Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

tinka_21
10. apr 2013

mňa už 5 dní pobolievalo podbruško, a dnes sa MS dostavila :-/ 4 mesiace po pôrode a pri plnom kojení. Tiež som dúfala, že si bez nej užijem viac času 😉

katkalubkova
14. apr 2013

Ja som sa cistila po prvom porode asi 7-8 tyzdnov, trosku viac ako je 6to nedelie... a kojila som 11mesiacov a menzes som mala kazdy mesiac pravidelne ako hodinky!!! Je to individualne. Vzdy mi meskal, nikdy som ho nemala presny... a po porode, uplne krasne na den

chanaja
3. jún 2013

AHOJTE JA SA CHCEM OPITAT KEDY BY SOM MALA DOSTAT MENSTRUACIU SOM TRY A POL MESIACE PO PORODE A TRY TYZDNE NEKOJIM

ancelka
11. júl 2013

@aktak odpovedali ste mi na otazku Dakujem 🙂

dadka654
17. aug 2013

Ahojte kocky, chcem sa vas spytat, tie co uz menstruaciu dostali, mali ste ju hned po sestonedeli a aj kusky krvy z vas isli? na kontrole som este nebola, idem v stredu a to bude 7 tyzdnov od porodu... 😒

monca1331
17. aug 2013

ahoj,tak ja som mala strasne silnú menštruáciu a začala mi ked mi skončilo šestonedelie tak asi 3týždne na to a pritom kojím,u každého je to totiž individuálne. tiež som čakala zázraky že budem mať pokoj pokým kojím ale nie 🙂

biancarv
17. aug 2013

Ja ešte stále nemám a malý bude mať deväť mesiacov. 🙂

andy171
26. nov 2013

Ahojte...ja som dostala po 6.týždnoch menzes,už bohužial nekojím..trvá mi už 6.den a mám velmi silný...žienky aké máte skúsenosti..nemala by som navštívit lekára???

majik82
6. dec 2013

Ahojte baby ja som dostala ,menzes po 3 mesiacoch od porodu , velmi som sa bala ,ci mi to nenarusi dojcenie ale nastastie nie ,malinky nijak neprotestuje a papa pekne , musim ale povedat ,ze mam menzes dost silny ale zasa bez bolesti co je super lebo pred porodom som nevedela bez tabletiek fungovat.

kofoluska
6. dec 2013

Ja som menzes dostala okamzite po ukonceni sestonedelia. Cistila som sa len asi styri tyzdne, potom dva tyzdne klud a prisiel menzes. Ale nekojim, mlieko uplne odislo ked mal maly presne mesiac, takze je to asi aj tym. A na moje prekvapenie, pred porodom som mala menzes bolestivy a silny, teraz ani neviem, ze menstruujem a ta zasoba maxi vloziek Naturela mi tu kysne :D

maribell
8. jan 2014

ja som dostala menstruciu 7 mesiacov po porode a kojila som 8 a pol mesiaca 🙂

mamamajka
8. jan 2014

dcérku som kojila 11 mesiacov a 11,5 mes. po pôrode som dostala prvý krát, teda ked som prestala kojiť. Syna som kojila pol roka a dostala som 8 mes. po pôrode 🙂

etl
14. jan 2014

Ja som kojila a dostala som hned o dva masiace po porode.

petkaally
14. jan 2014

holky, tak nase dcera mela vcera 19 mesicu a ja stale menstruaci nemam, stale kojim, nekolikrat denne...a nekolik dr mi reklo ze to je uplne normalni, ze se nemam niceho obavat

petuska21
16. jan 2014

ahoj babenky prosim vas chcem sa opta ma 4mesiac po porode a menzes som este nemala a tehu nejsem ci to je normalne.

andy171
16. jan 2014

@maca21 ja som 3 mes.po pôrode MS som dostala hned po šestonedelí a mala som velmi silný.aj ja som brala tabletky ale hormonálné,teraz som mala zasa a už to bolo lepšie...

andy171
16. jan 2014

@dadka654 ahoj...ja som dostala tiež po šestonedelí a strašne som krvácala až 14 dní! ano boli aj kusy..a musela som ísť k lekárovi samé to neprešlo..brala som hormonálné tabletky a o 2 dni mi prestalo.odvtedy som mala zasa,ale musím brat lieky nadalej ked dostanem.a už to bolo ok..🙂

akakak
16. jan 2014

@petuska21 dostala som az ked som prestala kojit,cize po 2,5 roku 🙂

pslahorova
16. jan 2014

2m po porode , mala ma 19 m a stale kojim.

bublinka76
11. apr 2014

Kedze som kojila, pri oboch zhruba po 13 mesiacoch. Prve 3 ci 4 cykly boli este nepravidelne,potom sa to upravilo, napriek tomu,ze som este stale kojila.

katerinaky
13. máj 2014

po troch mes.

ivkadracova
28. jún 2014

6 tyzdnov, par dni po tom ako bola maternica plne zavinuta, tiez som z toho vygulena, a to pri plnom kojeni

marttia
28. jún 2014

Mne tyzden po tom ako skoncilo sestonedelie,nedojcila som(zdravotne problemy),Druhy krat tri meciace po porode pri plnom dojceni.

dollynkaa
28. jún 2014

2mesiace po cisarskom i ked plne dojcim

janap76
28. jún 2014

po 6 mesiacoch a dojčím

jasminet
28. jún 2014

ehm, som 2 roky po porode, stale kojim a zatial klop klop nic 😉

majdus
8. júl 2014

Nas ma 8mes a stale nemam, dojcim na poziadanie. Kamosky tiez vela dojcia a uz vsetky maju. 🙂 No, ja si to riadne uzivam aspon v tomto bezstarostnost. 😎

marikap18
8. júl 2014

Ja este kojim, syn ma 2,5 roka, ale menstruaciu som dostala po pol roku po porode.

jasminet
8. júl 2014

no, opravujem sa, dostala som tuto nedelu 😀 😀 😀 😠 sice taku zvlastnu, slabunku zatial, skor spinenie, ale vlozky som kupila 😅

el6
15. aug 2014

baby, mala ma 21 mes. a ja stale nic...stale kojim...ale prvu som kojila 26 mes. a uz po 12 mes. som dostala...mam ist na gyndu ci este pockat? na preventivke som bola 4 mes. dozadu, dr. sa tvarila ze vsetko ok.