Ako sa zmenil váš život po príchode bábätka?

mywiel
13. apr 2008

Ahojte maminky, chcela by som vediet ako ste prezivali tu krasnu zmenu, ze ste zrazu traja? Boli ste vycerpane, stastne, ako to zmenilo alebo nezmenilo vztah medzi vami a manzelom? 😉

jankapo
13. apr 2008

mywiel, velmi pekna tema...neviem ci by som ju nedala skor do skupiny "babatka" alebo ja neviem kde, som prekvapena ze nikto nereagoval 😒 lebo by to bolo zaujimave citanie...
je tu nieco take podobe v teme " ako ste sa citili po porode" v skupine "porod", tam baby prispievaju, ale mna by zvlast zaujimal ten vztah- manzelia medzi sebou... 😵
fakt nemam potuchy co nas caka...

dididi30
13. apr 2008

jankapo, budes sa citit ako ta najdolezitejsia zena na svete a budes hrda,ze mas krasne dieta a manzel sa bude na teba divat ako na kralovnu 😉

jankapo
13. apr 2008

didi..... 😵 😵 😵 😵 dufam ze mas pravdu....ty si poklad, si ma rozziarila jak slniecko, az manzel kuka, ci som ok... 😀

dididi30
13. apr 2008

jankapo no sak on este bude kukat co sa vam podarilo umiesit 😀 nespusti vas z oci, uvidis parada to bude, nieco neopisatelne......ja sa uz tiez tesim, bo budeme taka velka rodinka 🙂

mywiel
autor
13. apr 2008

Didi tak na mna sa pozera uz teraz tak, ale prave sa bojim ci nebudem velmi unavena (psychicky a fyzicky) a aby nas to intimne nevzdialilo lebo potom ma cakaju kratke noci a kojenie a tak, ale hadam to zvladneme a muzik sa nebude citit zabudnuty, lebo uz teraz sa mi sexovat velmi nechce tak chudak si vravim dokedy to vydrzi, lebo po porode este cakat 6 tyzdnov kym sa to vsetko zahoji a chlap je chlap. 😉 Chcela som vediet ako to prezivali maminky po porode ten intimny vztah a vsetko ostatne, alebo ci sa nic nezmenilo lebo boli rychlo fit. 🙂

lencici
13. apr 2008

nás to intimne vôbec nezmenilo veď milovať sa môže vždy nielen v noci🙂))
manžel je hrdý otecko a ja pyšná mamička aj keď je to niekedy dosť únavné a ja už nevládzem ani stáť vždy keď sa pozriem na maličkú tak si poviem že všetko to dobré aj zlé stojí za to!!!

mywiel
autor
13. apr 2008

Dik lencici tak to povzbudi, ved aj mi sa strasne tesime na babiku. Bude to zmena byt traja ale je fakt, ze lepsiu zmenu si predstavit ani neviem. 😀 😵

lencici
13. apr 2008

nemaslím si že by tu niekto napísal niečo negatívne veď to sa ani nedá. Dieťatko je strašná radosť vždy vymyslí niečo nové z čoho sa my odičia veľmi tešíme...

mywiel
autor
13. apr 2008

No nechcem aby tu pisali negativne veci to nebolo v zaujme, len ako to zvladali maminky, je zmena to urcite je, chcela som sa tak trosku podelit o skusenosti a pripravit... 🙂

dididi30
13. apr 2008

myw tak ohladom sexualneho zivota , tak to je tazko, ja napriklad pri malej som mala pocas tehu furt na sex, ale teraz vobec.....po porode malej sme cakali asi 2 mesiace a potom pohodka, ale zmenilo sa to nebolo to take intenzivne ako predtym....po narodeni maleho dam vediet 😀
ale zas pohoda, ved to nejde neustale mat intenzivny sex, bo furt daco do toho pride....unava, stres a hlavne deti to je dobra antikoncepcia a hlavne ked spi medzi vami 😀 ale cas sa da vzdy najst 😉

mywiel
autor
13. apr 2008

Ved to nejde o intenzivny sex ale aspon o daky mi mame tak jeden za dva mesiace momentalne moje telo nechce aj ked hlava hej, tak dufam, sa to potom vrati... 😀 😠

uhlikova09
13. apr 2008

Mne sa moj zivot zmenil o 360 stupnov 🙂

mywiel
autor
13. apr 2008

Tak porozpravaj ako..? 😉 🙂 😵

uhlikova09
13. apr 2008

po porode ziadna chut na sex,nemam ani cas na sex,nemam cas na kamosky,chcela by som ist sem tam ku kadernicke..ale neda sa lebo manzel nepomaha.....atd.....ale maly ma zmenil aj k lepsiemu vsetko ma svoje pre a proti

mywiel
autor
13. apr 2008

No ved mamicka je potom dost unavena a vytazena a ak manzel nepomoze tak to je unavne, mne to nastastie nehrozi moj si vezme dovolenku ked porodim. Potom treba byt fakt dobre zorganizovana, zvladat babo, sex aj domacnost. 😠

dididi30
13. apr 2008

no veru , moj muz mi pri malej moc nepomahal, bo nemam pre pracu cas, ale svorka mi pomahala, ale poviem vam bolo to onervy 😠
teraz budeme sami na maleho a muz si vezme dovolenku a teraz zmenil robotu a ma vela casu na dcerku a je velmi rad aj ju do skoly odvedie aj zo skoly privenie, strasne to chce......tak mu hodim na krk este aj maleho 😀 a este vari, upratuje, len nechce zehlit, ale radsej nech nezehli 😅

mywiel
autor
13. apr 2008

Hehe uhlikova mas dobre motto. 😀 😀

uhlikova09
13. apr 2008

ja viem to motto je supis 😀

ivetah
14. apr 2008

u nas je to pohoda. ja osm bola po porode velmi vycerpana, takze prvy tyzden mi pomahala sestra, potom druhy mama. manzel bol uplne skvely, v noci pocas kojenia dvihal malu na odgrgnutie, aby som nemusela vstavat, prebaloval ju, kupal, nosil na rukach. velmi mi pomahal a hlavne som videla na nom, aky je stastny, ze sme traja a tale mi pripominal, aby som oddychovala. bol strasne zlaty 😅 no a ja som sa postupne dala dokopy, pockali sme pekne na kontrolu po sestonedeli a teraz fungujeme uplne normalne 😉 obidvaja sme hrdi, ze mame krasnu dcerku, vytesujeme sa z nej a snazime sa pomahat si navzajom aj s domacnostou aj s dcerkou a hlavne stale ostavame partnermi, nielen rodicmi. je to nadhera 😀

mywiel
autor
14. apr 2008

Ivetah tak to je super, prajem vam vela stastia a radosti, mala je krasna. 🙂 😉 😵

ivetah
14. apr 2008

dakujem 😀 zelam rychly porod a zdrave babetko 😎