Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

lucinka1104
1. mar 2009

ja som mala raz kratučkú ked mal malý 5 mesiacov a potm až keĎ mal 9 dlhú, bolestivú ako tygraziela a od vtedy zase nič...takže mi tiež mešká cca 5-6 dní ..ja by som mala byť z čoho tehu notesty tomu nenasvedčujú.
Lenže ja stále dosť veľa dojčím.

denisocka
11. mar 2009

ja som dostala ked mal 13.mesiace presne,a teraz druhu,presne ale od vtedy ( 21.2.) stale špinim,už som z toho na prašky že čo to,najhoršie to znaša manžel 😝 ale v piatok idem na gyndu bo ja som taka posera,boh vie čo to je

ejusa
16. mar 2009

aj ste nejako citili ze sa menzes blizi?Lebo ja mam take slabe menzes bolesti,ale kde nic tu nic 😲

bzucinka
16. mar 2009

ja este stale nie...ale obcas uz brucho pobolieva ...a som 6 mesiacov po ...

mami.sk
17. mar 2009

ahojte,
tak ja som prvýkrát po pôrode dostala MS dva dni po skončení šestonedelia ☹ ☹ ☹ a to plne kojím min. každé 3 hodiny a aj v noci, neprikrmujem a stále mám aj dosť mliečka tak som z toho bola úplne na prášky 😒
tááák som sa tešila, že si oddýchnem aspoň pár mesiacov 😉
no pred dvoma týždňami som mala dostať druhú mrchu v poradí a furt nič 😉 tak teraz neviem čo si mám o tom myslieť 😒
pre pôrodom som mávala hrozné bolesti ale teraz vôbec nič, tak aspoň to je dobré 😉 no vôbec neviem čo môžem čakať a kedy to mám čakať 😒

jamaat
17. mar 2009

Ja som dostala menzes až po 6 mesiacoch, keď som úplne prestala kojiť. Tak asi je to tiež individuálne.

jacka
17. mar 2009

ahojte,
tak mne šestonedelie trvalo 8týž 😠 tak mi pichli injekciu a do dvoch týždnov som dostala mrchu.od vtedy pravidelne každy mesiac a to som malého kojila vyše dvoch rokov 😅

bzucinka
18. mar 2009

Vrrrrrrrrr, som to asi zariekla ... armada ma prepadla 😖 Stalo sa Vam,ze ste potom prisli o mlieko? Alebo nejaka zmena? Okrem toho,ze obcas babätkam nechuti ...

marcela.m
19. mar 2009

Ja som dostala po pol roku a kojila som 20 mesiacov.Zdalo sa mi,ze pocas menstruacie malo mlieko asi inu chut,lebo Kajka na zaciatku hadzala take ksichtiky 😖 Ale aj tak som ju donedavna kojila.

bzucinka
19. mar 2009

No...nase babo ma tiez pol roka a teraz to prislo ... 😠 ...ale nikdy predtym to nebolo take silne..mam pocit akoby som dobiehala vsetky tie mesiace bez mrchy ... ma niekto podobnu skusenost?... Zmeni sa to...ci uz to tak ostane? 😖

vikuska
2. apr 2009

ahoje ja som kramy dostala po 2,5 mesiaci od porodu,ale kojila som len 1,5 mesiaca 😒

lentilk.a
23. jún 2009

A dostali ste niektora mrchu este pocas sestonedelia?? 😕

briketa
23. jún 2009

Po 9 a pol mesiaci. Nebrala som nic, kojila 24 mesiacov. A na moju radost mrcha bola kratsia a slaba. Styri dni vseho vsudy z toho intenzivne dva dni. Kalich vsetko poriesil 🙂

evulik6
23. jún 2009

ja som dostala prvu presne ked mal maly pol roka.. a kojila som ho do 12 mesiacov...

ja som mala taku normalnu ale vsimla som si ze po porode som zacala mat aj silnejsie mrchy...tak na striedacku...raz silna, potom slabsia a tak...

bzucinka a ty este kojis? lebo vtedy mozes mat silnejsiu mrchu... to aj v nemocnici ked som kojila tak zo mna doslova lialo... ono sa to upravi casom, neboj sa...

