Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

afronikaa
28. sep 2014

Ahojte, ja 12 mes. kojim a stale nic. Tak som zvedava 🙂

knihomolka2
25. dec 2014

moja dcerka ma uz skoro 19 mesiacov, kojim ju a menstruaciu som este nedostala. Nie je to uz trochu pridlho? Poznate nejaku zenu, ktora tiez tak dlho nedostala menstruaciu?

siska53
25. dec 2014

@knihomolka2 seba.🙂)

knihomolka2
26. dec 2014

@siska53 a kedy si ju napokon dostala? A az ked si prestala kojit?

siska53
26. dec 2014

@knihomolka2 az ked som.jej to obmedzila na 1denne,t.j.ked mala 22m. Ale kebyze to nespravim tak bohvie kedy. Mne nechybala.🙂

knihomolka2
26. dec 2014

@siska53 mne hej, chceli by sme druhe dieta🙂 no mala je zavisla na kojeni. Snazim sa to obmedzovat, ale take ze raz denne nehrozi

siska53
26. dec 2014

@knihomolka2 aj moja bola 🙂) cez den aj 15-20x dobehla si cucnut.. ale ocot pomohol..🙂

knihomolka2
27. dec 2014

@siska53 u nas rovnako. A dakujem za tip🙂

majdus
3. jan 2015

Ja po 13mes, ale ja stale kojim a nechcem prestat 😉

ivky
19. sep 2015

@elliana ja tiez tak isto, plne dojcim, je siedmi tyzden od porodu a menzes nabehol

majdus
23. okt 2015

Ja som pri prvom dostala po 13mes a teraz pri druhom som este ani nie druhy mesiac cely po porode a obavam sa, ze som uz prave mala prvu. Tazko sa mi to hodnoti, kedze som stale relativne po porode. Takze je to uplne rozne. Ja som si ten prvykrat uzivala, ze este nedosla 😀. Ziadne neprijemne starosti. Oboch som kojila ako drak. Teraz kojim tusim este viac. Mam vela nlieka a aj dvojrocneho som po porode este daky mesiac kojila. Takze je to uuuuuuuplne individualne a nevyspytatelne. 🙂

vafama
5. nov 2015

moj maly ma 11mesiacov a stale nic 😀 ale som rada,nech to trva co najldhsie 🙂