Zomrelo nám bábo deň pred termínom

tatianaba
21. máj 2018
poloprudska
22. máj 2018

@livuska124 ja to iste prve by malo uz 17 rokou narodila sa mrtva a potom 8 potratou az nakoniec bola mala . Ties cele tehotenstvo odlezane . A maleho ked som cakala ani som uz nevedela . Vsetko super . Drzim palceky .

nikuska_1303
22. máj 2018

Ahoj, v prvom rade úprimnú sústrasť, v druhom rade zdravotne sestry, cest výnimkám, su nenormálne pi*e a uz mi tak lezú na nervy ze az... V tretom rade bratrancovej žene sa stalo to iste, neviem podrobnosti, jej bolo povedane ze keby čakala dievčatko pravdepodobne by prezilo. Držím vam silno palce

felycity
22. máj 2018

@tatianaba je mi to veľmi ľúto, slzy mám v očiach, lebo viem presne čo prežívaš, tiež som sa domov vrátila s prázdnym náručím, tie pocity sú veľmi podobné, tým, že toho smutného sa stalo tiež viac tak tiež sa pridružil strach, ten pocit, že vždy to zlé sa stane len mne, viem , že to bolí veľmi, viem aj to, že tvoj pohľad sa zmenil, každý prežívame smútok inak, ale z pozície človeka, ktorý si prešiel niečím podobným ťa len chcem povzbudiť, nevzdávaj sa a nezanevri na svet a na všetko, ono to bude ešte chvíľku trvať, ale držte spolu a verte, že príde raz okamih, kedy sa opäť začnete usmievať aj keď istým spôsobom cez slzy, veľké objatie a sily, kiež by sme takéto veci nemuseli zažívať...žiaľ aj to je život a ešte dodatok, mnoho ľudí nevie byť empatickí a svojimi slovami vedia veľmi zraniť alebo nevedia ako reagovať.

zuzina316
22. máj 2018

@bocianka123 takto sa to stalo aj mojej kolegyni, žiaľ. Tiež vysoký tlak, bielkoviny a nikto to neriešil az doslo k tragédii v tt 37 . veľmi smutné. Hlavne, ked sa mozno tomu dalo predísť alebo sa aspoň o to mali pokúsiť.

janap76
22. máj 2018

❤️🙏

tefal
22. máj 2018

uprimnu sustrast. Bolest je urcite velka. Tuto pocituje aj tvoj manzel a vsetci vasi okolo vas. verim, ze spolocne to zvladnete. neskor to vsetko bude menej intenzivne, uvidis. verim, ze sa budes mat lepsie, hoci to bude uz ine, ako do toho momentu.

bobricek1979
23. máj 2018

@tatianaba ahoj asi ani neexistujú slová, ktoré by ťa dokázali utesit chcem ti vyjadriť úprimnú sústrasť a veľa síl tebe aj manželovi snáď len že máte v nebi anjela a ten sa postará aby si mala zdravucke bábo ver, ja viem teraz také nepotrebuješ počuť no ver viera je silná vec samozrejme že to nepôjde hneď musí odzniet najväčšia bolest. Verím že aj tebe pan boh dopraje zdravé babetko uvidíš už čoskoro skus sa na to zamerať že po veľmi tazkom boji pride niečo krásne. Držte sa

ameli221
28. júl 2018

Ach Boze, neviem si ani len predstavit ake to musi byt, velmi s Vami sucitim.

bobricek1979
29. júl 2018

@tatianaba ahoj Tatianka chcela som Ti len napísať, že máš v nebi anjelika a ten sa postará, aby si sa opäť s manželom tešila z babetka v náručí verím v to. A modlím sa za to je mi to nesmierne ľúto je to nespravodlivé, že si žena musí niečím takým prejsť veľká bolesť. Ťažko sa hľadajú slová a viem že teraz je to pre vás moc ťažké som s vami a verím a ver aj ty že čoskoro 💕💕💕

pateba321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
peptina
11. jan 2020