lentilk.a ako pocas sestonedelia... vtedy sa este docistujes... ja som mala sestonedelie celkom fajn... prve dni silne ale potom to bolo uz ok... a potom menzes presne pol roka od porodu

luciaj
24. jún 2009

cca 9-10 mes, este stale kojim a mrcha je silna len 1-2 dni, kedy ako a aj bolesti su znesitelne ... co je zaujimave, po porode som zacala mat taku jemnu bolest v podbrusku v case ovu, takze ked budem chciet druhe babo, budem vediet, kedy na to🙂

nefertitka
24. jún 2009

ahojte, ja som dostala po 4 mesiacoch...predtym nepravidelna,teraz zatial ako hodinky;)ale silnejsia a bolestivejsia...fnuk

komisakpd
24. jún 2009

ja po 8 tt ☹

lentilk.a
24. jún 2009

Tak skusim este raz: A dostali ste niektora mrchu este pocas sestonedelia?? 😕 😕

komisakpd
24. jún 2009

lentik..ako vies ze to bola mrcha..ved si mohla este krvacat?

lentilk.a
24. jún 2009

komiska - som 4 a pol tyzdna po porode, nekrvacala som uz dva tyzdne a od vcera zas... Tak neviem, ci sa znova cistim a ci je to mrcha. Preto som sa pytala. 😉

komisakpd
24. jún 2009

myslim ze sa stale cistis..

adka12
13. júl 2009

baby je možné, že som dostala MS po presne 3tt od pôrodu?
Lebo čistenie už končilo, to bolo veľmi slabučké a dnes ráno som začala viac krvácať, dokonca ma aj tak menštruačne pobolieva podbruško. Podotýkam, že som vôbec nekojila. Je to možné tak skoro?

comi
8. sep 2009

Baby kedy sa dostaví menzes, keď nekojím vôbec od začiatku? Máte s tým niektorá skúsenosť?

csicsike
10. sep 2009

Ahojte babusky,poradte mi prosím.Mám 4 dieta ,2 dievcatá a 2 chlapcov.Teraz ma malí 9 mesiacov a menstruacia este nikde.Maleho kojím ale pri ostatných som dostala hned ako treba a tak isto som kojila.Prosím o radu co dalej.Dakujem

bezaz
10. sep 2009

csicsike ja som dostala az teraz pred 2 tyzdnami.. podla mna je to uplne individualne 😉

klaymanova
11. sep 2009

Ahojte ked sa možem pridať ja po prvym dietatku som dostala ms tak tri tyždne od porodu a kojila som asi v porodnici a doma ani nie do tyždna a po druhom babulku som dostala až niekedy koncom minuleho roka a kojim ešte stale a dcerka ma v nedelu dva rôčky 🙂 a obe detičky som mala na cisarak,prajem pekny dnik

csicsike
11. sep 2009

bezaz ja ti naozaj zavidím 😀 ,je to super ze ho mas.Nerada chodím k zenskému a nechcem tam íst,mám vičkat ešte alebo mam knemu ist? 😝

labradorik
11. sep 2009

Ahojte ja som dostala prvu dva tyzdne po skonceni sestonedielia,ale uz nekojim maly odmietal a robilo mu zle-netravilo mu,vsetko prudom vygrckal a chudol.no a momentalne ju mam uz stvrty den ale uz osm s toho na nervy,j dost silna,ale bez bolesti ani ziadne priznaky neboli

bianca7
25. sep 2009

Ahojte baby.Pridavam sa aj ja.Dnes som asi dostala menzes,a sestonedelie sa mi skoncilo pred 4 dnomi...Kojim stale,dokonca par dni kojim kaydu chvilu,ale dnes menstruacia ma poriadne vystrasila.Myslela som si,ze to bude miimalne po polroku,ale nie...Aspon vidim,ze nie som sama 🙂 A viete niektora,ci sa to nemoze odrazit na tvorbe mlieka,ci sa nebude tvorit pocas ms menej mliecka?

mono
25. sep 2009

tak ja som dostala menzes 2 roky po porode. uz som si bez neho zvykla a zrazu prisiel. bolo to asi tym, ze som kojila a stale kojim. mala ma 20 mesiacov. teraz mam menzes dost nepravidelny, takze sa mi este asi nestacil upravit. 😖