Denný režim pracujúcej mamičky

mantilka
16. jún 2016

Ahojte pracujúce mamičky. Mám dvojročné dieťa a pracujem už niekoľko mesiacov. Dosť ťažko sa nám darí vytvoriť denný režim. Malá je veľmi hravá každé ráno bojujeme s časom, aby sme stihli do jasiel a práce. Po príchode z práce vyžaduje veľa pozornosti a večer siahodlhé uspávanie. Práca v domácnosti je prakticky celá na mne a keď manžel stráži malú funguje to len do vtedy kým nevyžaduje dcérka moju prítomnosť. Malá si často žiada mňa ...pri umývaní rúk, ísť na záchod, poumývať, príprava do postele, predtým aj prebaliť a ocko ju v tom podporuje. Prakticky len ťažko si nájdeme trochu času pre seba s manželom.
Prosím nepíšte mi žiadne hodnotiace odpovede prosím o radu, ako to ostatné zvládate...aký máte režim dňa? Čo by mal ocko zvládať?

simcika
14. feb 2021

Je iné keď mama príde domov o druhej ako písala tu jedna mama a keď prídets ty o 17 stej.sa nečudujem ze všetko by si chcela na minútu. Chcela si radu. Treba sa upokojit a dat ten čas malej a nehovorit o čase s dietatom ako o obsluhovani. Treba si proste ten čas na ňu vymedziť aj na úkor neporiadku. A manželovi len dohovarat aby umývačku naplnil rýchlejšie...a podobne