Bordel v byte a život s deťmi. Je to u vás podobné?

elise
9. máj 2008

aj u vás to vyzerá ako keby vybuchla bomba? 😀 hračky sú po celom byte, ked sa ich snažím upratať - zhrnúť do boxu a minútu sú porozhadzované......náš život sa odohhráva v obývačke, máme spojenú s kuchyňou tak sa drobec hrá, plienky mám v pohotovosti na stolíku....normálne sa desím ked má prísť návšteva vydrží to u nás asi tak minútku po uprataní a za chvíľočku sú všade rozhádzané hračky, v obývačkovej stene máme poukladané hračky....na sušiaku vysí prádlo skoro stále..... 😒 😀 je to podobné aj u vás?

ivka19
9. máj 2008

tak ja upratujem kazde rano,ked sa mala zobudi,tak sa mota pri mne ,po pod nohy a ide nam to skvele 😝

sicilia
9. máj 2008

Tak ja mam takeho maleho braceka, nooo teda uz nie je maly, ma 8,5 roka, ale ked bol este uplne malicky, mal dva roky, tak sa nam stala taka vec... Idem si pustit video, snazim sa tam vopchat kazetu a nic, tak som si povedala, ze asi je tam nejaka ina kazeta.. stalacam eject a nic...video pokazene 😖 Nakoniec ho vecer ocino rozobral a hadajte co tam bolo??? Roztek so suncickou 😀 😀 😀 (vysuseny) 😀

ivka19
9. máj 2008

sicilia 😵 😀

ivka19
9. máj 2008

zuzana,my sme akurat predvcerom dokoncili prace v byte,kuchyna ,kupelna,no poviem ti hotova bomba,to fakt bola spina,prach aj ked som stale len z handrou behala a kde co utierala z podlahy 😝

amj
9. máj 2008

sicilia - taky dobrý, to znám. schovávají to na horší časy 😀

elise
autor
9. máj 2008

ivka a ako to vnímalo tvoje bábeno?

elise
autor
9. máj 2008

myslím ivka tu prerábku nás čaká malovka v lete 😉

ukana
9. máj 2008
giovannajana
9. máj 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ešte že my doma také hračky nemáme 😉

kitty68
9. máj 2008

elise a nebydlis u nas 😀 ?????? ty hracky, ten susak na pradlo, plinky vsecko mi to prijde nejake povedome.....

my jsme malovali a delali celou novou loznici jak mela mala 5tydnu a v pohode, trvalo nam to asi 4tydny 🙂

alami
9. máj 2008

ukana 😀 😀 😀

otrivinkajanka
9. máj 2008

ukana tak to si ma pobavila take veci treba poriadne a vysoko poschovavat pred tymi nasimi nezbednikmi mam s tym svoje skusenosti 😀 😀 😀

daleja
9. máj 2008

ja nas neporiadok cez den neriesim. upratuje sa az vecer. zo zaciatku som sa snazila, ale prisla som na to, ze zbytocne. uz na to prisiel aj manzel, ktory bol stale nahnevany, ked prisiel z prace a bol bordel. upratal, isiel sa prezliect a nasa dcerka to stihla rozhadzat znova

tini
9. máj 2008

Aaale, prosim vas, aky mate bordel? S nami 'byva' aj 40 kg labrador 😀 ale snazim sa mat to aspon ako-tak pod kontrolou, kazde rano povinne vysavanie + umytie dlazby...

elise
autor
9. máj 2008

však tie detičky sú úplne rovnaké - myslím v tom poriadku a rozťahovaní hračiek po celom dome 😀 😀 ako keby sa to niekde spolu naučili 😒

sakura77
9. máj 2008

noo,pozname 😀 uz si pripadam ako profesionalna zberacka"staleniecoho"

sicilka-ja som prave minule vytahovala z tlaciarne 2 auticka a plno papierikov 🙂 a nehovoriac co vselico uz plavalo vo wecku 😀

alami
9. máj 2008

....my prerábame kúpený dom...a zároveň v ňom bývame....takže, viete si predstaviť...a to sme začali prerábať pred pôrodom- do pôrodnice som išla z bytu ktorý sme predávali a vrátiť som sa už nemala kam - takže s mimi 2 mesiace u rodičov, kým muž prerábal...potom sme išli sem na stavbu aj s 2mes. mimi a starším 5 ročným - radosť žiť pomedzi stavebný materiál 😖 😖 😖 - takže tu sa úžasne udržuje poriadok 😝

