Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

zuzkat1
11. sep 2010

@neurologia nemozne nie, len asi tazke kym nemas menzes..aspon myslim...

neurologia
11. sep 2010

ano tak si myslim aj ja....ale tak skusame co ak sa postasti.... 🙂 som optimista ... 😀

zuzkat1
12. sep 2010

@neurologia aj ja budem asi musiet byt,lebo uz pomaly aj ja uvazujem ze zacneme skusat🙂 uz bude mat 8 mesiacov v piatok tak este mozno dake 2 mesiace pockame a potom🙂 tak nech sa dari🙂

divoska
17. sep 2010

@neurologia mozne to je, staci prebrowsit ine temy napriklad menzes po sestonedeli, je to len mytus ze cez kojenie sa neda otehotniet

neurologia
17. sep 2010

@divoska
no viem ze je to mozne ze je to vlastne len mytus....no nam sa to zatial nepodarilo....ale tak dufam nadalej ... 😉

divoska
17. sep 2010

@neurologia raz sa uz podarilo tak sa podari ;)

zuzkat1
17. sep 2010

@divoska ahoj🙂citam vas a dufam ze mas pravdu🙂 tiez chceme mimi a mrcha nikde

divoska
17. sep 2010

no vidite a ja dnes mam pocit ze po 4och tyzdnoch od porodu. ale mozno nie. idem sa sledovat 😀

zuzkat1
17. sep 2010

@divoska no to este moze byt aj cistenie sa po porode ..to ti moze takto prerusovane trvat aj 2 mesiace🙂

nikolkaaa
20. sep 2010

ahojte mamini chcem sa vas opytať či je vporiadku že už 2 mesiace po porode krvacam najskor sa mi cistila maternica a teraz som dostala normalnu menštruaciu ktora trva už 9 dni ale dosť krvacam zacala som brať antikoncepciu a som po cisarskom už nekojimkojila som iba vyše mesiace lebo sa mi stratilo mlieko..tak vs prosim o radu alebo o skusenosť dakujem ..treba isť za lekarom?

zuzkat1
21. sep 2010

@nikolkaaa pozri si letak antikoncepcie...ja som bola po sestonedeli u dr dal mi antikoncepciu a v ten den ako som si ju dala prvykrat som zacala hrozne krvacat myslela som ze menzes ale trvalo to dlho a prakticky to slo prudom...tak som pozrela letak a tam bolo ze vedlajsie ucinky silne krvacanie tak som vysadila a odvtedy nic🙂 krvacanie ustupilo do 2dni... menzes este odvtedy stale nemam ale to uz suvisi s kojenim...ak to nemas z tabletiek tak by som sla na tvojom mieste k dr...lebo 9dni silneho krvacania to uz nie je standarna menstruacia podla mna....

lukasenko
4. mar 2011

ahojte. tak ja mám 6.mesačné bábatko, kojím už len raz do dňa a ešte vždy som to nedostala a ani to tak nevyzerá že by to malo prísť. K lekárke idem o 2týždne tak uvidím čo povie.

victoria87
7. júl 2011

No ja som menzes dostala vcera, t.j. necelych 6 tyzdnov po porode a to plne kojim 😒 a je straaasne silny. Dufam, ze potrva len par dni.

kacurka3
6. okt 2011

dobry vecer chcem sa opytat, ja som kojila len 3t skoda ale mlieko som stratila, lenže tyžden po porode mi vykonavali kyretaž lebo v maternicici ostali blany , može to ovplivnit mensturiaciu

linduska27
27. okt 2011

@zuzkat1 ahojte neda mi nezapojit sa nas maly ma 10mesiacov a este stale som nedostala aj ked uz spekulujeme nad dalsim babatkom nekojim uz casto len v noci sa maly budi na prsnik

su nejake babske recepty ako dostat menstruaciu lebo kojit by som nechcela prestat

zuzkat1
27. okt 2011

@linduska27 nepoznam ziadne babske recepty🙂 ale skus sa opytat gynekologa... ja som dostala zhruba vo veku tvojho maleho ale pocula som uz aj ze niektore baby nemali aj vyse roka... ak chces druhe babo podla mna kontaktuj gynekologa urcite ti poradi..podla mna nie je jedina moznost koniec kojenia a okrem toho pocula som uz aj o babach co otehotneli pocas kojenia bez menzesu - sanca mala ale stava sa🙂

cimika222
27. okt 2011

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=24698193... ahojte, dájte nám hlasy. Ďakujeme

sejbry
1. nov 2011

@victoria87 ahoj, chcem sa ťa spýtať, ako si dopadla s menzesom?Máš odvtedy pravidelne a kojíš? Ja som práve dostala , malý má cez 2 mesiace , kojím, tak sa bojím, či neprídem o mliečko ☹(((

victoria87
1. nov 2011

@sejbry Ahoj🙂 Dufam, ze ta upokkojim, ale podla mna sa vobec nemusis bat🙂 Menzes mam kazdy mesiac, viac-menej pravidelne a stale kojim, mam dost mliecka. Mala ma za chvilku pol roka a lekar teraz vravel, ze vyborne prospieva /je to riadna baculka🙂), takze ju zatial vobec ani prikrmovat nemusim. Nemas sa coho obavat🙂

sejbry
2. nov 2011

@victoria87 jéééj, tak to si ma ukludnila 🙂))) ďakujem pekne 🙂

victoria87
4. nov 2011

@sejbry nemas vobec za co🙂 drzim palceky, aby ste mliecko mali co najdlhsie🙂

ikuska6
12. nov 2011

Ahojte, moja mala uz ma 13 mesiacov a stale kojim. Minule mi doktor povedal, ze by kojacie zeny mali dostat M do toho 10 mesiaca a ze po tom uz treba hladat chybu ☹ Tak ma riadne vystrasil, lebo vsetky moje kamaratky M uz davno maju ☹

anicka1981
16. nov 2011

ja som plne kojila 1x po porode som dostala o 4 tyzne po porode......

cukor
16. nov 2011

ja som dostala menštruaciu presne 6,5 mesiaca po pôrode a ešte stále kojím.

rora
24. nov 2011

Ahojte. ja som dva mesiace po porode a dostala som take slabe krvacanie, . krvacat po porode som prestala pred 3 tyzdnami. je to mozne aby som tak skoro dostala menstruaciu?? kojim aj cez den, aj v noci...

kahlan1
29. nov 2011

@rora ja som 3 a pol mesiaca po pôrode a kramy este nemam ale citim sa uplne akoby mali prist ale trva touz 3 dni, obcas mam na toaletaku malinu krvavu bodku tak neviem ci uz dojdu ty si nemala taky cudny pocit pred tym ako si zacala krvacat?

anicka1981
29. nov 2011

@miss ja som dostala predne 4 tyzne po porode a to som plne kojila, potom aj na dalsi mesiac, potom mi mesiac vynechalo a teraz mavam uz normalne,,,

rora
29. nov 2011

@kahlan1 nie ja som ich dostala z nicoho nic a dost ma to prekvapilo kedze kojim

kahlan1
29. nov 2011

@rora tak neviem ci to su kramy prichdzajuce - aspon dufam lebo mam obavy ze som tehotna ale pouzili sme ochranu a este aj kojim a kramy nemam. Ale citim sa uplne ako ked som bola tehotna s Diankou. Tak nechapem.

hhenna
3. dec 2011

Ahojte môj malý má už rok aj tri mesiace ked mal rok tak som ho prestala kojit a vysadila som aj antikoncepciu čo mi predpísal lekár a M som ešte nedostala myslíte že je to normálne? Dakujem