@pateba321 je mi to veľmi ľúto :((((

bobricek1979
12. jan 2020

@tatianaba plačem s tebou ani nevieš, ako mi je ľúto ani neviem čo napísať, viem bolesť je nepredstaviteľna a vôbec ťa nikto nemôže odsúdiť nikto nebol v tvojej koži.Neviem prečo je to v živote tak je to nespravodlivé. Smútok si odsmut vyplac sa vyrozpravaj sa s maličkým s mužom s Bohom pýtaj sa aj keď nedostaneš odpoveď ale je to istá forma odľahčenia na srdci, duši skus to. Som s tebou posielam ti veľa sily aby si to zvládla budem sa modliť aby si sa dočkala ja verím ze áno a aj ty raz uveris.Myslim na teba aby sa ti aspoň troska uľavilo aspoň troska

extempore
12. jan 2020

@pateba321 no, je hrozné čo sa ti stalo, smutné... ale prepáč, nedalo sa to ani čítať kvôli tým chybám ☹️

peptina
12. jan 2020

@extempore 🤦ona nepotrebuje opravovať pravopis, nevieš v akom stave to písala možno rýchlo a možno aj plakala

pateba321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pateba321
22. jan 2020

@extempore Ty to nevieš pochopiť keď mi tu riešiš pravopis ,prečo si potom na tejto stranke upravovať ľuďom pravopis.😋

martinko20
24. feb 2020

@zsuzsuka 💙

janiss999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dilino
14. jún 2020

@tatianaba ahoj držim palce viem o čom pišeš dcérka nám tiež nedvno zomrela je to strašne ked musiš pochovať vlastné dieťa nikdy to v živote nepriať ani najväčšiemu nepriateľovi toto.A niesi žiadný netvor prečo neciť sa tak bolo to tvoje rozhodnutie predstavovala by si si ho ten obraz by si mala vždy celý život pred očami.Sestrička ta hovno vie áno držali na rukách ako pišeš ale živé a nie mrtve sestričy niektoré nemajú v sebe empatiu že ti tak povedala ona si asi myslela že je to tovar v obchode veľmi ti držim palce aby ste svoju uzlík šťastia držali a tešili sa z manželom veľmi zo ❤vám to prajem mňa len občas má hneva že deti majú take ženy čo sú alkoholičky,same ešte deti neplnolete, naše spoluobčianky,a take čo si nevedia važiť že dostali od života všetko bohatstvo sveta diamanty v podobe zdravých deti.Nie peniaze, bohatstvo, mamon hrabať a majeto ale zdravé deti najväčši dar od života.Veľmi vám prajem a verím tomu že sa vám to podari strašne veľmi veľmi držim🙏aby sa vám podarilo je to veľmi ťažke ked prvé bolo mimomaternicove a druhe úplne že mrtve a už vlastne žilo ved už mal ísť na svet a namiesto radosti tragedia.Musiš veriť z manželom že ešte sa to podari a že budete šťastný rodičia.Tragédia smrť vlastného dieťata nikdy v živote nepreboli kto to nezažil nikdy nemôže pochopiť ine je ked zomrie rodič, surodenec ,veľmi ťažko sa s tým vysporiadava ale ked zomrie dieťa z vlastnej krvi to sa prežiť nedá na to musi mať človek obrovskú silu a vôľu.Tu kde žijem tiež mamička porodila dievčatko teraz v v júni by mala 10 rokov v ten deň ked sa narodila ráno sa narodila večer zomrela strašne vedľa našej dcérky má krásny hrob toto kto nezažil nemôže pochopiť nikdy a ani zabudnuť.

janiss999
14. jún 2020

Prosba o radu.
Ahoj. Sestra cakala babatko vcera zomrelo a dnes ho musela porodit. Musi to byt strasne tak ze si to ani nedokazem predstavit. Ma 37 rokov malo to byt jej prve babo dva tyzdne ho prenasala. V stredu bola na vyvolavacku a v sobotu sa to stalo. Prosim kto s tym ma skusenosti mozte mi poradit ako jej mozem pomoct co pre nu asi moze byt najlepsie. Zijeme od seba velmi daleko a v tejto tazkej situacii som ani nemohol byt pri nej. Dakujem za kazdu radu. Viem ze ju to poznamena navzdy ale chcel by som aby sme to zmiernili co najviac

evicka530
14. jún 2020

@janiss999 tazko radiť, tu nepomôže nič iba čas. Mozno jej dat vedieť, ze ste tu pre nu, ak bude cokolvek potrebovat, porozpravst sa... a odkázať ju na skupinu tu na MK - Mamičky anjelikov, nech vie, že v tom nie je sama, je tam kopec pribehov zien, ktorym sa stalo to iste. Možno jej pomôže porozpravat sa s niekym, kto si tym presiel a vie, co preziva :( Veľmi ma mrzi, co sa stalo

janiss999
15. jún 2020

@evicka530 dakujem za odpoved. Tak ja jej skusim poslat tu stranku snad jej to pomoze aspon trochu.

