Bordel v byte a život s deťmi. Je to u vás podobné?

elise
9. máj 2008

aj u vás to vyzerá ako keby vybuchla bomba? 😀 hračky sú po celom byte, ked sa ich snažím upratať - zhrnúť do boxu a minútu sú porozhadzované......náš život sa odohhráva v obývačke, máme spojenú s kuchyňou tak sa drobec hrá, plienky mám v pohotovosti na stolíku....normálne sa desím ked má prísť návšteva vydrží to u nás asi tak minútku po uprataní a za chvíľočku sú všade rozhádzané hračky, v obývačkovej stene máme poukladané hračky....na sušiaku vysí prádlo skoro stále..... 😒 😀 je to podobné aj u vás?

elise
autor
9. máj 2008

malo byť detičkami 😉

ella1
9. máj 2008

😀 ty máš aspoň malé dieťa,ale aj u nás je bordel............

anika
9. máj 2008

elise, ja sa sem rada pridam, nas byt je jedna velka herna 😉

elise
autor
9. máj 2008

ason nie som sama lebo som začínala mať komplexy že je to len u nás... 😉

arabeska
9. máj 2008

aj u nas je to tak ze jednu izbu spracem idem na druhu a nez ju spracem uz je v tej prvej bordel ako predtym 😀 😀

simka9122008
9. máj 2008

No mi to máme porozkladané aj v detskej a sem tam v obývačke no a keď príde babka tak to je des

sylvar
9. máj 2008

před deseti minuta jsem vyluxovala obývák a co tu je?milion křupek za tu chvilku a vylitá voda 😀

zany
9. máj 2008

I u nás je to stejné 😀
Když jde prcek po obědě spát, tak se ani nenamáhám hračky uklízet, protože brzy by to bylo stejné 😒 Takže je uklízíme až večer, abychom tu po nich nešlapali a nepřerazili se 🙂

amj
9. máj 2008

holky to jsem ráda za tohle téma. máme hračky v obýváku, takže uplně všude, uklidim a za 5 min jich je venku ještě víc. to snad nemá cenu... 😅

zany
9. máj 2008

I já když vytřu, tak jsou tu za chvíli tečky od vylitého pití a nebo slintajícího bernardýna 😀 😝

elise
autor
9. máj 2008

ja mávam normálne triašku ked má prísť návšteva že čo si o mne pomyslí, vždy som mávala čistúčko a akoo na potvoru tesne pred návštevou sa čosi zašpiní, vyleje, malý sa pokaká...a návšteva si to vie vždy načasovať kedy máme úplny blázinec 😒

zany
9. máj 2008

Elise, musí pochopit, že máš malé dítě a těžko můžeš mít naklizeno pořád!!! Holt se távají i nehody!!! 😒
Já už to neřeším... Nedělala bych nic jiného než uklízela a to i teď mám pocit, že nic jiného nedělám 😒

dadulka19
9. máj 2008

jasné,že máme bordel 😒 ,hoci upratujem denne 😒 .Ale nejaký škriatok nám tu večne tie hračky ponosí po celom byte 😎 ...Ale,kto má deti,pochopí a kto nepochopí,nech si trhne 😉

liliandax
9. máj 2008

aj my mame v obyvacke kutik s hrackami.. ale vacsinou su po celom byte 🙂 .. ja si z toho tazku hlavu nerobim, poupracem a o chvilu je to este horsie.. tak naco upratovat??? 😀

otrivinkajanka
9. máj 2008

elise z toho si nic nerob ja mam jednu dcerku,ale bordel narobi taky,akoby som tych deti mala pat ja to uz neriesim ked mi rozhadze hracky vobec to neupratujem az vecer ked zaspi vobec sa ti to neoplati upratovat aj tak to dieta stale rozhadze tak je to jedno a z navstevy si nic nerob musia chapat,ze mas dieta a poriadok mat nikdy nebudes u mna je to to iste

gedren
9. máj 2008

Ja jsem se vzdycky divila, jak muze nekdo tvrdit, ze ma doma takovy bordel, ze mistnosti nejde projit - to jsem si myslela, ze je nejaka blbost, ze takovy bordel prece ani nejde vyrobit, ne? 🙂 No a ted uz to znam duverne, staci vypustit do prostoru batole a uvede do tohohle stavu libovolnou mistnost behem peti minut 🙂

