Používame cookies. Viac informácií tu. OK
miadi
18. okt 2019

@sofiajaj pusti ich dnu kazdej daj na starost jedno dieta a chod si dat relaxačny kupel. 😊potom uvidiš či ešte pridu

0silvia0
18. okt 2019

@sofiajaj no mna zaujala ta "reklama" na konci prispevku😁😁
Ved ked o kamosky nestojis, tak ich pokojne posli kam chces, aspon sa ich rychlejsie zbavis😶

sellycka13
18. okt 2019

@sofiajaj ja mám napr aj bezdetne kamošky a práveže sa teším, že ich mám, ja Vas nechápem, ved zato, že mám deti nemusím ich hneď odpísať keď ony deti nemajú a verte, že aj tie bezdetne rady chodia kocikovat a tešia sa, že raz budú mamami....... Ak si myslíte, že sa ich chcete zbaviť, povedzte im, že už nemáte čas nikdy, možno pochopia..

arcticcode
18. okt 2019

Zablokuj ich na facebooku a je po kamaratstve

osky
18. okt 2019

@sofiajaj väcsinou sa riesi opacny problem-ze bezdetne kamosky odpisu tu,ktora uz ma dieta,pretoze uz nestiha s nimi drzat krok/vylety,kavicky,vecierky.../
Chapem ze mas asi vela prace,ale chces sa uplne izolovat pred svetom len preto,ze mas deti?
Bud rada,ze pridu.
Urcite ti radi aj pomozu alebo aspon zabavia deti.
A najmä teba vytrhnu z kazdodenneho kolotoca.
Ved sa nemusite stretavat kazdy den.
Vysvetli im ze nemas na ne cas,dohodnite sa raz za tyzden ci mesiac...
Ci su ti uplne ukradnute?
Len aby neprisla aj taka situacia,ze niektoru budes v tazkej chvili potrebovat a ona uz tu pte teba nebude...
Rozhodnut sa musis sama.

miadi
18. okt 2019

@osky Keby jej radi pomohli alebo zabavili deti asi by sa nesnažila tie vztahy ukončit. Piše ze ju otravuju robia prepadovky pri dverach vyklopavaju., ja som mala chvilku taku kamošku este bezdetna hocikedy chcela dojst k nam / len poslala sms ze za 5minut je tu . v robote som mala vse nechat tak a ist snou niekde lebo ona job nemala. Vsetko mi ofrflala. A ked ma pozvala k nim tak to 3x zrušila a presunula na poslednu chvilku ze sa jej ozvala ina kamoška s lepšim programom. Mala som v živote vela kamošiek a ked som nieco potrebovala v tazkej chvili nikdy to Nebolo o nejakej pomoci clovek si musi pomoct sam. Kamarat ti tak moze pomoct v malickostiach. V tazkych chvilach akurat tak vypočut. A snad mà aj ine kamosky ktore maju deti a vyhovuju jej viac.

lintu
19. okt 2019

Normálne im povedz, že rada by si sa s nimi stretla, ale v daný čas máš na práci niečo iné. Ak ti budú vybuchovať na dvere, urob sa, že nie si akurát doma. Podstatou je držať si od nich odstup. Nehrať ich hru. Aj keď nie hneď, časom zvykne docvaknúť každému.

lintu
19. okt 2019

@arcticcode napísala, že sa ich nechce dotknúť 😂

deti95060810
19. okt 2019

nič....stačí zamknúť dvere, bráničku a pod. a neotvárať...Keď to spravíš zo 3 razy a nebudeš im dvíhať ani telefóny uvidíš že stratia záujem aj ony...

sofiajaj
autor
19. okt 2019

@miadi ano presne tak to cítim že sa navzajom len ohovarame ina téma ani nie je stále len riešia ako sa starám o deti čo robím zle a tak pritom o deťoch nevedia absolutne nič už ma to nebaví počúvať čo všetko robím zle

