Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

HOMOSEXUÁLNE SOBÁŠE A ADOPCIE.

bianka432
25. mar 2020

Ahojte! Celkom sa nudím počas tejto karantény, tak si rada prečítam Vaše názory na otázku: Ste za alebo proti homosexuálnym sobášom a adopciám + prečo?

judar
26. mar 2020

Jak keby to neni jedno?...aj z tradicnej rodiny zijde podivnost napr cmuchaci mamcinych nohaviciek

anaj_janka
26. mar 2020

@miadi tak to palec hore ak si dala doslovný preklad. A nevidela si tam aký charakter ma Božie srdce? Mojou správou je ze Jezis Kristus žije a ku podivu tento svätý, živý Boh sa zaujíma o nás o teba. On sa ako Sudca vráti - Hľa, prichádza v oblakoch a uvidí ho každé oko, aj tí, ktorí ho prebodli. Nariekať budú nad ním všetky kmene zeme. Tak je. Amen! Ja som Alfa i Omega, hovorí Pán, Boh, ktorý je, ktorý bol a ktorý príde, Všemohúci. On stále ešte mení životy, tých ktorí ho hľadajú, lebo mnohí ním pohŕda ju. Želám ti všetko dobre, momentálne veľa zdravia, žiadnu coronu. Pa

alazala
26. mar 2020

Môžu sa sobášiť aj mat deti, nevidím v tom žiaden problém.

cacianka
26. mar 2020

@fokuska nebudem sa opakovat - s tvojim príspevkom som uplne stotoznena, akoby si mi slová vzala z úst👍

fokuska
26. mar 2020

@anaj_janka Nestvoril Boh aj homosexualov? A nemiluje Boh a Jezis vsetkych rovnako, bez rozdielu?
Ak sme vsetci bozie stvorenia, tak preco je niekto viac a niekto menej? A kto dal nam pravo sudit, ze homosexuali su nieco menej a teda nebudu mat rovnake prava ako maju heterosexuali?

anaj_janka
26. mar 2020

@fokuska povedz mi stvoril Boh alkoholika, stvoril pedofila, stvoril Hitlera?

fokuska
26. mar 2020

@anaj_janka No podla nabozenstva ano. Alkoholizmus nie je vrodeny, ani extremizmus.

anaj_janka
26. mar 2020

@fokuska Boh stvoril muža a ženu, stvoril ich na svoj obraz a dal im rozum, srdce, city, pamäť, schopnosť rozsudzovat a právo rozhodovať sa. Človek sa rozhoduje sebecky, nie je schopný nesebeckej a sebaobetujucej sa lásky. Aká budeš keď den nedostaneš jest a budú ta provokovať, čo pôjde z teba co tvoja myseľ, zverejnila by si ju všetkým? Ježiš Kristus zvíťazil tým, ze v tych najextremnejsich bolestiach na kríži sa rozhodol človeka milovat a v srdci ho nikto neponizil aby mu "to chcel vrátiť" zostal plný lásky. A k tomuto nás pozyva:k životu s nim pre skutočnú lásku. (Eros je na nižšia láska - ide o sex.pud,kde použijem a idem ďalej, filio je hlbšia láska kde už mi na dobré toho druhého záleží preto som schopný niečo obetovat(napr.ostanem sa, starať o chorú mamu a odmietne lukratívne miesto, alebo muž odmietne miesto v zahraničí aby naplnil predovšetkým výsadbu byť dobrým manželom a otcom deti-venuje im seba, zdieľa s nimi svoj život a to je náročné niekedy a Božia láska v ľuďoch je "milujte svojich nepriateľov, ti ktorí vás nenávidia modlite sa za nich, želájte im zo srdca lepsie ako sebe samému a to je to co Boh chce človeka naučiť. Co je na tom ze Boh dal človeku manželstvo pre radosť, ochranu, bezpečie a aby vedel jeden druhého vnímať a milovať. Napr.menzes keď ma zena:Bozou myšlienkou okrem iného bolo_nema silu muža, potrebuje vypnúť a muž má prevziať domácnosť, aby si vážil prácu a, námahu manželky. Proste byť ľudským. Preto homosexualita je len na báze kúpa a predaj. Prečo heter.vztahy nepotrebujú papier a tu dvaja muži on veľmi stoja ved nech žijú ako sa im páči, nikto im za to neublíži, skôr kresťania sú vysmieva i-povedz niekomu o Bozom spôsobe života a ma ta za blázna napr.panetstvo-preco? Boh muža chce naučiť ovládať sa v tom najväčšom tlaku, aby vnímal jej dušu, aká je, aby sa v bezpečí spoznávali, lebo Boh hovorí ze skutočne a hlboko môže človek milovať len raz,. On sa tak pripraví na manželstvo keď ona bude tehotná aby bol nezny, zhovievavy, vedel odložiť "svoje dôležité" a byť jej oporou a trpezlivo čakať na ňu. To všetko sa ma muž od ženy naučiť. Rozumieš o co Bohu ide? Spravodlivý život v láske a nie v prvom rade napĺňanie žiadosti (a to je jedno ci ide o alkoholika _dajme mu ved ma chuť, dajme deti pedofolom, hej? Alhoholik sa nestal z večera do rána stále sahal po zakazanom a to je aj homosex, veštenie, závisti, žiarenia, zvady, smilstvo, cudolozstvo). A od toho nás chce očistiť. Nikto nie je viac a nikto nie je menej, všetci pred Bohom sme na rovnakej úrovni, záleží na našich rozhodnutiach aký charakter budeme mat v chvíli smrti. Budeme zahorknuti se ci, či ľudia, ktorí miluju Boha a blížneho svojho,schopnost niesť zodpovednosť.

fokuska
26. mar 2020

@anaj_janka Ani som to nedocitala a nebudem s tebou diskutovat.
Ziadne logicke argumenty, respektovanie druheho nazoru, len nejake fanaticke kecy.

terezka1947
13. apr 2020

Asi sa nudis...
Kolko percent z populacie tvoria homosexuali?
A kolko.percent z populacie homosexualov sa chce vziat? A kolko percent adoptovat deti?
Akoze kolko ludi na Slovensku riesime?
Tak myslim,ze mame vaznejsie temy....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli