Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

zape269
11. dec 2011

ahojte,
tak o tomto som ani netusila, ze kramy mozu prist tak neskoro. Som uz 3 mesiace po pörode a uz skoro mesiac sa nervacim, preco mi kramy nechodia. A ono to tak ma byt. N o tak uvidime kedy sa dostavia.
Ale mala som z toho riadny strach. Este ze ste tu , je to zuper
😎

sara07
11. dec 2011

aj ked som kojila tak to bolo 8 mesiacov po pôrode kým som dostala

cillikat
11. dec 2011

@rora sice si toto pisala uz davnejsie, ale ja som sem zabrusila az teraz a myslim ze som tu nevidela ze by Ti niekto odpovedal, tak teda - ano, mozes dostat menstruaciu aj pri plnom dojceni uz kratko po ukonceni sestonedelia 🙂

rora
11. dec 2011

@cillikat dakujem za odpoved. a uz som menzes dostala 🙄 dokonca 3 tyzdne po skonceni sestonedelia 😠

jesika33
29. dec 2011

a neviete niekto náhodou, či je normálne, keď som menštruáciu dostala už tri týždne po pôrode?????????

sara07
29. dec 2011

@jesika33 tak to by som radšej išla k mudr, nemusí to byt menzes,,hojenie úplné trvá po pôred 6 týždnov ..však radšej íst ako potom mat problém

pegas174
7. jan 2012

moja mala ma 10 mesiacov, kojim a menzes stale nemam. uz som sa bala ci je to normalne, ale vidim ze nie som jedina. a ani mi to nechyba

trnka77
7. jan 2012

presne rok po pôrode 🙂

milkab
7. jan 2012

Maly mal 6 mes. ked som dostala po porode prvykrat menzes. To bola katastrofa, nikdy mi tak pocas menzesu nebolo zle ako teraz. Stale maleho kojim. Druhy menzes som mala dostat pred dvoma tyzdnami, je mozne, ze mi zase bude meskat aj par mesiacov? kedy sa to upravi? ked prestanem uplne kojit? dakujem za radu🙂

majka1981
7. jan 2012

@milkab ano, ked kojis a kojis nepravidelne, tak menzes moze (ale nemusi) lietat hore dole ako sa mu zapaci... pokial este kojis dost casto, tak telo je pripravene na "neotehotniet" a ovulka nemusi byt a tym nepride ani menzes. Moze a nemusi... u kazdej je to inak 🙂

milkab
7. jan 2012

@majka1981 Pravdu mas, bude to asi tym nepravidelnym kojenim, maly je hlados a do jedalnicka sme museli zaradit i mlieko umele. Kojenie sa tym padom zredukovalo hadam aj na polovicu. Dakujem za odpoved🙂

barbyna6
7. jan 2012

ja som to dostala v 3-mesiaci po porode a od vtedy mam každy mesiac na čas.poporode som už 8-mesiacov.

majka1981
7. jan 2012

@milkab aky stary je tvoj hlados? 🙂

petra80sd
7. jan 2012

Ja som dostala presne po 6 tyzdnoch a tiez som kojila a mala som pravidelne,kazdy je individualny

emkab
7. jan 2012

@hhenna cau, ja som tiez ten pripad, dcerka ma 14mesiacov a zatial nic...antiko som brala od ukoncenia 6nedelia do jej 7.mesiaca...stale sa kojime. Ked som bola na preventivke pred 2 mesiaci, tak Dr. na to nic nepovedal a ja som sa vtedy tak ponahlala domv za dcerkou, ze som aj zabudla, ze som to s nim chcela prebrat, ale ka by nieco nebolo ok, tak by mi povedal 🙂

milkab
8. jan 2012

@majka1981 ma 8 mes. a s jedenim je to vselijake. Zda sa nam taky pochudnuty a nechuti mu jest, teda nechuti mu lyzickou, tak davam dokonca aj polievku do flasky. Dokonca dakedy odmieta aj moje mliecko. Ale sme optimisti a hadam sa to coskoro upravi 🙂.