Uklizime to akorat tesne pred luxovanim, jinak to nema cenu...a luxuje manzel jednou tydne, samozrejme jeste nez projede byt, tak batole peclive za nim zase rozbordeluje ty mistnosti, co uz projel 🙂

zuzkafuny
9. máj 2008

Lili... 🙂
My máme tiež taký kútik v obývke... hračky rozhádže po celom dome a potom ide rámovať linku... atď.
Ja popracem, už len keď nemám kade chodiť...

ukana
9. máj 2008

no boze, radsej bordel, ako sterilny poriadok. V takej domacnosti sa necitim dobre, mam jednu kamosku, ked sme u nej na navsteve, zbiera po nas omrvinky z koberca 😖 . Vzdy povie, ze sa ospravedlnuje za bordel a ma doma sterilitu ako na operacke. Ale cely den len lieta s handrou 😝 P.S. ma dve male deti, tak nechapem 😕 😅

My mame doma skoro 5rocneho a ten ked narobi bordel, to by sa ani stado deti nemuselo hanbit 😅 Horsie mu to ide s upratovanim, ale uz sa to pomaly ucime 🙄

barbara74
9. máj 2008

ahoj,my máme roztahaný hračky taky po celém bytě 🙂 už jsem rezignovala to po malým každou chvíli uklízet 🙂takže vždycky večer nastoupí ,,uklízecí četa,, 😠 😉

marse
9. máj 2008

Kto chce v byte poriadok nech si nerobi deti 😀 😀

Aj u nas je to klasika, esteze mame rodinny dom a zahradu tak ked uz zacina byt pekne je vonku na travniku v pieskovisku alebo na smyklavke. Ale ked je doma vo vnutri tak obyvacka stale zije s nasou dcerkou, ma v nej svoj kutik ale pre nu je kutik vsade preto upratujem pocas jej poobedbeho spanku a potom druhykrat vecer, viackrat sa mi neoplati a pravdupovediac ani nechce 😅 🙂

ivka19
9. máj 2008

baby,hracky a roztahane detske "rarohy" nie su bordel,bordel je ak ma niekto doma spinu 😉

ukana
9. máj 2008

deti, ked sa hraju, to je ako ked dospeli pracuju. Takze to je len inspiracny neporiadok 😅

elise
autor
9. máj 2008

babulky super vďaka že ste ma povzbudili 😉

zuzana76
9. máj 2008

ja si tiez myslim, ze roztahane hracky, hoci aj v obyvacke nie su bordel, podla mna je to tiez prach, neumyty riad, roztahane saty a podobne.

Ja sa desim toho , ked maly zacne chodit a vsetko vytahovat zo zasuviek, teraz sa to este v pohode da. ja mam velmi rada poriadok, hoci maly spava malo, ale aj ked nespi a je kludny, vzdy upratujem.

giovannajana
9. máj 2008

"Bordel v bytě, šťastné dítě..." 😀 ...to je moje heslo...

alami
9. máj 2008

aj my máme všade všetko - neznášam neohlásené návštevy 😀 a tie ohlásené mám vcelku rada, lebo vtedy zmobilizujem všetky sily a riadim o 106 a pochvaľujem si, ako je u nás na chvíľu krásne 😉

amj
9. máj 2008

hračky udělaj taky pěknej binec, když jsou všude. tuhle jsem si šlápla na něco..už ani nevim na co a pěkně to od tý hračky bolelo 😒

elise
autor
9. máj 2008

už dokonca aj ked idem vyniesť kôš tak ho prezrem lebo malý tam občas schová neakú hračku a už nám pár hračiek takto zmizlo 😀 😀

zuzana76
9. máj 2008

ja sa vyzivam v upratovani, aj dnes som upratala vstavanu skrinu, oprala 3 pracky, este sa chystam umyt kupelku a WC a zajtra klasika vysavanie, utret prach, umyt podlahy a chystam sa aj oprat este jednu zaclonu, ale je to fakt, ze pri detoch sa tazko upratuje

zuzana76
9. máj 2008

baby a to my ideme este aj stierkovat 2 miestnosti v juni a malovat, to bude zase neporiadku