Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

erika153
20. mar 2007

miss ja som nekojila 3 tyzdne a lekar uz stresoval kde mam mensteuaciu...pichli mi vyvolavacku a dostala som. menstruacia by mala prist 6t po porode.ale ked zena koji tak nemusi prist az kym uplne neprestane 😉 ja by som si nerobila starosti a urcite si bola na prehliadke po sestonedeli a ked je lekar spokojny starosti si asi nerob. 🙂

jeane1
20. mar 2007

miss to je u každeho individuálne ja som dostala pri synom až dva mesiace po celkovom skončení kojenia 😉 ale u Petky som dostala presne na jej polrok 🙄 tak si vyber hormonom nerozkážeš 🙂 no začala som brat HAK tak by som zasa nemala dostať ms tak uvidím 😵

miss
autor
20. mar 2007

erika- aj Tebe sa už prestava teda asi prestalo tvorit mlieko? no bola som hned po 6nedeli a Dr. vravela že sliznica vobec nevyzera na to že by som mala v najbližsej dobe dostat menzes...divne fakt a teraz sa mi prsia už vobec nenalievaju už som si robila aj 2x tehotenský test fakt som z toho nejaka vydesena 😝 😅 😅 mam ist k Dr. ci este pockat s vyvolavackou kým uplne neprestanem kojit?

miss
autor
20. mar 2007

jeane- aha...asi ten prolaktín je este vysoký...sa bojim že sa mi nejako posramotili hormony alebo co 😝

lodia
20. mar 2007

dostala som menstruaciu az 9 mesiacov po porode, kojila som do roka..ale velmi dlho som krvacala po porode, skoro cele tri mesiace, po vysestreni po sestonedeli, mi lekarka povedala, ze to musi prejst u mna same, bez medikamentov lebo som kojila, takze preto som tak dlho krvacala..bol to horor

aktak
20. mar 2007

ja stale plne kojim (vyse 3 mesiace) a MS som dostala este v sestonedeli 😀 😅 uz ju mam pomaly pravidelnu a ostatne maju este pokoj ale co uz 😎

jeane1
20. mar 2007

miss nemaj obavy príde ked má 😉

mimi
20. mar 2007

ja tiez stale kojim a menstrulaciu som dostala 4 mesiace po porode.

maca21
20. mar 2007

ja som MS dostala hneď po šestonedelí, a to som mala nenormálne silnú, po dvoch týždňoch mi lekár kázal brať tabletky ascorutin a nakoniec mi musel pichnúť injekciu na zastavenie MS, ale zas po pôrode som mala výtok len týžden, si myslím, že je to individuálne

elliana
20. mar 2007

ja som dostala MS po 6 tyzdnoch od porodu a este stale som plne dojcila

lasenka
20. mar 2007

miss
bud rada, ze ju este nemas 😀

miss
autor
20. mar 2007

zaujimave..ale vacsinou ked sa nekoji pride a ja nic 😎 po porode som spinila len 2 týždne

lasenka- nie som, lebo si nemožem odsledovat ci nie som nahodou v tom 😠 😀 a vobec rada by som mala homronalnu situaciu ako kedysi 🙂

jeane- davidko - snad pride 😀 😀

k.a.t.k.a.
20. mar 2007

ja som dostala teraz v sobotu, čiže skoro presne na 3.mesiac 😅 a tiež nekojím 😉

miss
autor
20. mar 2007

katka- možno dopadnem rovnako 😕 😅 a kedy si prestala kojit? ja totiž ani žiadne priznaky nemam že by to malo prist.