0silvia0
19. okt 2019

@sofiajaj to fakt bezdetné kamošky kritizujú tvoju starostlivosť o deti? Veď ich treba zrušiť, nech komentujú keď vychovajú aspoň jedno. A treba prehodiť tému na niečo iné, trebárs na ich nových frajerov😎

osky
19. okt 2019

@sofiajaj
Tak v pripade,ze chcu len ohovarat a kritizovat...to chapem.
Ja som myslela,ze su to take dobre priatelky,spriaznene duse...
Toto su asi len drbny...
Kludne im povedz,ze nemas cas a hotovo.
Take fakt clovek nepotrebuje

marca12
19. okt 2019

@sofiajaj to je najlepsie,ked bezdetne mudruju 😀 ale tomu sa nevyhnes ani pri matkach aj matky strasne mudruju,co by oni nerobili a ake je ich dieta dokonale. Ak ti nestoja za kamaratstvo,musis im to povedat narovinu. Oni nevedia,ze ti vadia. Nemozes sa hrat na milosrdnu,ked penis pri kazdej ich navsteve. Potom ai aj ty sama falos,pred nimi hihi haha a poza chrbat ohovaranie,sorry ale toto je cisty hnus co zeny dokazu. Ja mam taku kolegynu,ktora je na mna milucka,ale poza chrbat ma osiera kade chodi. Vzdy jednaj s ludmi narovinu

miadi
19. okt 2019

@marca12 a to odkial vies ze je hihi haha milučka? Ved si tam snimi nesedela u nej na gauci. Mozno im povie svoje nazor a nesuhlasi s ich normalne do tvare to neznamena ze je falošna ked sa aj inde stažuje. Ja to neviem ignorovat a tvarit sa 😊ked mi svokra ide na nervy s jej napadmi alebo radami nepotrebnymi a mimo tak jej aj 100x mozem povedat nech to nerobi ze mà len irituje a ona proste kasle na to ako sa ja citim a čo mne vadi niektori si proste vzdy budu mliet to svoje uplne zbytočne a ty si Ta zla ze nedrzis zobak a neprikivuješ. Ja to proste nedokazem a jasne ze sa postažujem aj inym ked ma to žerie. Kamosku by som taku netolerovala. Pribuznych si nevyberieš Ale kamosky ano.

marca12
19. okt 2019

@miadi jasne to napisala... neviem čo mam robiť nechcem sa ich nejak dotknúť ale oni sa stále pýtajú kedy môžu prísť a ja si to neprajem. Ako to vysvetliť?....

miadi
19. okt 2019

@marca12 nechce ich urazit a asi nevie povedat nie. A chybu robia aj oni ze sa pozyvaju k nej. Mali by pockat ci ich ona pozve alebo pozvat ju k sebe. Ja mam kamosku u ktorej som nikdy nebola ani nebudem pozvana jej muz robi nocne tak nikoho k sebe nevola ani nechce podla mna. A ona k nam pride s detmi ked ju pozvem a ked sa jej nechce tak nepride, Ludia by sa nemali vnucovat ani urazit ked im povie sorry som cele dni busy a vecer chcem uz klud, Asi by bolo ine keby jej mama muz alebo tak postrazili deti a ona sla s kamoskami von na kavu relax a pokecala o inom ako o detoch. Tam sa k nej hrabu tam 4 deti mozno je to ako v zoo a oni jej tam zhodnotia ako by mala vychovavat ako by mali byt hracky upratane atd..a Mozno oni budu pri 1 dietati na tom horsie ako ona 😅

marca12
19. okt 2019

@miadi preto pisem,ze ma jednat s ludmi narovinu,lebo takto medzi nimi vznikaju nedorozumenia. Aj tak si myslim,ze by stacilo,keby im povedala,ze nemaju deti,tak nech sa jej nestaraju do vychovy. Myslim,zw by sa tak ofucali,ze ma po probleme a viac im nemusi otvarat dvere. 😀 no len aby sa jej nestalo,ze deti odrastu a ona nebude mat s kym travit caa,lebo si odozenie kamosky.

sofiajaj
autor
19. okt 2019

@miadi no to presne oni ma k nim nikdy nezavolaju a keď prídu čakajú veľké pohostenie a pri deťoch štyroch je to ťažko...ešte keď som raz pripravila jeden koláč že nelubia či nemám nejaký iný tak to uz má dorazilo...mala som ísť s nimi do kaviarne bolo mi zle tak som to zrušila ani mi nemal byť kto a deťmi nakoniec a oni mi došli vyklopkavat večer keď už som deti ukladala spat

miadi
19. okt 2019

@sofiajaj ja by som to bez vahania obmedzila. K sebe nepustila ked budu klopat otvorit na retiazku dvere a sorry uspavam deti nemozete dnu. A ked ich uspim idem aj ja spat. Mozeme niekedy skocit k jednej z vas alebo na kavu ked budem mat niekoho k detom ozvem sa vam.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli