Cítim sa prázdna

zuzulk
14. sep 2015

,,ahojte, som mamina 8r syna.Mám muza aj prácu. Lenže problem je asi vomne niekde vnutry: (som stále nejako smutna bez nalady. Nikam nechodím neni s kym.Som taká domáca zienka. Už som aj rozmyslala druhé babo ale môj nechce. .som aj s toho smutná. Točí sa mi kolobeh dookola a ja už neviem čo so sebou. Už som aj písala na pokec viem že to neni odomna pekne ale tam aspon popisem. .a už s myslela aj na všeličo iné: (

lienkafoj
14. sep 2015

ahoj, práve si si odpovedala - nikam nechodíš, s nikým sa nekamarátiš, nie si v kontakte s inými maminami. Bývate na lazoch? - začni behať, prídeš na iné myšlienky (aspoň lahké prechádzky v prírode). ak bývaš medzi ľudmi, prihlás sa na nejaké cvičenie (aerobic, joga, zumba, pilates,..) hocičo aby si bola medzi ludmi. 8-ročný syn už o chvílu bude mat okruh svojich kamošov a budeš ešte opustenejšia než si. s mužom nemáte spoločný koníček? čo zaujíma jeho? nedalo by sa k nemu pridať? posledná alternatíva - kúp si psíka, ktorého budeš venčiť a ver alebo nie, aj pri venčení môžeš spoznať iných ľudí a tým si rozšíriť okruh priateľov. držím palce

janinah
14. sep 2015

a s rodinou nikam nechodíte? žiadny výlet,víkend?....kde stretneš aj iných ľudí,zoznámite sa,pokecáte....

sissy27
14. sep 2015

@zuzulk no asi sotva ti niekto zaklope na dvere "ahoj poď sa kamošiť" ... treba sa trošku socializovať, syn už je pomerne veľký... a ak sa manželovi nechce s tebou aktívne tráviť čas, tak ho nechaj doma na gauči a ty vybehni niekam... niečo ťa hádam baví, alebo snívaš o niečom, tak vygoogli si v tvojom okolí fitko, klub filatelistov, kurz netradičného varenia, amatérsku rockovú kapelu, to je úplne jedno, niečo, čo sa ti pozdáva, nemusíš s tým mať ani žiadne skúsenosti, naučíš sa 🙂 stretneš ľudí s rovnakými záľubami, bude spoločná téma na rozhovor... alebo ak máš vzťah k zvieratám, tak určite máte v okolí nejaký útulok, môžeš tam fungovať ako dobrovoľník, okrem dobrého skutku tiež budeš aj medzi ľuďmi... možností je milión, ale musíš vyjsť z bytu...

timea7
15. sep 2015

@zuzulk pri tvojom spôsobe života by som sa divila, keby si pociťovala niečo iné. Neviem, či si sa tam, kde žiješ presťahovala teraz, lebo nerozumiem tomu, že si sa nestretávala s maminami iných detí - na ihrisku, v škôlke....ale inak, ako rozhýbať sa, to nepôjde. Prečo si doma? Prečo nikam nechodíš? Bolo leto, ideálne na výlety. Zapíš sa do nejakého kurzu, porozmýšľaj, čo by ťa bavilo, najlepšie nejaký šport, pri ňom sa vylučujú hormóny šťastia.

zuzulk
autor
15. sep 2015

dakujem za odpovede🙂ano musim sa rozhybat a nieco robit so sebou
😅