Akí sú vaši manželia?

sonicika
14. máj 2014

Ahojte zaujímalo by ma ... akích máte manželov? ako delia čas medzi prácu, čas s vami a s detmi
skuste viac z ich iniciatívy ako to ide...zhodnotenie mesačné ...
ja mám pocit že keby som neni iniciatívna ja tak príde z práce pohopká deti a sadne zas k práci ... odomňa si vypočuje čo cez deň naje sa a ide pracovať zas
možno raz za mesiac by nás zobral do lesa a sem tam sex a to je asi každý deň a spokonosť nadovšetko
chýba mi sem tam si urobiť filmovy večer, športovy deň, opekačka, dovolenka, chvíle kedy by som mala pocit že nemáme za chrbtom prácu a karieru
alebo to len čierno vidím?

denise.v
15. máj 2014

Môj robí ba 4 smeny 2dni rannú 2dni poobednú,2dni nočnú a po nočnej volno+ešte jeden,napriek tomu sa stará o malého ,že ja som mohla ist do roboty popri RD.Chodí s ním von, na nákupy,upratuje iba nevarí 🙂.Takže mne viac nechýba.Je zodpovedný.Mohla by som ho nechat s detmi aj niekolko dni,jediné čo potrebujú mať navarené 😀

090379
15. máj 2014

My žijeme s priateľom 5 rokov, máme 3 ročného syna, ešte vychovávame aj jeho 2 deti z predchádzajúceho manželstva, čo sa týka sexu, tak 2-3krát do týždň, tiež pracuje na smeny, ale keď príde domov berie malého von, alebo ideme spolu, keď má voľno, tak aj poupratuje aj navarí. Tiež nemáme v blízkosti nikoho kto by nám malého zobral, ale každý rok si v lete užijeme 3 dni cyklistiky sami, malého dáme k mojej mame a na narodky, keďže máme v jednom mesiaci, ideme niekde na víkendový pobyt. Takže sa fakt nemám na čo sťažovať. Na pivo ide tak raz za dva mesiace. Stále vraví, že je najradšej s nami

zuzka1008
15. máj 2014

Podľa všetkého je tu 80 percent mužov,ktorý sa povenuju rodine, to som nečíta vsetky reakcie, normálne vám
závidím akých máte mužov 😉 môj príde z práce, potrebuje hodinu kavickovat
potom sa naje potom ho hodinu prosím aby umyl riad ,to nakoniec urobím aj tak ja..
Lebo pán je unavený z práce,ako keby ja som nebola v robote,potom nákup, škôlka, varenie.. Ale to on nevidí ☹ asi som sa potrebovala vyrozprávať, tak prosím bez blbych komentov

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lady511
15. máj 2014

@fidka79 máš za muža princa na bielom koni?????? 😀 😉 aj ja ceeeeeem 😀 😀

jana_eyre
15. máj 2014

moj ide rano o 7dmej do prace a vracia sa o 18tej.. venuje sa detom, syna ide uspat, ja dceru.. vecer sa moc nerozpravame, sedime za pc on pracuje, alebo ja nieco upratujem.. cez vikendy je doma, chodime na vylety, vzdy travime vsetok jeho volny cas spolu, sme obaja totizto introverti a kamarati z detstva, takze v tomto problem u nas nie je.. vlastne sa nemozem stazovat..

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snopkulka
15. máj 2014

Nemôžem sa sťažovať 😵 z vlastnej iniciatívy berie deti von na cca 2 hodky, ja si zatiaľ môžem doma v kľude upratať, navariť, pospratávať, oprať atď. - je to vlastne aj jediný čas z pracovných dní, kedy môže byť s deťmi. A víkendy máme plne v našej vlastnej réžii - žiadna práca, skôr výlety, spoločný program, prechádzky - záleží od počasia 😉

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vidama
22. máj 2014

pekne je citat to aky su niektori manzelia vzorny,budte spokojne ,ale mat manzela ktory sa vam ani detom nevenuje je to najhorsie .

katinka71
22. máj 2014

my pracujeme s manzelom u toho isteho zamestnavatela na smeny,jeden z nas je doma a druhy v praci,aby sme boli s malym synom,kedze nemame opatrovatelku,manzel ked je doma tak rano vychysta syna do jasli,navari ,naobed ho vyzdvihne a do vecera sa mu venuje,vecer ked pridem z prace o 20.45 h tak je syn najedeny,okupany,a v posteli,mna caka vecera na stole,navarene na dalsie dni.aj ked ma mm sluzbu navari aj na tie dni,aj riady a kuchanu upratuje on,ostatne domace prace ja,vo volnom case toho je malo podnikame spolocne vylety,tak aby sme boli stale spolu,moj muz ani na pivo s kamaratmi nechodi,on bez nas nechce byt

