v 31. týždni?

kvetinka9811
6. sep 2009

Dobrý den chcela by som sa opýtať že či už nikto zažil potrat v 31 tt ževraj je o spontánny potrat ja som ho zažiala a rada by som počula aj od vás ako to prebiehalo a dôvody prečo sa to stalo.U mna je to veľmi čerstvé a preto to nerospisujem Dakujem za odpovede.

linuska1
30. okt 2012

@nevestickaaaa ....nejake geneticke mutacie ... trombofiliu... a vysoku hladinu homocysteinu...

nevestickaaaa
31. okt 2012

@linuska1 a nejako ti to liečia? alebo sa to bude riešť až keď budeš tehu?

linuska1
31. okt 2012

@nevestickaaaa vyfasovala som lieky na cely zivot.. v pripade tehu.. prejdem na injekcie.. po tehu..zase na lieky..🙂

speedygon
3. feb 2013

Já o mimi přišla v r.1999 a byla jsem v 29.tt. Týden bez pohybů a nějak mi to nedošlo. A příčina? Chlapeček se uškrtil pupeční šňůrou....porod vyvolávali ještě ten den, jelikož kvůli rozkladu mimi hrozila otrava.... ☹

fuk
3. feb 2013

JEMITO LUTO

alal
5. feb 2013

v 31 týždni sa nejedná o potrat,ale o predčasný pôrod....ale aj tak,veľmi smutná udalosť

grelu
5. feb 2013

@alal pokiaľ babo umrie v brusku je to potrat

zubrienka1
6. feb 2013

@grelu nemas pravdu, potrat je do 24. tyzdna 😔 potom je to umrtie babatka 😢 a nasledny porod ☹

alal
8. feb 2013

@zubrienka1 presne ako píšeš

nikal3535
17. feb 2015

ahojte nám zomrelo naše dievčatko v 36tt. 5.1.2015 som šla na kontrolu a doktor nepočul srdiečko. tak ma poslal do nemocnice kde tiež nepočuli srdiečko. následne mi vyvolali pôrod. 6.1.2015 o 02:15 sa nám narodila naša Katuška ☹ . teraz je mesiac a pol od pôrodu a vždy keď si na to spomeniem plačem... Už som sa mohla 2 týždne tešiť z princezničky ....hneď ako to bude možné pokúšame sa s manželom o ďalšie bábo... Doktorka mi povedala, že musím vydržať aspoň do júna... toto čakanie je najhoršie... keby som mohla tak by som chcela mať hneď po pôrode druhé bábo.... ale musím vydržať a verím, že to čakanie bude za to stať a v roku 2016 sa budeme všetci tešiť z dieťatka.... pozdravujem Vás všetky a želám veľa sily.....

kitty88
17. feb 2015

@nikal3535 ahoj, v prvom rade je mi to luto, viem presne, ako sa citis a co prezivas, mne tiez zomrelo babatko kratko po narodeni, uz je to viac ako 5 mesiacov a stale to boli rovnako ako na zaciatku... Ak chces, pridaj sa k nam do skupiny mamicky anjelikov alebo do sukromky mamiciek, ktore sme prisli o babo a chceme dalsie, tam si mozes vyliat srdce, vyzalovat sa a nik iny ta lepsie nepochopi ako my... Drz sa a prajem vela sil, vzdy to bude boliet a nikdy neprestane, treba sa s tym len naucit zit, ine nam neostava...

dnpo
27. aug 2015

@nikal3535 ahoj ,nechcem jatrit spomienky ale zhanam infoo---mozem sa opytat na co vsetko si mala narok ?znamej sa narodilo mrtve babatko tak co si moze vybavit,dakujem

curious_george
30. aug 2015

@dnpo trochu nevhodná otázka... myslíš, že niekoho z rodičov, ktorí prišli o bábätko zaujíma, na čo majú nárok, alebo aký príspevok si môžu vybaviť???

nikal3535
31. aug 2015

@dnpo mne dali prispevok za porod.....a potom sme vybavovali este prispevok na pohreb...dokopi to bolo tak do 200 €…

katka316
2. okt 2018

@kvetinka9811 dobrý deň, ako ste dopadli, máte nejaké detičky?

emili31
13. nov 2018

@andyva daj sa vysetrit na ureaplazmy ci nemas nahodou..to by mohla byt pricia

tehotna91
15. nov 2018

ako nakoniec dopadla tato pani? ma dietatko? preslo vela rokov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre