• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

5. novembra 2015 
mňa už 5 dní pobolievalo podbruško, a dnes sa MS dostavila :-/ 4 mesiace po pôrode a pri plnom kojení. Tiež som dúfala, že si bez nej užijem viac času :wink:
10. apr 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som sa cistila po prvom porode asi 7-8 tyzdnov, trosku viac ako je 6to nedelie... a kojila som 11mesiacov a menzes som mala kazdy mesiac pravidelne ako hodinky!!! Je to individualne. Vzdy mi meskal, nikdy som ho nemala presny... a po porode, uplne krasne na den
14. apr 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
AHOJTE JA SA CHCEM OPITAT KEDY BY SOM MALA DOSTAT MENSTRUACIU SOM TRY A POL MESIACE PO PORODE A TRY TYZDNE NEKOJIM
3. jún 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktak odpovedali ste mi na otazku Dakujem :slight_smile:
11. júl 2013 o 21:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, chcem sa vas spytat, tie co uz menstruaciu dostali, mali ste ju hned po sestonedeli a aj kusky krvy z vas isli? na kontrole som este nebola, idem v stredu a to bude 7 tyzdnov od porodu... :unamused:
17. aug 2013 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,tak ja som mala strasne silnú menštruáciu a začala mi ked mi skončilo šestonedelie tak asi 3týždne na to a pritom kojím,u každého je to totiž individuálne. tiež som čakala zázraky že budem mať pokoj pokým kojím ale nie :slight_smile:
17. aug 2013 o 19:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ešte stále nemám a malý bude mať deväť mesiacov. :slight_smile:
17. aug 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja som dostala po 6.týždnoch menzes,už bohužial nekojím..trvá mi už 6.den a mám velmi silný...žienky aké máte skúsenosti..nemala by som navštívit lekára???
26. nov 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ja som dostala ,menzes po 3 mesiacoch od porodu , velmi som sa bala ,ci mi to nenarusi dojcenie ale nastastie nie ,malinky nijak neprotestuje a papa pekne , musim ale povedat ,ze mam menzes dost silny ale zasa bez bolesti co je super lebo pred porodom som nevedela bez tabletiek fungovat.
6. dec 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som menzes dostala okamzite po ukonceni sestonedelia. Cistila som sa len asi styri tyzdne, potom dva tyzdne klud a prisiel menzes. Ale nekojim, mlieko uplne odislo ked mal maly presne mesiac, takze je to asi aj tym. A na moje prekvapenie, pred porodom som mala menzes bolestivy a silny, teraz ani neviem, ze menstruujem a ta zasoba maxi vloziek Naturela mi tu kysne :D
6. dec 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala menstruciu 7 mesiacov po porode a kojila som 8 a pol mesiaca :slight_smile:
8. jan 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dcérku som kojila 11 mesiacov a 11,5 mes. po pôrode som dostala prvý krát, teda ked som prestala kojiť. Syna som kojila pol roka a dostala som 8 mes. po pôrode :slight_smile:
8. jan 2014 o 13:31  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som kojila a dostala som hned o dva masiace po porode.
14. jan 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak nase dcera mela vcera 19 mesicu a ja stale menstruaci nemam, stale kojim, nekolikrat denne...a nekolik dr mi reklo ze to je uplne normalni, ze se nemam niceho obavat
14. jan 2014 o 21:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky prosim vas chcem sa opta ma 4mesiac po porode a menzes som este nemala a tehu nejsem ci to je normalne.
16. jan 2014 o 20:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca21 ja som 3 mes.po pôrode MS som dostala hned po šestonedelí a mala som velmi silný.aj ja som brala tabletky ale hormonálné,teraz som mala zasa a už to bolo lepšie...
16. jan 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka654 ahoj...ja som dostala tiež po šestonedelí a strašne som krvácala až 14 dní! ano boli aj kusy..a musela som ísť k lekárovi samé to neprešlo..brala som hormonálné tabletky a o 2 dni mi prestalo.odvtedy som mala zasa,ale musím brat lieky nadalej ked dostanem.a už to bolo ok..:slight_smile:
16. jan 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska21 dostala som az ked som prestala kojit,cize po 2,5 roku :slight_smile:
16. jan 2014 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
2m po porode , mala ma 19 m a stale kojim.
16. jan 2014 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedze som kojila, pri oboch zhruba po 13 mesiacoch. Prve 3 ci 4 cykly boli este nepravidelne,potom sa to upravilo, napriek tomu,ze som este stale kojila.
11. apr 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po troch mes.
14. máj 2014 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 tyzdnov, par dni po tom ako bola maternica plne zavinuta, tiez som z toho vygulena, a to pri plnom kojeni
28. jún 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne tyzden po tom ako skoncilo sestonedelie,nedojcila som(zdravotne problemy),Druhy krat tri meciace po porode pri plnom dojceni.
28. jún 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2mesiace po cisarskom i ked plne dojcim
28. jún 2014 o 14:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 6 mesiacoch a dojčím
28. jún 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehm, som 2 roky po porode, stale kojim a zatial klop klop nic :wink:
28. jún 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nas ma 8mes a stale nemam, dojcim na poziadanie. Kamosky tiez vela dojcia a uz vsetky maju. :slight_smile: No, ja si to riadne uzivam aspon v tomto bezstarostnost. :sunglasses:
8. júl 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja este kojim, syn ma 2,5 roka, ale menstruaciu som dostala po pol roku po porode.
8. júl 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, opravujem sa, dostala som tuto nedelu :grinning: :grinning: :grinning: :angry: sice taku zvlastnu, slabunku zatial, skor spinenie, ale vlozky som kupila :sweat_smile:
8. júl 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mala ma 21 mes. a ja stale nic...stale kojim...ale prvu som kojila 26 mes. a uz po 12 mes. som dostala...mam ist na gyndu ci este pockat? na preventivke som bola 4 mes. dozadu, dr. sa tvarila ze vsetko ok.
15. aug 2014 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok