Chudnutie a cvičenie

vikinka888
9. feb 2017

Ahojte baby . Aj vy mate kila po tehu vsetky dole a stale male bruško. Ktore cviky najviac zaberaju? cvicim uz je to lepsie ale stale som zufala z toho brucha :(

sida456
9. feb 2017

Upravit stravovanie. Strava robi vela.

lorela
9. feb 2017

@vikinka888 Veru, v úprave stravy je viac ako polovica úspechu 😉. Cvičením síce bruško spevníš, ale tuk z neho neubudne.

vikinka888
autor
9. feb 2017

stravu upravenu mám a snazim sa jesť zdravo a brucho ubuda ale uz nie tak velmi :(

lorela
9. feb 2017

@vikinka888 Hold, sú aj také žienky, ktorým sa presne do predtehotenských centimetrov nepodarí dostať.

vikinka888
autor
9. feb 2017

To ja viem

sida456
9. feb 2017

Tak asi sa velmi sústredíš nato. Aby si mala ploche brusko.

liz_lemon
9. feb 2017

@vikinka888 a co jes?

vikinka888
autor
9. feb 2017

Všetko okrem sladkosti a menej vyprazanych jedal

lorela
9. feb 2017

@vikinka888 Menej vyprážaných? 🙂 Žiadne vyprážané. A všetko okrem sladkostí tiež ešte nie je strava na redukciu hmotnosti.

sida456
9. feb 2017

Ja jem rano ovocie na obed maso so zeleninou alebo len zeleninu a na veceru len zeleninu. A kolaciky a cokoladky nejem. Ale ,, zhresim'' obcas. A ziadne pecivo nejem.

majka35
9. feb 2017

toľko tém o chudnutí a cvičení a stále sa niekto tvári, akoby išlo o najväčšiu záhadu ... proste si krátko po pôrode a zúfalá nemáš z čoho byť ... treba cvičiť, jesť menej múky a viac zeleniny .. a možno aj menej sa tým bruchom zaoberať ... skús jill michaels ...je tu skupina, pridaj sa a zacvič si, kilá aj centimetre pôjdu dole ...vlastná skúsenosť ...

liz_lemon
9. feb 2017

@vikinka888 zalezi, aj na mnozstve, a kedy co jes

vikinka888
autor
9. feb 2017

@majka35 schudla som už 25 kg

alaguema
9. feb 2017

@vikinka888 ten posledný tukový vankúšik ide najhoršie. Ja cvičím jogu, aj keď sa to neprezentuje ako super cvičenie na chudnutie, fakt je, že pri viacerých asanach sa aktivizujú práve orgány, ktoré do chudnutia majú čo povedať. Dostáva sa k nim energia a metabolizmus sa zrýchľuje. Čo sa týka stravy, výborný je prerušovaný pôst (daj si do guglu) a do toho cvičenie skôr silové, vlastnou váhou, napr. aj tá joga. Príliš veľa kardia môže byť kontraproduktívne. A zvonku - ľadová sprcha na striedačku s horúcou. To mi pomohlo vrátiť pokožke na bruchu pružnosť. A choď na lymfodrenáž 🙂 Výsledky sa dostavia, ak budeš vytrvalá.

tenerifka
9. feb 2017

@alaguema Chodis niekam na jogu ale cvicis doma podla youtube? Vies poradit nejaky konkretny kanal? Ono je toho strasne vela a laik nevie, co je dobre a co nie

alaguema
9. feb 2017

@tenerifka dva krát do týždňa s cvičiteľkou a doma cvičím zvyšné dni sama. Cviky poznám, takže videá nesledujem. Iba hudbu si dávam cez youtube. Žiaľ, neviem ti poradiť. Ja osobne si myslím, že aspoň zo začiatku je lepšie mať niekoho, kto to vie a kto ťa povedie, poopravuje chyby a potom už môžeš aj sama cvičiť.