Keď dieťa nechce ísť k druhému rodičovi

jahodecka
4. mar 2014

ahojte maminy🙂 neviem co mam robit...mala mi posledne dva razy nechcela ist k otcovi na vikend......plakala,ze tam nechce ist,nepovedala dvovod preco,on mi ju len sklbal z ruky,ze ci chce,ci nechce,bude tam chodit a bude si musiet zvyknut.....prvy krat ju bral s placom a druhy krat som mu ju ani nedala,bolo mi jej luto,povedala ze tam uz nikdy nepojde a to ma 3roky....neviem co sa tam pocas vikendov deje....len viem ze sa jej nevenuje tak ako ma,neokupe ju ked tam je,neprezlecie,nechava si ju tam vo veciach v com tam ide,domov mi chodi spinava,on travi vtedy cas na nete ,alebo hra karty,alebo pozera telku lebo je unaveny,to mi povie mala vzdy ked odtial prisla,myslim ze nema mi mala dvovod klamat.....aj cez vianoce som pre nu musela ist po par hodinach,lebo mi plakala do telefonu a doma mi povedala ze sa tata bala,lebo krical.....

kittykat22
11. máj 2019

@jahodecka trošku mimo otázky. Ale ako nemôžeš vedieť, čo sa tam deje. Musíš predsa poznať svojho ex. Veď si s ním žila tak vieš aký je. Je zodpovedný, je ukričaný, z čoho je unavený? Prečo ste sa rozišli? Čo povedal otec na to, že tam nechce chodiť? Aký má vzťah s malou? Pozná byt kam chodí? Alebo je to nové prostredie? Má tam hračky, knižky, veci?

majcika
11. máj 2019

@kittykat22 5 rokov stará téma

kittykat22
12. máj 2019

@majcika ja som vždy bola typ, ktorý sa rád hrabe v minulosti