chikita0000
22. máj 2014

Nas tatino robi sofera busu pre zmluvnu prepravu.rano odide 4.30 pride o 6.30 a dobeda spi lebo ho pobede caka dalsia jazda.ja medzitim navarim tak sa aspon naobeduje a potom odchadza.vecer sa vracia po 17 tej ale potom sa fakt akoze snazi malú vezme von alebo ideme spolu.vecer kukneme talku a spat.ale nakolko robi 6 dni vtyzdni tak kazdu nedelu sa snazi byt snami a berie na nejaky vyletik.snazi sa samozrejme raz za dva tyzdne mu doprajem aj pivko s kamosmi

sendy182
22. máj 2014

@vidama ešte sú aj horší 🙄 🙄 🙄 🙄 alkoholici....tyrani...gambleri 😨 😨 😨 😨 😨

mia2507
27. máj 2014

baby je normálne ked s manželom sme pár rokov, máme dve malé deti a on len stále práca, práca mobily tv. pc...a hlavne klud odomna ale vážne....sex máme max 1x v mesiaci aj to ked už nalieham má niekto takýto opačný problém?....lebo väčšinou ženy nechcú...:/

modrofuzik11
2. jún 2014

muzi nie su matky. nemaju materske pudy. to neznamena, ze by sa s detmi nemali hrat, naviazat s nimi vztah. len to robia inak. menej citlivejsie a menej intenzivnejsie. v tom je to vzajomne doplnanie sa muzskeho a zenskeho principu. ak si s niecim nespokojna, tak sa s muzom porozpravaj...

tjaden
30. okt 2014

keby som dopredu vedela aký bude po otehotnení by som zdrhla dieťatko chcem ale on mi začína fakt vadiť, s malou mi takmer vôbec nepomáha len ak potrebujem tak mi ju na chvilku postráži aj to vkuse ta kde? si ta pod už? najradšej ju stráži ked je lenivý niečo urobiť a pošle mňa, ako nemôžem povedať že by ju nemal rad ako chodi za nou pusinkuje ju lahne si k nej ale to skôr preto aby si pospal....niekedy príde že daj mi ju už som ju dlho nemal ale tak do frasa je doma každý den tak čí je to problem? absolutne nič nerobi doma máme plno vecí ktoré treba opraviť on to neurobi hocičo od neho pýtam odpoved je teraz nie potom idem do práce hej príde z práce a zalahne na gauč zapne notebook telku a tak tam bude cele hodiny ja pobehujem po byte upratujem varim o malu sa starám on už ani len do obchodu nechce ísť vraj nebude stáť v rade nevie si po sebe popratať nevie si nabrať jesť ked už tak cela spotena beham po byte a on leži na tom poxxxnom gauči a ešte odo mňa pýta aby som mu niečo doniesla mám chuť mu jednu streliť, a ked sa už nudí zavelí že ideme k jeho rodičom a či mám čas či chcem ísť ho nezaujíma , nič pekne mi nepovie ma len debilne poznámky na to ako vyzerám ako nič hnusne ale do frasa on mal kožnú chorobu fľaky po celom tele a ani slovo som nepovedala tak nech drži hubu, také že lubim ťa akosi zmizlo, ked má volno ožerie sa ako prasa a vtedy mi vyznáva lásku lenže to mám nervy pretože dosť mám s malou a ešte potom pratať po ňom ten bordel ked sa ožerie a ten smrad....ach, kvôli bábätku sme dostali auto a on ma strašne debilne poznámky ako nerob mi tu bordel ako zatváraš tie dvere chceš mi ho zničiť? umy mi ho poriadne...je mi na nič už len ked si sadám do toho debilneho auta ktoré podľa jeho reči ani nie je moje, je rozmananý lenivý klame klame klame predvádza sa, sľúbil že až príde bejby prestane piť ....nič prestane fakčiť...nič, na malú ide všetko z mojej materskej a ešte ma debilne poznámky že kde dávam peniaze tak ked zakaždým niečo kupim odkladám bločky nech vidí koľko stojí take dieťa, a naj je ked povie: veď ty aj tak celý deň nič nerobiš...fuu tak vtedy si predstavujem ako leží na zemi a ja ho kopem do hlavy :D proste mám strašnu chuť ho zbiť nie zbiť zmlátiť až skončí na pohotovosti, o hop pomýlila som sa naj je ked príde a vidí že mala je hore dávam jej papať a on že chce sex a hlavne ked je po opici ako nevidí že nemám čas a si myslí že mám vobec nejaku chuť? sex sa mi zhnusil ked ide do práce s malou na rukách tancujem čo som tak happy že ho chvilku nemusím obskakovať a nerobi mi bordel, a ked kočíkam? kam ideš kočíkať? ježiš je to kočikovanie to nemá cieľ že ideme tam a tam proste všade, a prečo nejdeš ku našim? pretože u vašich sme do pi každý jeden deň!!! najprv kupuje a potom sa pýta či na to máme,aut... byt.. všetko má len vďaka našej malej bez nás by ho snáď aj vydedili ale nič si neváži, rodičom nepomáha a ešte na všetko nadáva on je totiž zvyknutý na luxus, ked ma nervy ponáhľa sa niečo zabudni na vine som ja šak nervy si na niekom treba vybiť...fuu a to stále nie je všetko o ňom sa dá aj kniha napísať, niekedy rozmýšľam či ešte je niečo prečo ho môžem mať rada a či to takto pojde dalej milionkrát som sa s nim o tom rozprávala hocijako ho prosim nech mi pomôže vyhrážam sa že odídem ak príde domov zase ožraty nič už sa na tom aj začal smiať že môžem ísť...myslí si že ked ma nabuchal tak ma k sebe pripútal ale raz práde ten pekný deň ked príde domov a byt bude prázdny a potom sa uvidí kto sa bude smiať

