Čo pozitívne sa vám prihodilo po pôrode?

148terka148
13. nov 2020

Ako ste sa citili po porode alebo po par dnoch? Co da vam prihodilo? Ako ste si zvykli ked ked ste priniesli batola domov?

148terka148
autor
13. nov 2020

Sestra kes cakala syna tak povedala(zije v zahranici) ze ona si pozrie niake DVD pri porode a pozrie si voyo. Nakoniec porod jej tak rychlo ubehol,ze nestihl si,ze vraj zapat dvd :D

leuchtturm
13. nov 2020

vdaka panu Bohu, ze som sla domov z nemocnice vzdy s dojcatami a nie s batolatami.

nerya
13. nov 2020

@leuchtturm ja s novorodencom chvalabohu 😂😂

veronikaszabova
13. nov 2020

@leuchtturm
@nerya
Joooj, baby... ale som sa zasmiala 😂😂😂😂

leuchtturm
13. nov 2020

@nerya som sa musela zamysliet, ci som sla s dojcatom alebo novorodencom...da sa povedat tak aj tak.

pseudomonas87
13. nov 2020

@nerya 🤣🤣🤣

miadi
14. nov 2020

Mala neskuticne krasne vonala sme ju s mm fetovali😂ako fialka lesna jahoda vanilka niekolko tyzdnov,

solemami
14. nov 2020

@leuchtturm ja som na prvy krat precitala tvoj prispevok >>> vdaka panu Bohu, ze som sla domov z nemocnice vzdy s DVOJCATAMI nie s batolatami >>> a tak pri tom rozmyslam - kolko krat si rodila a kolko dvojiciek mas doma 😂

ja som nevedela ake pohlavie bude mat druhe dieta ale som bola v tom ze to bude urcite chlapec. ked sa dieta narodilo a vravia mi - mate dceru - tak som im odpovedala - a ste si tym isty? 😂😂😂

tilko
14. nov 2020

Ked sme si domov priviezli nase dievcatko,tak nas sused vital so slovami,ze ukazte tu najrychlejsiu spermiu...a o tyzden v poradni, take copate dievcatko,ze jeeeej ake mile mladatko...sa mi jej rodicia ospravedlnovali 😁 tak vravim,ze ved ma pravdu...

asia83
14. nov 2020

@leuchtturm Prvé dva mesiace/šesť týždňov, podľa literatúry, je dieťa novorodenec, aj keď je dojčené.

najk
14. nov 2020

nedostali sme v nemocnici koronu. To bola najvacsia radost :D A pri tomto druhom porode aj velkost dietata. Malo az 2.2kg, co je megavelke babo oproti prvemu, ktory mal len 1.5kg. Z toho vyplyvala dalsia super vec a to sice, ze sme v nemocnici museli zostat iba tyzden. Prvy syn tam musel stravit az mesiac kym si pribral na 2kg..

jaskolka
14. nov 2020

@asia83 novorodenec je do 28 dňa života. Potom už do konca 1 roka je dojča

asia83
14. nov 2020

@jaskolka Dokonca. My sme sa učili prvé dva mesiace. No už sa to zmenilo.

nerya
14. nov 2020

@asia83 aj nás učili prvých 28 dní

Ináč mňa najviac potešil Entonox 😀 nestihli mi dať epidural a toto ma zachránilo 😀 hneď mi bolo veselšie 😂

nelka0601
14. nov 2020

Najvtipnejšia vec?rodila som akurát vedľa mňa jedna pani ležala tiez rodila, ona mala chlapca a mi dievčatko , ako prvá porodila ona chlapčeka v Tom už sestrička išla von na chodbu vraví kto je pán.B? A môj muž ja som pán B Tak gratulujem máte chlapca a môj muž veď sme mali mať dievčatko no super nevadí ukážte mi ho, v Tom sa už postavil vedľa jeden pán ktorý mal rovnaké Priezvisko ako môj muž že a nebude to náhodou moje? Pozrela sestrička po ňom a pýtala sa na meno ženy 😂😂😂😂😂 keď mi toto vravel môj muž ja som myslela že sa docikam od smiechu 😂😂😂😂