Cítim sa neatraktívne

kikush1811
24. sep 2015

Ahoj zienky. Som maminou 10 mesacnej princezny. Odkedy som na materskej presli sme si kadecim (okrem ineho aj opakovane rozchody a navraty s otcom mojej dcerky). V poslednom case upadam vyslovene do depresii zo svojho vyzoru. Su dni, ked sa mi fakt aj hnusi pozriet do zrkadla. Nikdy som takto neuvazovala, pripadala som si ako normalne vyzerajuca zena. Je pravda, ze sa mozno trosku aj zanedbavam, mozno ma poznacili tie udalosti s partnerom....
Zazili ste taketo obdobia v zivote? Ako ste si pomohli k tomu, aby ste sa citili lepsie?
Ja viem, ze mnohym z vas to moze prist smiesne a malicherne, ale zit s niecim takym fakt nie je prijemne ☹

Dakujem vopred za reakcie ♥

natalym
7. okt 2015

Namaľuj sa, zdvihni hlavu, vypni hruď, obleč si niečo pekné, stačí pekné tričko s výstrihom, sukničku a hneď sa budeš cítiť lepšie.

renikar
13. okt 2015

musím priznať, že sa takto "neatraktívne" citim aj ja...hoci pri mne stojí muž krásny, milujúci...naozaj ten pravý...ale predsa...som doma s malým 16 mesačným synom, nikdy som nebola stylistka, starala som sa o seba len tak "športovo", ale vždy som bola taká...no, pripravená na bežné dni...ale teraz...kilá zostali, tvár sa mi zmenila...ak začnem kozmetiku, nechty, solarko, nákup šiat, tak asi miniem všetku materskú a to sa nedá...vonku je fajn, mamičky mám okolo seba habadej, kočíkujeme, rozprávame sa...ale...z vnútra si verím na 100%, ale zovňajšok ma ubíja...neviem ako začať s nakopnutím...ale už je to pod žabiu riťku... som z toho smutná...ja viem, treba schudnúť...ale to som už počula, len si neverim...to brucho dosť prevýsa a to kilo dva sú cca. +20kg :( to je už riadna výzva :(

maminkynafazulka
20. okt 2015

Toto zazivam teraz ked som tehu.. Mozem sa dat dokopy ako chcem stale si pridem ako strasidlo... A dam si cop a teplaky a pridem si v pohode xD ale nemozem tak chodit po meste co by si mysleli... Ach.. Hneva ma to..

lauricka
20. okt 2015

@kikush1811 mam tri deti a toto teda fakt neriesim. Zeny to zvyknu riesit, ked maju problemy s chlapom. Aspon sa mi tak zda. Vyzor v dnesnej dobe nie je problem, nalicit sa pekne zaberie par minut, dekor kozmetika je v bohatej ponuke vseho druhu, ucesat tiez. Oblecenie si mozes vyberat, obchody su preplnene handrami aj za par supov. Cvicit sa da aj pri dietati, upravit stravu tiez. Ale ved to sama vies. Kazda zena moze byt atraktivna, ked sa trochu posnazi. Horsie je, ked chlap vedla nej je chuj a depta ju.

jana_eyre
20. okt 2015

@renikar neboj sa, to dole das len treba zacat, potom to uz ide lahko.. troska uprav stravu, najdi kusok casu pre seba - napr. ked pride muz z prace a hra sa s malym.. kasli na riad, ale zaskac si svihadlo napr..

ja som za posledny pol rok zhodila 10kg, naozaj sa citim lepsie a krajsie.. brucho mi sice stale trocha previsa /u mna je to momentalne uz skor koza ako tuk, aj ked ten je tam tiez/ na to mam ale taky rychlo liek - stahujuce nohavicky.. su uz ako moja druha koza, citim sa s nimi omnoho lepsie a nikto o nich nevie /doteraz iba muz 😅 / je super, ked mozem vytahovat svoje stare veci do ktorych som sa nenavliekla..

do mojej predtehotnej vahy este musim zhodit 3kg, keby islo aj 5 vobec sa nebudem hnevat.. vecer, ked muz veceria s detmi idem si na 10minut zabehat v okoli domu, potom mam dokonca viac energie ako predtym.. /je super chodit tak vecer, lebo ma uz nikto nevidi a ja sa nemusim hanbit :D/ a co je najlepsie, na svoje chudnutie som neminula nic.. tenisky nosievam bezne, tak isto sa sportovo obliekam, a moje hlavne jedlo su banany, avokado, pecivo a kava..

renikar
21. okt 2015

@jana_eyre dakujem..az som citila to jemne kopnutie do zadku hihi...mas pravdu, viem co mi je, a viem co mi pomoze, treba len odhodlanie...jaaaaaj to ide tak tazko xixixi...ale aspon mam na dnesny maskarny ples (bude pre deti a mamicky) vhodne oblecko a vyzor...TEHOTNA hihi...tak asi sa dam cez week do supu, premyslim si taky mensi plan a idem na to...dakujem ti... 😲