Čiapka v zime

lagatta
15. dec 2017

Dobrý deň. Pred pár dňami som si pozerala fotky spred roka v zime. Od vtedy si vyčítam veci dokonca aj počas spánku. Narazila som na to, že na svoje v tej dobe rok a pol starej dcérke som dávala v zime iba fleesovu čiapočky, ale aby toho nebolo málo, tak jej tá čiapka síce na hlavičku padla, ale bola jej krátka. Ja s vedomím v tej dobe, že to tak má byť, som jej to nechala, takže dieťa malo celú zimu čelo hole. Mala je vlasata, takže viem, že ju zahrievali vlásky, dokonca aj kapucňu z bundy sme jej stále dávali, lenže na čiapke bol brambopen či ako sa to volá a tak ostala kapucňa len do polky hlavičky. Ja sa príšerné trápim. V tej dobe nebol okolo mňa nikto, kto by ma skorigoval, daj malej inú čiapku. Mám príšerný strach, čo všetko som jej urobila. Mala ešte jednu takú ako keby baranicu, ale tu som používala na ňu iba v tuhých zimach. Mám chuť nakopat sa do zadku, že som bola tak nezodpovedná. Neviem sa cez to dostať. Pochybujem, že mi pomôže ktokoľvek. Nedokážem žiť sama so sebou

janulka1802
15. dec 2017

@lagatta keď je to tak ako píšeš vyhľadaj psychológa určite Ti pomoze 100x viac ako tu mk ja som si tiež najprv myslela že si niekto robí srandu

lus2909
15. dec 2017

Keby len toto boli problemy ze deti nepocuvaju mamy tak by bolo sveta zit 🙂

evittam
15. dec 2017

@lagatta Asi ta prekvapím ale napr.ja nemám ziadne trapenie. Som vyrovnaná šťastná. Mam lásku svojho zivota, dve zdravé a krásne deti, pracu,ktoru mám rada a vsetko je v poriadku a hlavne mam rada a vazim si aj samu seba. Cize ty naozaj cim skor vyhladaj odbornu pomoc.

miriam11
15. dec 2017

@lagatta treba si uvedomit, ze co bolo to bolo, nevracaj sa k tomu. Malej sa nic nestalo, trosku si ju otuzovala. Mozno ani nie. Pozeraj dopredu. Kazdy sa ucime. Vies kolko veci by som ja teraz spravila inak? Nevraciam sa k tomu. Snazme sa byt dobrymi matkami a hlavne byt v pohode. Su v zivote ooovela horsie veci. Tvoj problem je malina. Hlavu hore🙂

kokada
15. dec 2017

@lagatta uz sa ukludni ved sa nic nestalo,ked vtedy neprechladla tak uz nic jej po roku nehrozi.Cigancata behaju v zime hole bose a nic im nie je.Nesmies byt taka uzkostliva to sa nemas s kym poradit mamu alebo svokru?

lagatta
autor
15. dec 2017

@kokada no práve že ani nemám. So svokrou máme jazykovú bariéru a mamina prišla tohto roku o syna, takže naozaj sa nemám koho opýtať. Preto to tak prežívam, ale ďakujem za radu. Je pravda, že strach je zlý a spúšťačom psychických chorôb.

kokada
16. dec 2017

@lagatta tak sa drz vsetci sa bojime o deti a rozmyslame ci sme urcite urobili niektore veci co najlepsie len aby sme drobcom neublizili.A manzel ma na to aky nazor?Nepomaha ti s malou?

lagatta
autor
16. dec 2017

@kokada Ďakujem. Manžel mi pomáha s malou, ale takéto veci nerieši. Veci na malú kupujem ja, takže to mám na svojich pleciach

evittam
16. dec 2017

@lagatta Prepac, a to, že tento rok dcere nedáš rukavice, pripadne ciapku aku si budes predstavovať,ze si jej mala dat to budes riesit na budúci rok?! Naozaj, cim skôr vyhľadaj odbornu pomoc.

sepkev
16. dec 2017

@cecilia68 😀 😀 😀