sladkasue
8. jan 2012

ja stale kojim svojcho 16.mes. drobca. berem preistotu aj Azaliu, lebo dalsie babo nechceme... menstruaciu som este nemala 🙂

majka1981
8. jan 2012

@milkab neboj, dieta vie same najlepsie, kolko je a preco je a co ma najradsej (pokial mu davas rozumne veci a vynechavas keksiky, pribinaciky, banan a ine sprostosti 🙂 ). aj moj syn bol "zly" papkac, jedol len ked sme ho velmi odlakali a hral sa s hrackou, do kedy som si povedala - dost, ja ho nejdem klamat, teraz papa celkom pekne ale ma svoje nalady a chute, ked nezje, tak dokojim a mame pokoj. Nerob si z toho stress, dieta same vie 🙂 . Pokial je spokojny, tak je vsetko v poriadku. Moj syn jedneho casu kompletne odmietal lyzicku - ked ju videl, tak neotvoril usta ani za nic. trvalo to par dni a po par dnoch som vedela pricinu - isli mu zuby... dala som mu zeleninovu polievocku rozmixovanu do pohara a on sa tak obzral az az, velmi mu to chutilo, pridavam aj fotku ako vtedy vyzeral. od vtedy to respektujem, ked nechce lyzicku, tak mu ponuknem neako inak. jeho to vtedy velmi bolelo (prerezavali sa dvojky hore aj dole).

evitka82
8. jan 2012

ja stale nic.....
@sladkasue to je nejaka antik.ktora sa moze pocas kojenia?nemas dake vedl.ucinky?

milkab
8. jan 2012

@majka1981 zlatunki ste, papkacik maly🙂 a vies, ze ta lyzicka asi ozaj bude suvisiet s tymi zubami? nemame vonku este ani jeden zub a to ma uz 8 mes. a vidim, ako ho to boli, stale si masiruje dasienka. ale z flasticky vypil aj dnes celu polievocku. ja dufam, ze uz coskoro sa nam tie zubky prerezu.

sladkasue
8. jan 2012

@evitka82 ano, je to antikon. vylucne pri kojeni 🙂 zatial vedlajsie ucinky ziadne a to ju uzivam uz vyse roka 🙂
kuk sem: https://www.modrykonik.sk/forum/antikoncepcia/azalia-beriete-ju-niekto-a-aky-mate-nazor/

majka1981
8. jan 2012

@milkab tak drzim palce, aby zuby vysli a pekne zacal papat 🙂

viktoria12
9. jan 2012

;ahojte kocky poradte mi rodila som 15.11. a v čera som zacala krvacat ale ze strrasne tecie zomna ako s kohutika.a strasne ma boli brucho.a prepacte ze take pisem ale vypadavaju zomna take kusky ako zrazena krv je to normalne?

milkab
9. jan 2012

@majka1981 ďakujeme aj vam všetko dobré🙂

kacenka1983007
9. jan 2012

po prvom porode som dostala menštruáciu po11 mesiacoch aj ked som kojila,a s druhim synčekom som dostala menštruáciu po 2 mesiacoch aj ked ho kojím dodnes....

romanecka
19. jan 2012

Baby a dá sa menštruácii aj nejak pomôcť? Prírodnou cestou? Chceme druhé a menzes nikde 😒 Prestať kojiť nechcem...

abika26
18. mar 2012

ja som dostala kramy 9,5 mesiaca po porode.stale kojim ale uz pomenej tak asi preto 🙂ale vobec mi nechybali 🙂inak mate niekto taku skusenost ze ked mamicka dostane kramy a este koji tak potom babatku uz mlieko nechuti a postupne mliecko odide?

fansia
19. mar 2012

ja som kojila 10mesiacov a až potom som dostala menštruáciu, ale zato mi trvala 3 mesiace, až ke´d som vymenila lekára, ten druhý ma dal do poriadku.

lasja
16. apr 2012

Ahojte. Ja som svoju dcerku kojila do vyse 25 mesiacov, mesiac uz nekojim a menzes stele nikde. Na nejake umele vyvolavacky sa mi ist nechce, tak uvidim dokedy vydrzim cakat, lebo tiez by sme chcceli druhe babo, tak dlho cakat uz asi nevydrzim🙂 Aj ked tych 35 mesiacov bez kramov je fakt super!

mma22
5. máj 2012

Ahojte...ja som dostala krami 10 dni po šestonedeli...trvali 12 dni......od konca poslednych kramov prešlo 28dni a stale nič.......neviem čo robiť 😒 PS:kojila som cca 6-7 tyždne