bronia13
30. okt 2014

sranda ze akurat som na to myslela lebo organizujeme detvakom satniky,poprali sme vela pracok a mm vravi "prosim ta pod mi este pomoct" som sa musela zasmiat lebo to by som asi ja musela vrviet nie, ale ja som varila a robila ine veci..... moj mm robi absolutne vsetko okrem varenia,mozno som to uz pisala v inich forach... on ma este aj do prace sem tam odvezie (pracujeme na jednom pracovisku a ked nechceme ist 2 autami tak on ma vezie) dokonca sa naucil aj ako robit makove zavyny.... sranda....detvaky kupe, chodi s nimi kade tade... ony ho zboznuju,hocikedy mi povie ze nech idem niekde von s detmi a on poupratuje co ja "zboznujem"

briketa
30. okt 2014

moj muz varit absolutne nevie, upratuje velmi svojskym sposobom, ze mi narobi viac roboty ako pomoci. technicky je uplne na bode mrazu (nenavidi pocitace). nic neposklada, nic nevymeni. nevie sa orientovat podla mapy. je velmi imupulzivny, lahko sa pre nieco nadchne a velmi rychlo ho potom veci nudia. ale je za kazdu srandu, mimoriadne spolocensky, ukecany, perfektne sa blazni s detmi, vymysla vylety, nosi mi male prekvapenia, neziarli, nechava mi slobodu a kolko realita dovoli, plni mi sny. zaujima ho ako sa citim. ked je problem hlada ako ho riesit, nie ako sa vyriesit neda... a to aj po dvanastich rokoch spluzitia.
je moj povahovy protipol ale aj tak najspriaznenejsia dusa na zemi. vzdy hovori, aj keby sme nemali absolutne nic, vzdy budeme mat jeden druheho a nase tri deti.

linj
27. nov 2014

Tak ja neviem, ja mam muza, ktory je zodpovedny a spolahlivy, ale tazka povaha. Z prace chodi o 17, casto potom ide s nami na prechadzku alebo niekam, nechodi s kamosmi alebo flakat sa, ale je pravda, ze ich ani moc nema. Takze cas s nami travi, ale asi inak, ako by som chcela. Malemu sa venuje na moj vkus malo. Postrazit ho postrazi ked treba, ale vzdy ma uz nahana, ze co tolko robim. Ked sme doma obaja, skoro stale sa mu venujem ja, on si robi svoje alebo lezi na gauci a cita si, cokolvek. V domacnosti takmer vobec nepomaha, jedine vynesia smeti alebo nakupi ak treba, ale vsetko ostatne je na mne. Ano, to by bolo mozno ok keby som sedela doma a on bol zivitel. Ale od maleho 6 mesiacov zarabam, aby sme nemali problem s hypotekou. Robila som najprv polovicny a teraz od roka robim na plny uvazok, chodim niekedy neskor ako on, lebo mam narocnejsiu pracu, ale zase aj lepsie platenu. Takze od rana som v jednom kole, praca, maly, kupanie, uspavanie, upratovanie, varenie... On skoro nic nerobi. Najhorsie je, ked ma este k tomu zlu naladu s nadava, ze robim vsetko zle. Ak sa maly napriklad v noci rozplace, tak nadava kde som, ze co teraz varim ked mam byt inde. Ale ja neviem, ako to inak stihat. Neviem, mozno som len ja velmi narocna alebo co, ale asi by som ocakavala trochu viac pomoci a empatie.

mirkaandrej
23. dec 2014

Môj muz je veľmi zodpovedný, spoľahlivý, čo na nom veľmi ocenujem je to, aký má vztah k malemu-keby mohol, znesie mu modre z neba, je pravda, ze rok sme zili oddelene, my na Svk a on v Nemecku, doma bol len raz na mesiac, takze si to určite teraz ,,vynahradzuje", ale môzem povedat ze je otec, akeho som pre svoje deti vzdy chcela, taktiez je to milujúci manzel, robí všetko preto, aby zabezpečil rodinu, aj navarí, aj pomôze, samozrejme ze ziadny chlap nieje dokonalý, takze aj ten môj má svoje chyby, a občas by som mu tlčikom po hlave dala, ale načo by mi bol bezchybný chlap?? by som sa unudila k smrti 😀