k.a.t.k.a.
20. mar 2007

myslím že ku koncu januára som prestala kojiť 😉 bud rada že nemás .. no ale ani o nich neviem 😅 pred tehu som išla vždy skoro umrieť od bolesti, ledva som chodila a teraz piánko .. 😀

miss
autor
20. mar 2007

katka- parada aspon mas pozutivum 🙂 ja som pred teho mala to v pohode nebolelo ma nic tak som zvedava ci to tak bude nadalej alebo opak dufam že nie 😅

vilki
20. mar 2007

ja som prestala kojit ked mal maly 3 mesiace a dostala som menzes asi po dvoch tyzdnoch.a napr.moja sesternica ma 8 mesacne babo a koji uz len sem tam a menzes este vobec nemala.no neni jej fajn ? 🙂 🙂 😉

ramzesa
20. mar 2007

Po syncekovi som to prvykrat dostala, ked uz mal 14 mesiacov, ale som ho plne kojila az do 7. mesiaca, prve dve alebo tri ms, to bolo len take spinenie, mozno den dva a potom to uz prislo ako predtym 😠 a potom som uz bola tehu 😅 . Malu som zacala prikrmovat tiez az po ukoncenom 7. mesiaci, dovtedy len plne dojcena a zatial nic, je to fajn, ale tiez ma stve, ze si neviem kontrolovat, ci neni som nahodou tehu 😅 😀 . Ale PMS mam 😅 , niekolko dni v mesiaci som strasne nervozna, boli ma hlava a pod. 😠 😒

ramzesa
20. mar 2007

a zabudla som napisat...maleho som kojila do ukonceneho 18. mesiaca-pokial som neotehu a malu kojim este stale... 🙂

miss
autor
21. mar 2007

ramzesa- fiha tak Ty si sa teda nakojila 😅 ale je fajn že Ti to tak dlho vydržalo 🙂

cucuska
21. mar 2007

miss no ja som veru ešte nekojila a n nerodila ale moja švagrinka kojila 8 mesiacov , potom náhle prestala, pretože bola chorá a brala antibiotika a malý sa pekne odstavil a MS nedostala do dvoch mesiacov. Šla k dokimu, ten jej spravil sono a našiel cistu. pichol jej nejaké injekcie, cysta zmyzla a MS prišla a teraz zas nedostala a zas bola na vyvolávačku. a lekár jej povedal, že MS sa dostaví, až keď sa vôbec nekojí

biccy
21. mar 2007

Ja som po porode mala menstruaciu v kuse mesiac. 😠 A potom som ju dostala asi o dva a pol mesiaca-slabu tri dni.A to som plne kojila len mesiac.Potom som davala MM,aj UM. 😉

miss
autor
21. mar 2007

cucus- možnože až ked sa prestane tvorit mlieko u každeho je to ine niekto koji a ma a niekto musi prestat upne kojit, nieco málo mlieka s ami este robi takže to bude asi tým, cystu nechcem 😎

lidka619
21. mar 2007

ak mozem aj ja napisat, po porode som krvacala necele 3 mesiace 😠 , čo ma už islo poraziť, dieťa som kojila vlastne kojím ešte stále 😅 a menzes som dostala o 1/2 roka po šestonedelí /v mojom prípade 3 mesacnom šestonedelí/ hádam ste pochopili 😅 😀 😀

geegee
21. mar 2007

ja som dostala menzes pred tyzdnom, maly mal cca 8,5 mesiaca. A tie kramy trvali 6dni!!! fuj 😠

miss
autor
22. mar 2007

lidka-hej pochopili 😎 😀

geegee- a kojila si stale?

ivanna
10. nov 2007

ahojte,
chcela by som sa vas opytat ci menzes po porode moze byt nepravidelny? ja stale kojim, prvu MS som dostala po 8 mesiacoch a dnes som ju dostala zase ale je to este len 17 dni od tej prvej, zatial je len velmi slaba ale je, tak neviem ci to je v poho. dik za odpovede.

maca793
10. nov 2007

ja som dostala po 4,5 mesiaci od pôrodu. pri dvojičkách po 1,5mesiaci. kamoška po 20 mesiacoch od pôrodu a to stále kojí.

sisulik
10. nov 2007

ja som pri malej dostala hned po sestonedeli..a to som kojila ale aj UM davala...a pri malom som len kojila a dostala som to ked mal dva mesiace... 😅

alzbetka
13. nov 2007

ja som dostala asi po 12 mesiacoch, stale som kojila. mam kamosku, ta ma dvojicky, uz maju cez dva roky a menzes este nedostala