ukana
9. máj 2008

u nas v zachode uz plaval mobil aj Matkova neoblubena siltovka 😒

video uz vobec nefunguje 😒

ovladac mame uz druhy, ten prvy neprezil 😒

hrnce mame obite, lebo na tie sa najlepsie bubnuje

chodit v noci po koberci v detskej sa neoplaca, uz som mala vselico zapichnute v nohe, manzel stupil potme na kamion, mal modrinu....nastastie revat zacal az ked vybehol von a zavrel dvere 😀

pastelkami sa zasadne kresli vsade mozne, len nie na papier k tomu urceny....na stenu, na zarubne, na doklady, na ruky a ine casti tela, pocmaraju sa cerstve noviny, najma sportova cast a ocko ma infarkt 😅

a podobne..... 😅

kitty68
9. máj 2008

nejvetsi sranda je ze u nas roztahuju ja 🙂 pase kone - naskladam pred ni hracky, pak prebalit - vytahnu tu podlozku, pak si hraje s hrazdou - tak vytahnu hrazdu, pak nakrmit jde spat ja uklidim, vytru, probudi se avse nanovo 🙂
vsecko uklidim do rychtyku az vecer, kdy uz spi a manzel je v praci, a pres noc si zas vytaha hracky kocka 🙄

elise
autor
9. máj 2008

ukana u nás sa noviny zásadne čerstvé trhajú na pásiky 😒 😀

ukana
9. máj 2008

a s pasikmi co? ako recyklujete?? 😅 😀 😀 sikovne su tie deti, ale len na hluposti 😠

elise
autor
9. máj 2008

ukana nie lukasko nahrádza škartovačku 😀 😅

elise
autor
9. máj 2008

ale zásadne snovými nečítanymi novinami 😒

mimonenka1
9. máj 2008

ukana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 do slova a dopismena bordel 😀 😀 😀 😀

pre mna staci mat v byte cisto (umyta podlaha, utrety prach a pod), to ze su porozhadzovane nejake veci ci hracky to nie je problem, my tiez mame zatial najvacsi problem s potrhanymi servitkami

elise
autor
9. máj 2008

čo sa týka vysávania tak malého baví vysávač tak vysávame aj 5x do dňa ale aj tak tie hračky obchádzať, jedno však super že dieťa sa zabví a zase tých hračiek nie je až tak veľa iba jedny kocky a tých je hned 6 ks 😀 😀

elise
autor
9. máj 2008

ostatné klasika auá baloniky, loptičky, plyšáky, 😉

tretulka
9. máj 2008

bordel v byte, stastne dite 😀 ako tu uz niekto spomenul...tiez nemam rada sterilne domacnosti, ked mam pocit, ze v tom byte vlastne nikto nebyva...pijem kavu a domaca pani mi zdraone salku skor ako ju polozim na stolik a ide ju umyt a odlozit do skrinky 😀 😝 ... bola som naucena mat v byte poriadok, ale odkedy mame maleho 😝 ...zasadne ked povysavam podlahy nieco vysype, umyvat mozem lenked spi a ked vstane staci par minut a podlaha vyzera akoby som ju neumyla aspon tyzden, rozhadzane hracky to je klasika, poriadok podla nasho maleho vyzera uplne inac ako si to predstavujeme my, jeho rodicia 😀 ...ale ako povedala jedna nasa znama, nestan sa otrokom domacnosti...takze ak nahodou nie je utrety prach - hoci som ho utrela vcera ale nevypada to tak, tak sa svet nezruti 😉

katulka11
9. máj 2008

Tini, a toho 40kg labradora máte v byte?? 😕 Ako je to s lienením, lebo my máme tiež labroša, ale našťastie na dvore no a v takomto období z neho ide srsť jedna radosť!!! 😀
Inak Elise, to ako keby si o nás písala, presne to isté, ja už si niekedy pripadám ako naväčšia šmudla, keď niekedy príde neočakávaná návšteva... Hračky - tak tie sú v KAŽDEJ miestnosti, vrátane WC, kúpelne a samozrejme aj auta!!! 🙂

aponchie
9. máj 2008

ja mam rada poradek a cistotu ,ale ne prehnanou..proste uklizim kazdej den a nemam s tim problem a zije se mi dobre..jako fakt nedokazu usnout kdyz je v pokoji curbes a rozhazene veci to ne,ale rozhazene hracky nepovazuju za bordel ..to spis spinave nadobi,pradlo povalujici se vsude a spinave umyvadlo a wc..ja si myslim,ze i stare veci mohou bejt ciste a upravene 🙂 malicka se uci si uklizet po sobe,ale zatim ji to moc nejde tak to delame spolu formou odmen a her a jde to..manzel uklidi kdyz ho pozadam jinak sam od sebe ne..no chlap no 😀

andrysek2
9. máj 2008

ahojik my bydlime pet lidi v jednopokojovem byte takzee si to predstavtee tri deiticky 😀 😀 😀