Ako ste vedeli, že je už čas na ďalšie dieťatko?

28. júl 2022

Ako ste vedeli,že je už čas na ďalšie dieťatko?
Poteším sa každej príhode 🙂

kris_tin257
28. júl 2022

Rozumovo, boli sme dohodnutí s mužom že na rok sa môžem vrátiť do práce on zatiaľ potiahne starostlivosť o malého a domácnosť ale po roku bude druhé dieťa 😊 chcel dve deti po sebe ja som chcela ísť do práce tak kompromis 😊

autor
28. júl 2022

@kris_tin257 tak ostal rok doma?

queen_mary
28. júl 2022

@kris_tin257 ja som tiez isla do prace, ked mal maly 2 😀 ze sa socializujem a o rok dieta. 😀

jaskolka
28. júl 2022

Nijako. Otehotnela som.

kapanek1
28. júl 2022

Ani jeden sme nechceli jedinacika. Nejak tak sami ani neviem ako sme sa dohodli ze chceme dalsie a bolo.

danica2711
28. júl 2022

naplánovali sme si to dopredu tak, ako sa nám to páčilo zo všetkých hľadísk, kamaráti sa nám smiali, že plánovaná páťročnica, a ono nám to kupodivvu vyšlo

evica17
28. júl 2022

Chceli sme dve deti. A obaja boli plánovaný ale v iný čas, proste zlyhala metóda plodných a neplodnych dni

mamamasama
28. júl 2022

Keď sa s jedným začneš nudiť

kris_tin257
28. júl 2022

Nie malého sme dali do škôlky keď mal 2 roky a ja som sa vrátila do práce ale keďže robím aj víkendy aj do 21ej večer tak muž musel veľkú časť starostlivosti prebrať na seba 😊

karajazviny
28. júl 2022

Ja som teraz po šiestich rokoch nášho prvého syna otehotnela...do vtedy som si nevedela predstaviť a ani som nechcela mať dve deti...ja som ho do piatich rokov kojila a vychutnala som si ho samého úplne najviac ako sa dalo... vždy som hovorila, že druhé dieťa budeme mať, keď bude malý školák a do mojej 35ky 🙂
Malý bude v prvom ročníku, ja budem mať 34 a do našej rodiny pribudne ,,jezuliatko,, 🤗