frantiseklotrinsky
22. okt 2020

Mne tiez zomrelo 3 dni pred terminom. Teraz pred 2 tyz. V BA som chodila na Antolsku. Davajte pozor, nenechajte sa odradit zdrav personalom. Katastrofa! Je to taky šok!!! Nikoho nenapadne 7-1 dni pred porodom mysliet ze sa take stane. A ked clovek im povie ze dieta spomaluje, tak dobre ze vas este nevysmeju, ze to je normalne ze co chcem posledny tyz.!
A predsa, sa stalo, sice prechody boli ok no na druhy den mi dieta umrelo.
A vobec sa nebojte take veci dat prešetrit aj Uradmi pre dohlad nad zdrav. starostluvostou.
Z Polovice pripadov za to moze zdrav. personal.
Je mi to uz jedno ako to dopadne. Vysetrovanie trva niekolko mesiavov ale robim to pre dcerku ktora mohla zit, boli sme zdrave cele tehotenstvo!
Nech orevetraju nemocnicu, nech im stiahne rit, a nech sa maju na pozore, ked tam nabuduce vkrocim!!!

bluka2
22. okt 2020

@frantiseklotrinsky uprimnu sústrasť 🙁

evicka530
22. okt 2020

@frantiseklotrinsky presne! Ked som im vravela, ze nejako moc kope, tak otazka bola, ze ci viac ako pred tym, ked to porovnam. Viac ako pred cim? S cim ked to porovnam?tiez som mnala pocit, ze sa pytam debiliny.a sestrička ako na mna vybehla na ambulancii ked som tam dosla, ze necitim pohyby? Nic sa nepytala, hned spustila, bavila sa so mnou ako s nesvojpravnou zaostalou osadnickou. Taku by som jej vrazila teraz. 3 roky to budú o chvilu a furt si pamatam ten jej nenavistny prejav, ze co som za matku. Antolska. Zle mi je z tej zenskej, dufam, ze mala riadne vycitky svedomia. Mrzi ma, co sa ti stalo :(

frantiseklotrinsky
1. nov 2020

@evicka530 z tebe sa co stalo?

evicka530
2. nov 2020

@frantiseklotrinsky v marci to budu 3 roky, zomrela miprva dcerka v 39.tyzdni

123andy123
2. nov 2020

nie si v tom sama ☹
snad ti to trosku pomoze

https://www.youtube.com/watch?v=i4HylVFOtdg
frantiseklotrinsky
10. nov 2020

A mozete baby napisat, ze co sa vam stalo presne?
Lebo mi sme s babom boli na tom zdrav dobre a predsa umrelo 3 dni pred porodom. Ja si myslim v mojom pripade, ze sa dalo tomu predist! Ani pitva nepreukazala ziadne komplikacie,aj geneticke vysledky boli ok. Proste mi umrelo donosene zdrave dieta 3530g 52cm.
Den pred umrtim som bola na kontrole edte aj Sono a bolo vsetkk OK.
Ale neodpustim ze mi neurobili ani jeden Monitor, cize KTG, za cely cas!!! Spoliehali sa len na USG
Co sice sleduje prietoky len v danej sekunde. Z dlhodobeho sledovania dietata by boli insie vysledky. Mala som caste stahy maternice, dieta mi uz spomalovalo den pred poradňou, co som oznamila hned na druhy den na poradni. Aj napriek tomu sa Monitor nevykonal, len SONO! Odflaknuta praca zdrav personalu. Moje dievcatko mohlo žiť, len kvoli tomu, ze konali rychlo a vobec ma poriadne nepocuvali. Este im bolo na obtiaz aj to sono, "Ze kto ma tam poslal"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre