Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

miholka
12. dec 2008

ahoj maminy 🙂 ja som dostala 4 mesiace po porode a kojila som do 7. mesiaca...zatiach chodi pravidelne, plus minus 2 dni...je to individualne- kazda zena to ma inak...ale urcite by som sa nespoliehala, ze ked kojim - neotehotniem... 😒

miriamka
14. dec 2008

Ahojte...tak ako som pisala,mliecko mi posledne dni nejako odchadza a dnes som uz spinila,takze mrcha sa tusim zacina hlasit 😉

tonicka
29. dec 2008

Ja som dostala menzes, ked mala karolinka 20 mesiacov 🙂, dodnes sa kojime 😉 no a ovulka byva pred 1 menstruaciou , takze otehotniet moozes 😉

belanka
29. dec 2008

Tak ja som mala "šťastie".dostala som to v podstate tesne po šestonedelí.a to som kojila takmer 21 mesiacov.

cucuska
29. dec 2008

ja až keĎ SOM dokojila. malú som kojila 6 mesiacov a potom za 4 týŽdne sa Rusi dostavili 😀

katka.m
30. dec 2008

Ja som ju dostala 8 mesiacov po pôrode, dojčím ešte stále 🙂

gergi7
30. dec 2008

Ja som menzes dostala 8 tyzdnov po pôrode a to som malicku kojila. Krvacala som vyse tyzdna a dosť silno, potom som si vydychla,ze uz je pokoj a presli ani nie 3 tyzdne a mam ich zas. Hrôza 🙄

duracelka
8. jan 2009

ahojte baby...ja som malu kojila 6 mesiacov, ale ani po dalsich 3 mesiacoch som MS nedostala. Doki mi pichol vyvolavacku, mrcha sice prisla, ale trva uz vyse mesiaca...V podstate od 3. 12. v kuse krvacam. Prestavka bola asi 2 dni. Zazili ste to niektora? Je to po porode normalne? 😕

gergi7
8. jan 2009

duracelka, ja som rusov dostala 9 tyzdnov po porode a to som malu plne kojila. navsteva tu bola 2 tyzdne a to dost iintentźivne,potom som si vydychla a nie ani 2 tyzdne a bola tu spat.
tak to ti neviem povedat, ci je to normalne. precistujes sa uz ddlho. mala by si aspon podla mna zajst k dokimu, a on ti uz poradi. mozno ta budu musiet aj vycisti

chulieta
8. jan 2009

ahojte, ja som dostla menzes tiez este v sestonedeli a kojime sa stale, ale mam este nepravidelne

kobyliacik
10. jan 2009

...Poradí mi niekto?..Som asi špecifický prípad. Moje šestonedelie trvalo takmer 10 týždňov, už dva týžne nekojím, tri mesiace som brala Azaliu (počas kojenia) a malo to vedľajšie účinky (slabá mrcha). A teraz som prešla na inú HAK (keďže už nekojím vôbec) Novynette, ale ako všetci vieme, msím ju vziať v prvý deň cyklu. Lenže, mne ta mrcha nie a nie prísť... človek, aby sa zošalel. 😠

chulieta
10. jan 2009

kobyliacik - tak to je mozne ze si dostala uz normalny menzes na konci sestonedelia a hozmony su po porode poblaznene takze by som doporucovala zajst k lekarovi ze si nedostala . neotehotnela si medzitym ako moja znama, s uzivanim antikoncepcie pre dojciace matky 😎

gergi7
10. jan 2009

kobyliacik, ja som brala Hak hned po 6-nedeli. je to aj pre kojace maminy. tie tbl. mozes uzivat hned. nemusis cakat na 1den menzesu. beru sa bez prestavky. v baleni je ich 28X3. stoja 76O sk

kobyliacik
11. jan 2009

Gergi, tuto HAK som brala...no robila mi strasne zle, som chudokrvna a neustale krvacanie, ktore bolo sposobene vedlajsimi ucinkami mi nerobilo velmi dobre, takze chcem presedlat, len kedy, kedze nemam nejako ujasneny cyklus...

terezicka
11. jan 2009

No ja som prvý menzes po pôrode dostala práve včera 😅 Kojila som dva a pol mesiaca a potom nič až včera sa začal ten kolotoč odznova...Joj ale mi dobre vyše roka bez mrchy 😀

kobyliacik
12. jan 2009

...dneska sa čosi rozbehlo...ale akejsi slabej intenzity...to mám brať akože za mrchu? 😖

miriamka
12. jan 2009

No ja som prestala kojit pred 2 tyzdnami tak hadam aj mrcha dorazi.Zatial som ju stale nemala,a to ma maly tento tyzden 8 mesiacov 😉

geegee
12. jan 2009

ja osm po prvom porode dostala menzes po 8 mesiacoch, kojila som do 1.roka. No a po druhom porode po 4,5 mesiacoch, ale nekojim, odsavam MM. A menzes som dostala ked som prestala odsavat elektrickou odsavackou a presla na obycajnu.

akejka
12. jan 2009

ja som plne kojila a dostala som menštruáciu presne mesiac po skončení šestonedelia... ☹

mia78
20. jan 2009

ahojte, ja som dostala menstruaciu az ked som dokojila teda skoro po 10 mesiacoch

felixko
26. jan 2009

ahojte, ja som necelých 4,5 mesiaca po pôrode. začala som slabo krvácať, myslím, je to skôr taký krvavý hlien, po troch dňoch to skončilo, myslíte, že to mohol byť menzes?

vitoria
28. jan 2009

ahojte..mne pondelok skoncilo sestonedelie a utorok prisla mrcha 😒 a to pritom slate kojim aj 12 krat denne a v noci aj 4 krat..

dudinka21
28. jan 2009

ahojte ja som mala hneď po šestonedelí, potom dlho nič potom aso po 6 mesiacoch ale ani nie jeden deň a teraz bude mať malý 8 mesiacov a stále nič.. Teda nie, že by som sa sťažovala 🙂

vitoria
4. feb 2009

Ahojte..pred tehotenstvom mi trvala menstruacia 2-3 dni, aj to slabu, no a teraz ju mam 9. den/dost silnu/ a este stale to nevyzera na koniec...

kharratka
21. feb 2009

ahojte...myslim, ze je nas dost vela s takymto problemom...ja som pre zmenu nekojila vobec, hned po sestonedeli som zacala brat azaliu, dostavila sa strasne silna mrcha a trvala asi 9 dni...po azalii som presla na HAK, kedze som mala problem so strasne slabou menstruaciou, tak som zvedava ako to po prvom mesiaci s klasickou HAK bude...uz som inac aj uvazovala, ze by som si pre istotu urobila test, kedze moja sesternica pred 3 tyzdnami zistila, ze je znova tehu a to uz v 18 tyzdni...

dinduska
21. feb 2009

kocky ja som kojila mesiac mala sa narodila v novembri mesiac som kojila a v januari som uz mala mrchu a od februara ha

zuzana17
21. feb 2009

Ahojte, ja som dostala mrchu deň po synových prvých narodeninách 😀 , čiže 12 mesiacov a 1 deň po pôrode 🙂 , ešte stále kojím hlavne v noci 😅

martinella1
21. feb 2009

Ahojte baby.....moja dcérka má už síce 3 a pol roka.....no presne si pamätám, kedy sa mrcha dostavila....dcérku som výlučne kojila pol roka z prsníka a keďže si zvykla na pohodlnejšie pitie materského mliečka z fľaše(musela som odsávať, keďže som študovala).....moje mliečko ešte pila, aj keď už len z fľaše ešte pol roka.....no a mrcha došla asi 3 mesiace po úplnom odstavení od kojenia....

graziela
23. feb 2009

Ahojte,
tak ja sa opät hlasim...ako som uz pisala, mne dosla menstruacia 1.krat po 8.mes. od porodu...bola dost silna a aj dlho trvala, ale uz mna to bolo aj predtym tych 7-8 dni, no smola...Minuly tyzden v piatok som mala dostat v poradi uz 2.menstruaciu a akosi sa nic nedostavilo 😕 Teda meska mi uz 4.den...Tehotna byt nemozem, to som si 100% ista...Stalo sa take nieco niektorej z vas? Ze raz pride a potom sa dlhsi cas neukaze???

graziela
28. feb 2009

Tak, asi som bola moc netrpezliva, lebo MS prisla, mala len par dni meskanie...takze som sa zbytocne nadejala, ze nepride.... 😲